Sekirei/Sekirei: Pure Engagement

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aivaras
    ką tu?

    • 2008 09 10
    • 358

    #16
    Autorius Killerbee
    Kur ten DtB? Jei palygintum bent jau su Fate/stay night tai dar suprasčiau.
    Tie visi sekirei ir musiai tarp ju.DtB buvo tie Contractors tik skirtumas tame, kad jie kovojo pries zmones (nors buvo nemazai ir tarpusavio fightu).Bet jie irgi turejo ivairias galias kaip ir cia ;D

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #17
      Autorius Aivaras
      Tie visi sekirei ir musiai tarp ju.DtB buvo tie Contractors tik skirtumas tame, kad jie kovojo pries zmones (nors buvo nemazai ir tarpusavio fightu).Bet jie irgi turejo ivairias galias kaip ir cia ;D
      Skirtumų čia dafiga. Kontraktus gi su žmonėmis sudarydavo o neaišku su kuom, o kontraktas tik sustiprindavo galias o ne jas duodavo.

      Comment

      • slicKrox
        Catching some Zzzzs...




        • 2012 08 01
        • 2161

        #18
        Istorijos ir siužeto pradžia, kaip ir visi tie papiningi bairiai tiesiog žudantys, bet va, vėliau susikuria visai smagi šeimynėlė, kurią tampa visai smagu stebėti, tiksliau tai ir buvo vienintelis dalykas kuris traukė pabaigti žiūrėt šį anime, tai: vaikinas su keturioms žmonom, jų tarpusavio santykiais, net toji mažė patiko, vyro įnirtingos dalybos tarpusavyje žmonų ir antraeilei veikėjai, kaimynai, ypač šeimininkė. Antro sezono nenorėti, nes abejoju ar iš veikėjų sugebės dar ką nors išspaust.

        Comment

        • Aivaras
          ką tu?

          • 2008 09 10
          • 358

          #19
          Visai smagiai pamenu susižiūrėjo, tik papai labai dideli, bet žiauriai nekliudė (deje su cenzūra teko žiūrėt)

          Biški keista buvo tokio tipo anime matyti tokias fighting scenas ;D Ypač kai mušes ant to tilto :o
          Paskutinis pakeitimas nuo Aivaras; 2009-03-06, 22:26.

          Comment

          • leninas669
            Naujokas
            • 2009 03 19
            • 18

            #20
            svarstymas

            Siužetas, kaip taisyklė, čia visai ne esmė. Jei trumpai tai Tokijas pavirto į žaidimo
            aikštelę, kuriame 108 sekirei bei jų šeimininkai kaunasi dėl prizo. Prizą gaus tik
            pirmos vietos laimėtojas. Truputis humoro ir kraujo iš nosies. Ir svarbiausia detalė -
            speneliai.

            Comment

            • Sekirei
              Rimtas forumo narys

              • 2009 04 23
              • 170

              #21
              Va katik ji ir baigiau. Maan laabai patiko!! ^__^ 10/10~~
              Kadangi nusprendziau cosplayinti Tsukiumi ateinanciame Koi cp. ^^ tai kagi, paemiau ir paziurejau anime, nenusivyliau, labiausiai patiko Tsukiumi. tik paeme toks nemalonus jausmas del tiek daug merginu aplink viena vaikina ir jis neissirenka vienos... -_- .. dar velniskai patiko HOMURA. jis tooooxx haaawwwtt... asmeniskai tikrai noreciau pamatyti Tsukiumi X Homura kadanors, bet cia jau out of topic.
              NYOHH.. laukiu kito sezono..

              ___
              ps, na man labai primine ikkitousen , is siuzeto , paisybos ir visu tu mustyniu. na ir kurgi nepaminesiu BOOBBIEESSS.. . truputi maise tas nesveikai didelis size, kzn.. galejo biski mazesnius padaryt nes vis zvilgsni atitraukia , bet sjp tai SUGOIIIIIIII!!!!!

              Comment

              • Evil_of_Darknesz
                Suicide is painless...

