Sekirei/Sekirei: Pure Engagement

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    #31
    Kaip Aramis papingus "bajerius" žiūrėjo, arba pirmas įspūdis apie Tyras sužadėtuves

    Na, pirmiausiai teks atsiprašyti KillerBee, už labai jau ankstyvą komentarą antrojo Sekirei sezono tematika (gerbiu žmogaus sugebėjimą laukti anime pabaigos ir žiūrėti jie vienu prisėdimu, bei rašyti jam aprašymą, bet man taip neišeina), bet kad liežuvis truputį nesilaiko, tai tik pora pastabėlių apie jį, bent iš to, ką parodė keturios serijos.

    Visų pirma, manau derėtų visiems atsakyti dėl ko verta žiūrėti tokius anime, bet tik atvirai - ogi pantsu ir boobs. Paprasta ir gražu, nei pridėsi nei atimsi. Pirmąjį sezoną dar bent kiek buvo palietęs intelektualusis siužetas, kuris bent jau buvo. Antrasis sezonas, bent jau keturios pirmosios serijos to jau nebeturi. Tada bent jau papai ir užpakaliukai turėtų lakstyti laisvai, kaip ir buvo sukurti, niekuo neuždengti (nebent kokiais žavučiais pantsu), bet to tv serijose irgi nėra. Nors tu ką, matyt vasara Japonijoje labai drėgna, tai garai labai tiršti. Tikrai, kad tiršti - ypač ties minėtomis vietomis. Tikriausiai jau taip nulenkėte galvas - blogai juk, nebėra dėl ko žiūrėti. Bent kol kas tikrai kaip ir nėra, ypač jei rusų kalbos nesuprantate. Jei suprantate, problema kiek mažėja. "Jeigu būtų jūra iš alaus, būčiau aš delfinas" - grubus vertimas iš rusų kalbos. Ogi tikrai, neaišku kiek vertimo dėka, o kiek pagal autorių sumanymą, tačiau Sekirei juokeliai iš apčiuopiamų ir papingų tapo parodiniais. Jeigu sekirei atsistojusi kampe liūdi dėl to, kad pražiopsos Naruto paskutinę seriją, kurios laukė tiek metų - skaudus gi smūgis žemiau juostos, argi ne? Cuba77 mat pasistengė. Kad man jo kantrybę, nuo trečios serijos ėmiau prasukinėti - paprasčiausiai atsibodo. Bet žiūrėti nesiliausiu, tiesiog draugiškas įspėjimas - nežiūrėkite TV serijų - per daug jos grožio anime atima, geriau palaukti DVD arba BR be cenzūros. Išskyrus tuos atvejus, kai šį anime žiūrite dėl siužeto (kurio čia nuostabiai nėra), arba tiesiog žiūrite erotinius anime su jaunaisiais giminaičiais - jiems turėtų patikti. Nors ne, jie čia nieko kaip ir neras, be kalbančių papų ilgomis kojomis pirmos keturios serijos neparodė - žiūrėsim ir toliau, o kol kas, štai ką gausite pažiūrėję šį anime:


    Tikras fanservisas šis anime. Ir ką, semečkių turiu, laisvo laiko irgi. Po Queen Blade dar ir didelių krūtinių fobijos atsikračiau, tiesa, čia jų nesimato. Sueis visiems, kas mano, kad pirmasis sezonas buvo pasakiškas (nors kaip minėta papingų bajerių mažiau, tačiau atsigriebiama per kitą vietą), tik šis mano kuklia nuomone tokio aukšto vertinimo nesulauks, bent iki becenzūrio varianto pasirodymo, kadangi bent jau pirmos keturios serijos neypatingai mano kuklią personą sužavėjo. Bet du dalykus sužinojau - 104 numeris žiūri Naruto, o ir šiaip, į merginos klausimą "ar matei mano krūtinę?" dera atsakyti ne, jei nenori pylos.

    O dabar, laukiam Bee papildant aprašymą - jei jau S&W abu sezonus į vieną temą sukišot, tai šį tikrai skirti neverta. Siužetas gi tas pats.

    Čia šiaip. Kad kažkas nemuštų už šį komentarą
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-08-05, 17:59.

    Comment

    • dfsafsaf
      Beautiful Lies

      • 2010 05 13
      • 261

      #32
      Pamenu parsisiunciau kazkuri ep is sio sezono,biski prasukinejas pamaciau uzcenzuruota, iskart istryniau. Tokius anime tik be cenzuros ir verta ziuret
      beto kaip ziuriu per webus, kolkas antras sezonas geriau vertinamas nei pirmas
      Pirmas sezonas tai labai patiko , nors gal todel, jog tai buvo mano pirmas tokio tipo anime ziuretas

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #33
        Autorius Aramis
        O dabar, laukiam Bee papildant aprašymą - jei jau S&W abu sezonus į vieną temą sukišot, tai šį tikrai skirti neverta. Siužetas gi tas pats.
        Padaryta. Geriau vėliau nei niekada....

        Comment

        • Aramis

          #34
          Autorius Killerbee
          Padaryta. Geriau vėliau nei niekada....
          Bet man vistiek neaišku kaip ten su ta sekirei laukusia Naruto pabaigos buvo - rusų vertimo pokštas, ar ji tikrai tai sakė... O dėl aprašymo, kilo noras iki galo peržiūrėt, galų gale

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #35
            Autorius Aramis
            Bet man vistiek neaišku kaip ten su ta sekirei laukusia Naruto pabaigos buvo - rusų vertimo pokštas, ar ji tikrai tai sakė... O dėl aprašymo, kilo noras iki galo peržiūrėt, galų gale
            Chm, kažkaip neužstrigo man tas momentas. Atsimenu viena nenorėjo muštis, nes kažkokį anime praleis, bet ten lyg ir ne naruto buvo... Šeip rusai mėgsta užsiimti saviveikla.

            Comment

            • Aramis

              #36
              Autorius Killerbee
              Chm, kažkaip neužstrigo man tas momentas. Atsimenu viena nenorėjo muštis, nes kažkokį anime praleis, bet ten lyg ir ne naruto buvo... Šeip rusai mėgsta užsiimti saviveikla.
              Tada rusai vėl pasistengė, šiandien žiūrėsiu rus variantą Anyway, paskutinis postūmis žiūrėti buvo tavo aprašymas - kaip ir dėkui Aramis papus žiūrės

              Comment

              • yamato
                Narys
                • 2011 09 21
                • 41

                #37
                ir sekas japonams ant galvu super mergos krenta, paskiau dar ir kruva kitu atsiranda, pabuciuji galiu igauna, super kraustaus i jap studj
                Spoileris:
                http://www.4shared.com/audio/udkSiJ2N/Dj_Renan_-_Metal_2012_-_Bullet.html

                Comment

                Working...