Hellsing Ultimate OVA

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1318

    #61
    Autorius Killerbee
    Tu čia kažką maišai, lolių aš nemėgstu. Nu va, tik linksma pasidarė ir jau veja iš baliaus...
    Pardon tada, maišos Na, bet tas tavo romantikos daržas vis tiek tas pats :] Čia gali man balių tik kitose temose kelti

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

    Comment

    • Draconica

      #62
      Autorius Killerbee
      Būtent, tik atvirkščiai. FMA pagal manga buvo tik dar vienas, kad ir kokybiškas, banalus shounenas. Senasis gi turėjo kažką daugiau.... Galima ginčytis dėl kokybės, bet bent jau pastangos buvo. Aklai kopijuoti manga daug proto nereikia. Bėda tik, kad nukopijavus nuo to anime įdomesnis netampa. Man pavyzdžiui neįdomu žiūrėti anime, kurio 50% sudaro psichinių ligonių nuobodžios kalbos, 30% patosiškos povyzos, 10% skraidantys kūno organai ir 10% veiksmas.
      Anime skirtas ne tik tiems, kas mangą skaitęs, todėl atitikimas ir autoriaus idėjos laikymasis man yra labai didelis pliusas. Kartais net neskaitau sudominusios mangos, jei sužinau, kad yra išleistas ar bus leidžiamas anime variantas, o pamatyti visiškai kažkokią nesamonę man neatrodo vertas laiko reikalas. Žinoma, čia vėl gi nuomonių skirtumai, Hellsing TV ar OVA geriau, bet iš techninės ir siužeto pusės OVA turi žymiai galingesnį užtaisą.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #63
        Autorius Draconica
        Anime skirtas ne tik tiems, kas mangą skaitęs, todėl atitikimas ir autoriaus idėjos laikymasis man yra labai didelis pliusas.
        Kas būtų galima laikytis autoriaus idėjos pirmiausia reikia, kad ji būtų. Kokia idėja yra Hellsinge? O koks siužetas? Tik jau nejuokinkit.....

        Comment

        • Draconica

          #64
          Autorius Killerbee
          Kas būtų galima laikytis autoriaus idėjos pirmiausia reikia, kad ji būtų. Kokia idėja yra Hellsinge? O koks siužetas? Tik jau nejuokinkit.....
          Aš jau supratau, kad jauti kažkokią vidinę antipatiją šiam anime, ha ha.
          Bet siužetas yra. Na, nėra jis super duper sudėtingas, nenuspėjamas ir blizgantis kaip auksinis pinigėlis, bet jis yra. Nemanau, kad verta čia man dabar pradėti pasakoti siužetą, bet jis yra.
          Dėl idėjos, tai mano galva idėja yra labai paprasta ir sena kaip pasaulis ir visur narpiolajama dar nuo tų laikų, kai žmonės rašyti išmoko - gėris prieš blogį. Tik autorius padarė kiek kitaip, jis paėmė du blogius ir vienas geresnis blogis laimi šioje istorijoje. Paprasta, bet to užtenka. Nereikia ieškoti moralo ar gyvenimiškų patarimų, bei išgyvenimų tokiame anime. Didžioji dalis anime neturi jokio moralo, o idėjos labai paprastos ir visgi tie anime turi nežmonišką populiarumą. Žinoma, pateikimas, apipavidalinimas ir visa kita taip pat svarbu, bet kas liečia Hellsing, tai autorius turėjo savo idėją (nors man ji atrodo kiek neišbaigta) ir manau OVA ją perteikė net geriau, nei pats autorius sugebėjo.

          Taip, šis anime turi trūkumų, bet tai netrukdo juo mėgautis, jei tik patinka tokia stilistika