                • 2006 04 09
                • 998

                #22
                Peržiūrėjau per 3 vakarus. Šį anime buvau pradėjas žiūrėti prieš 6 mėnesius, bet dropinau po nepilnai peržiūrėto antro epo ir tikrai galvojau, kad nebeprisėsiu prie šio anime, iki tol kol nepamačiau amv per youtube, prieš 3 dienas. Pats anime pasirodė visai orginalus, renki mergas, kaip kokius pokemonus, o paskui jos visos eina muštis. Kaip jau kaikurie paminėjo į akis krito perdideli papai, man dar asmeniškai nepatiko nekawaii'nos merginos ir šiaip pats piešimas yra prastas, o 11 epe, tai išvis tragedija, ten veikėjų snukiai vos į kvadratus nepavirto
                Vertinimas 6/10. Pergreitai užsibaigė, o antro sezono žiūrėti neketinu

                Comment

                • Aramis

                  #23
                  Autorius Evil_of_Darknesz
                  Peržiūrėjau per 3 vakarus. Šį anime buvau pradėjas žiūrėti prieš 6 mėnesius, bet dropinau po nepilnai peržiūrėto antro epo ir tikrai galvojau, kad nebeprisėsiu prie šio anime, iki tol kol nepamačiau amv per youtube, prieš 3 dienas. Pats anime pasirodė visai orginalus, renki mergas, kaip kokius pokemonus, o paskui jos visos eina muštis. Kaip jau kaikurie paminėjo į akis krito perdideli papai, man dar asmeniškai nepatiko nekawaii'nos merginos ir šiaip pats piešimas yra prastas, o 11 epe, tai išvis tragedija, ten veikėjų snukiai vos į kvadratus nepavirto
                  Vertinimas 6/10. Pergreitai užsibaigė, o antro sezono žiūrėti neketinu
                  Pamėgink mangą paskaityti, bent man tikrai patiko
                  Gal ir apie anime šiek tiek nuomonė pagerės. Kai pradėjau skaityti mangą, per naktį visus 68 chptr perskaičiau, tik paskui anime žiūrėjau, tai ne toks prastas pasirodė, nors grybą tai pjauna anime

                  Comment

                  • Augis24
                    AZ rėmėjas




                    • 2009 03 29
                    • 767

                    #24
                    WOW... man šis anime nerealiai patiko, toks savitas, ir mano manymu neeilinis echii's+harem Humoro tikrai daug, nepamenu, kada mačiau kokį gerą anime su echii, haremo ir humoro kombinacija, taip gerai suderinta negaliu koks geras anime daugiau kaip ir nieko nepridursiu, nes jau kituose komentaruose yra parašytą, tą ką norėčiau ir aš pasakyti laukiu sekančio sezono reiks ir manga paskaityti

                    P.S. UNREAL ANIME~~~

                    P.S.S. Man nuojauta kužda, kad Minato bus dar daugelio Sekirei'ju Ashikabi'u
                    Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2009-08-27, 16:57.

                    Comment

                    • konchiha
                      Searching...

                      • 2009 09 06
                      • 28

                      #25
                      zmones kur gaut seriju nuo 14???

                      Comment

                      • Evil_of_Darknesz
                        Suicide is painless...

                        • 2006 04 09
                        • 998

                        #26
                        Autorius konchiha
                        zmones kur gaut seriju nuo 14???
                        Iš kur tu 14-tą ep gavai? Sekirei yra tik 12 epizodų ir 1 special. O naujo sezono dar nepradėjo leisti

                        Comment

                        • Aramis

                          #27
                          Žiūrėkite ką užtikau:
                          A second season entitled Sekirei: Pure Engagement will be released in winter 2009.
                          Šaltinis
                          Taigi laukiam laukiam ir pasiruošiam nosebleeding'ui

                          Comment

                          • kawaii
                            Narys
                            • 2009 09 02
                            • 59

                            #28
                            Sekirei per porą dienų peržiūrėjau (tai nėra įprasta man), mielas anime pasirodė ir piešimas patiko. Tiesa, ištryniau, kad kompe vietos nerytų...
                            Turbūt vienintelis anime kurio antrą sezoną 100% žiūrėsiu (pabaiga suintrigavo).

                            Comment

                            • Lelouch
                              NoN Stopas

                              • 2009 12 17
                              • 29

                              #29
                              nu man tai tikrai patiko gal kas zino ar ira 2 sezonas?

                              Comment

                              • kawaii
                                Narys
                                • 2009 09 02
                                • 59

                                #30
                                Autorius Lelouch
                                nu man tai tikrai patiko gal kas zino ar ira 2 sezonas?
                                Sekirei Pure Engagement jei iš vis pasirodys tai 2010. Vasarą ar žiemą.

                                Paskutinis pakeitimas nuo kawaii; 2010-05-08, 21:10.

                                Comment

                                Working...