To LOVE Ru - Trouble - 2008

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #31
    To Love Ru peržiūrėjau kokiais 12 prisėdimų, pirmieji 10 prisėdimų, buvo apytiksliai prieš vienerius metus, tada peržiūrėjau apie 20 epizodų. Paskutinieji 2 prisėdimai buvo vakar ir šiandien, nors ir kankinausi žiūrėdamas, bet vistiek sugebėjau pabaigti. Žinau, kad iš hareminių anime, ypatingai įdomaus siužeto nereikia tikėtis, bet čia tai jau išvis absurdas. Viena serija už kitą blogesnė. Pradžia truputį intrigavo, galvojau kažką įmantraus pasiūlys, bet ne kur tau... O pagrindinis veikėjas, toks kietas, kad per visas 26 serijas nesugebėjo išreikšti savo jausmų- TŪPIZMAS!
    Vertinimas 4/10 -už intriguojančia pradžią.

    Comment

    • Eikko
      observer.
      • 2009 08 27
      • 16

      #32
      hmm man pasirode visiska nesamone, 2/5 del pradzioje sukelto juoko, bet kuo toliau, tuo ejo viskas blogyn, paskutinius epus jau prascrolinau tiesiog, nes nebuvo kantrybes ziuret tu veju -.-'
      an empowered and informed member of society.
      http://freebrainwash.deviantart.com/

      Comment

      • Augis24
        AZ rėmėjas




        • 2009 03 29
        • 767

        #33
        Gan graži meilės istorija, gražus piešimas, labai daug ecchi'o, didelė humoro dozė ir daug linksmybių, kai viskas sujungiama. Nesuprantu, kodėl nepakomentavau, iš kart, kai tik peržiūrėjau
        5/5 ofc

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #34
          O antras sezonas tai visai neblogas. Tiesiog grynakraujis haremas. Istorijos trumpos ir nespėja atsibost. Berniukui papai tiesiog patys krenta į rankas. Vienžo linksmesnis už pirmą man pasirodė.

          Comment

          • ciombiukas
            Forumo maniakas




            • 2009 09 18
            • 463

            #35
            Man antras sezonas niekuo beveik nesiskyrė nuo pirmo, haremas, haremas ir tada dar šiek tiek haremo, o pabaiga tai.... haremas

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #36
              Autorius ciombiukas
              Man antras sezonas niekuo beveik nesiskyrė nuo pirmo, haremas, haremas ir tada dar šiek tiek haremo, o pabaiga tai.... haremas
              Tame ir gerumas. Šeip trys serijos vienoje buvo geras sprendimas. Ir humoro padaugėjo.

              Comment

              • ciombiukas
                Forumo maniakas




                • 2009 09 18
                • 463

                #37
                Autorius Killerbee
                Tame ir gerumas. Šeip trys serijos vienoje buvo geras sprendimas. Ir humoro padaugėjo.
                Man irgi patiko ta mintis su 3 istorijom vienoje serijoje, tikrai buvo daug įdomiau žiūrėt.

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                Working...