          Comment

          • Miesto_Druidas
            the journeyman



            • 2010 08 17
            • 1515

            #65
            Va va ir man atrodo kad pagrinde tik tiems kuriems patiko manga, patiks ir šita OVA, o tiems kurie iškart ima žiūrėti šį anime arba jau yra matę senąjį serialą, OVA gali laisvai nepatikti. Tiek kad tokių mažuma (gal). Išties manga nuo anime skiriasi ir adaptuojant kūrėjai turėtų turėti tą omeny ir dalykus iš tikro animuoti o ne padaryti kokį tai slideshow su šiokiais tokiais animacijos intarpais, na čia gal kiek per tirštai, bet statiškos kovos davė tokį įspūdį karts nuo karto. Šiaip nėra itin labai blogas daiktas apart sunkiai interpretuojamų dialogų (bent mano nuomone), visokių visiškai atmosferą naikinančių gag'ų (na kam jie???), ir bent mane papiktinusio tokio Seras vaidmens pavertimo. Tik gal gali kas suprantamais žodžiais paaiškinti kokią prasmę turėjo (jei turėjo) tas Majoro karas, ta ilgoji 'meilės karui kalba'?
            Spoileris:
            jei jis toks beprasmis kaip ir man pasirodė, tai visas siužetas ir griūna, kadangi tik ant majoro viskas laikėsi... Kodėl jis taip nekentė Alukardo (na šitą anime kaip ir gale aiškino, bet taip iki galo ir nesupratau)? Kodėl paskui jį sekė, vadovas tai jis šiaip sau, motyvai irgi kažkokie neaiškūs, bet turėjo kažkokių patikėtinių, ar ten taip suprast visiems smegenys praplautos?
            Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2013-02-05, 11:16.

            Comment

            • Draconica

              #66
              Na kaip aš supratau tai jis buvo labau ale atsidavęs, o kai jam į rankas įteikė tikrai davelnia valdžios tai visi ir klausė jo. Ir jis ne tik, kad Alucardo nekentė, jis nekentė visos Hellsing organizacijos. O ta jo kalba (mano galva) buvo tiesiog išreikštas jo atsidavimas ir apsėdusi beprotybė.

              EDIT: O kas liečia Viktoriją, Pipą ir didžiąją dalį kitų veikėjų, tai jie buvo visiškai nereikalingi. Užteko Integro, Alucardo ir Walterio istorijų, visa kita beprasmiška, tik tampo siužetą į visas pusės, o įdomumo neprideda.

              Comment

              • Miesto_Druidas
                the journeyman



                • 2010 08 17
                • 1515

                #67
                Autorius Draconica
                Na kaip aš supratau tai jis buvo labau ale atsidavęs, o kai jam į rankas įteikė tikrai davelnia valdžios tai visi ir klausė jo. Ir jis ne tik, kad Alucardo nekentė, jis nekentė visos Hellsing organizacijos. O ta jo kalba (mano galva) buvo tiesiog išreikštas jo atsidavimas ir apsėdusi beprotybė.
                Spoileris:
                O man kažkaip pasirodė kad jis labiausiai nekentė Alucard'o, ta prasme paskutinėj OVA'oj taip leido suprasti (ar berods tiesiogiai pasakė), kad vat nugalėjo Alucard'ą ir viskas karas baigtas, tik dėl šitos akimirkos jis kovojo ir tik šito siekė, pabaigdamas dar vienu monologu apie žmogiškumą, ar kažką panašaus, kai pats visai ne žmogus bebuvo. Ir jau gale kai viskas ten pradėjo griūti ir Integra stojo prieš jį, tada jau atrodė kad jam niekas nebesvarbu, nes tikslą pasiekė.

                Comment

                • Draconica

                  #68
                  Autorius Miesto_Druidas
                  Spoileris:
                  O man kažkaip pasirodė kad jis labiausiai nekentė Alucard'o, ta prasme paskutinėj OVA'oj taip leido suprasti (ar berods tiesiogiai pasakė), kad vat nugalėjo Alucard'ą ir viskas karas baigtas, tik dėl šitos akimirkos jis kovojo ir tik šito siekė, pabaigdamas dar vienu monologu apie žmogiškumą, ar kažką panašaus, kai pats visai ne žmogus bebuvo. Ir jau gale kai viskas ten pradėjo griūti ir Integra stojo prieš jį, tada jau atrodė kad jam niekas nebesvarbu, nes tikslą pasiekė.
                  Taip, sutinku, bet būtent Alucardas yra Hellsing organizacijos simbolis ir pagrindinis ginklas, kuris neva nenugalimas, todėl ir organizacija yra galinga, tik dėl jo. Juk vadovai paprasti žmonės, miršta ir t.t. o Alucardas amžinas blogis, amžina jėga, tik dėl kurios ir laikosi visas Hellsing frontas. Todėl manau, kad jis nugalėjęs (tipo) Alucardą ir pasijautė sugriovęs viską. Na, ir žinoma, neatmesiu teorijos, kad jis jo nekentė tiesiog kaip nenugalimo priešo, nes juk visi turi mirti, o tas bjaurybė juk nemiršta taip lengvai

                  Comment

                  • nemesis
                    Super mega ultra rašytojas

                    • 2010 11 08
                    • 1178

                    #69
                    Autorius Draconica
                    . Nereikia ieškoti moralo ar gyvenimiškų patarimų, bei išgyvenimų tokiame anime. Didžioji dalis anime neturi jokio moralo, o idėjos labai paprastos ir visgi tie anime turi nežmonišką populiarumą.
                    Nemaciau kolkas Helsing, ko gero ir neziuresiu, bet ka norejau pasakyti i tema tai, kad populiarumas <> gerumui, jeigu anime populiarus tai neresikia, kad jis geras ir atvirsciai, jegu anime geras, tai nereiskai, kad jis turi buti populiarus. Pvz. MAL top 10 sedi tokie anime, kaip Naruto, bleach, abu kencia nuo besaikiu filleriu, kurie gadino istorija, labai kritusios animacijos kokybes ir jie tikrai nera kazkokie sedevrai, tas pats Elfen Lied, kencia nuo visiskai nesamoningo siuzeto( jeigu is vis toks buvo ), bet jie yra populiarus ir as nieko pries, tik ka norejau pasakyt, kad turetume skirti du dalykus populiarumą ir gerumą. Peace out.

                    Comment

                    • Draconica

                      #70
                      Autorius nemesis
                      Nemaciau kolkas Helsing, ko gero ir neziuresiu, bet ka norejau pasakyti i tema tai, kad populiarumas <> gerumui, jeigu anime populiarus tai neresikia, kad jis geras ir atvirsciai, jegu anime geras, tai nereiskai, kad jis turi buti populiarus. Pvz. MAL top 10 sedi tokie anime, kaip Naruto, bleach, abu kencia nuo besaikiu filleriu, kurie gadino istorija, labai kritusios animacijos kokybes ir jie tikrai nera kazkokie sedevrai, tas pats Elfen Lied, kencia nuo visiskai nesamoningo siuzeto( jeigu is vis toks buvo ), bet jie yra populiarus ir as nieko pries, tik ka norejau pasakyt, kad turetume skirti du dalykus populiarumą ir gerumą. Peace out.
                      Kudos dėl nuomonės už Elfen Lied, galvoju tą patį ir kalbėdama apie populiarius anime turėjau omeny būtent tuos ilguosius "epus". Taip, populiarumas kokybės neprideda, bet vadinasi, kad žiūrovai kažką tame anime pamatė. Tas pats manau galioja ir Hellsing.

                      Comment

                      • Wishmaster
                        KOI team founder


                        • 2008 07 18
                        • 411

                        #71
                        O man Viktorijos ir Pipo istorija patiko. Graži, nebanali (nes neišvystita iki galo) ir laimingai liudna - nes jis pasiliks su ją iki jos negyvenimo galo
                        Of all the things I've lost - I miss my mind the most
                        All bannanas in the world - unite!!!

                        Comment

                        • nemesis
                          Super mega ultra rašytojas

                          • 2010 11 08
                          • 1178

                          #72
                          Del Elfen Lied turejau skubet, nes posta rasiau bibliotekoje, per pertrauka, tai nespejau pamineti daugiau priezasciu (atmaskes prasideda ) yra ir daugiau populiariu anime ir ne tik tie, tavo vadienamieji ilgieji "epai': Highschool of the Dead, SAO, Fate/stay night, kurie yra populiarus, bet nera kazkuom ypatingi. Populiarumas priklauso nuo daug faktoriu, pvz. kai pradejo eiti tokios serijos, kaip Narutas ir Bleach( One Piece neminesiu, nes jis tuo metu jau buvo populiarus japonijoje) jie buvo praktiskai nezinomi,bet kaip tik tuo momentu vakaruose zmones pradejo duometis anime ir jie sulauke gana geru ivertinimu ( pvz Naruto buvo krikstijamas nauju DBZ), o kadangi tai buvo daugelio pirmieji anime zmones netgi iki dabar sias serijas seka, nors ir keikdami, reiksdami nepasitenkinima, jie vistiek ziuri, nes nori suzinoti, kaip ju vaikystes anime baigsis, gal tai galima pavadinti sekme, kad sie anime atsirado laiku ir vietoje(?), dar viena priezasti kodel sie anime populiarus, kaip tu minejai jie yra epai, ilgos, niekada nesibaigiancios istorijos, kuriu deka yra del ko padiskutuoti, pasidalinti ispudizais, o ne kaip kiti pasibaige anime nurimsta, nes jie tiesiog baigesi, nebelieka apie ka kalbeti it t.t. Paskui sie anime ziurovai pradeda ieskoti kazko naujo isijungia, kad ir MAL populiariausius ir aptinka tarkim Elfen Lied, ju mintyse iskart "vau koks mature anime" arba HOTD "tai bent anime zombiu tema, toki pirma kart matau". Pateikiau pora priezasciu aisku ju yra daugiau. Del Hellsing negaliu gincytis (rodos, nieko ir nesakiau neigiamo jo kryptimi), nes pats nemaciau, tai persiprasau, jeigu izeidziau tave kaip hellsing fane/fana

                          P.s. Risam tema, nes tampa off topick, killer bee prades subines tarkuot
                          Paskutinis pakeitimas nuo nemesis; 2013-02-04, 15:31.

                          Comment

                          • Draconica

                            #73
                            Ne, manęs tu neįžeidei tikrai, nes paieškojusi galiu rasti ne vieną ir ne du dalykus, kodėl man kliūtų Hellsing. O Hellsing populiarumą manau galiu pagrįsti tavo išdėstyta teorija (prie to pačio bus dar vienas atsakas KillerBee ). Papraščiausiai TV serijos savo laiku sulaukė daug dėmesio. Ir vėliau paskelbta buvo apie OVA. Dėmesys milžiniškas, nes TV serijų fanai (tiek, kurie neskaitė mangos, o net ir tie kurie skaitė (mua)) norėjo ir troško pamatyti, kas dar bus padaryta, kokių nuotykių sulauks sudominę veikėjai.
                            Žinoma, IMHO kūrėjai padarė klaidą pradėję OVA daryti su rusų kūrėjais (jei gerai pamenu). Manau, kad anime ir turi likti japonams kurti.
                            Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2013-02-04, 16:23.

                            Comment

                            • Miesto_Druidas
                              the journeyman



                              • 2010 08 17
                              • 1515

                              #74
                              Autorius Draconica
                              Žinoma, IMHO kūrėjai padarė klaidą pradėję OVA daryti su rusų kūrėjais (jei gerai pamenu). Manau, kad anime ir turi likti japonams kurti.
                              Tikrai? kad anidb prie staff'o nelabai aptikau nė vienos rusiškos pavardės, gal pražiūrėjau, bet kad nelabai esmė. Viena priežasčių ne vienos studijos darbas, kai pirmas OVA's darė viena studija, per vidurį Madhouse, ir užbaigė vėl kita, bent jau kaip supratau iš anidb staff'o sąrašo. Tada gal sudėtinga išlaikyti kažkokį vientisumą. Kita vertus prie ko aš kibčiau tai prie tiesiog per tiesmukos adaptacijos. Neskaičiau mangos, tai galiu nusisapaliot bet kai kurie dalykai kliūtų išties kaip jie buvo adaptuoti, bet jei tokia buvo manga tai nelabai ką ir prikursi čia. Veiksmą tik galėjo pagyvinti ir būtų geriau suėjęs mano galva anime. Na ir genialios muzikos trūko kaip iš senojo serialo, tada gal būtų visai smagus reginys. O šiaip nelabai ir pasiginčysi, jei jau Ultimate yra taip vadinama 'gryna' mangos adaptacija, be jokių didelių savo išvedžiojimų. Patiko tai patiko ,nepatiko tai nepatiko.
                              P.S. o ko jūs kimbat prie Elfen Lied? ties tokiais kaip SAO pilnai sutinku, kad populiarumas nelygu gerumui, bet nu Elfen Lied toli gražu nenusirita iki tokių gan tuščių nuotykių kaip SAO ar GC, na mano nuomone. Ar ten labai brandus kitas klausimas, bet nėra jis ir toks blogas, vėl greičiausiai ne visiems. Nėra blogas ir Hellsing Ultimate, mangos skaitytojai (kai kurie) manau ir neįsivaizduoja geresnės adaptacijos. Skonio reikalas.

                              Comment

                              • Draconica

                                #75
                                Na nežinau, kai dar tik skelbė apie tai, kad bus OVA buvo kažkokiam teaser trailer paminėta rusiška kompanija, gal vėliau darbo procese atmetė. Nežinau, į tokius dalykus nelabai gilinuosi. O garso takelis buvo puikus. Žinoma Yasushi darbui tikrai neprilygs, bet visvien buvo neblogas.

                                P.S. Dėl Elfen Lied tai nesuprantu ko jis taip aukštinamas. Animacija prasta, veikėjai puspročiai, siužetas idiotiškas, garso takelis - tragedija. Pusėtinai pati įvertinau tik dėl gražiai atrodančio kraujo, o visa kita atrodo vaikiškai padaryta. Ir kas liečia Hellsing adaptaciją tai aš asmeniškai labai patenkinta. Mangos skaityti nereikia esant tokiam anime ir atvirkščiai, nebūtina matyti anime.
                                Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2013-02-04, 16:23.

                                Comment

                                Working...