Kiba

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    Kiba

    Kiba



    Pavadinimas: Kiba
    Žanras: Action, Adventure, Super Power, Shounen, Fantasy, Magic, Martial Arts
    Metai: Nuo 2006-04-02 iki 2007-03-25
    Studija: Aniplex, Dentsu, TV Tokyo, Studio Live, MADHOUSE
    Serijų skaičius: 51
    Epizodo trūkmė: 24 min.
    Tinklalapis: http://www.ki-ba.com/


    Shounen'iškas mėšlas

    Daug kartų girdėta istorija, apie nepaprastą vaikį, kuris turi nepaprastų galių, kuris yra pats kiečiausias ir blah blah blah... Žodžiu storija prasideda kaip ir daugelyje anime. Zedd'as yra 15 metų berniūkštis, tikriausiai traumuotas, nes savo gyvenamajame Calm mieste tranko, spardo ir visaip kaip tik įmanoma naikina duris (tikras bad-ass), skamba juokingai? O neturėtų, nes dėl šių jo veiksmų, Zedd'ą gaudo policija, mokytojai, ko gero net socialiniai darbuotojai, vienintelė jo mama yra rami, nes ji išprotėjusi :-D (tikriausiai ir aš išprotėčiau turėdamas tokį vaiką). Kaip nekeista, vieną dieną Zedd'o gyvenime nutinka kažkas stebuklingo: atsiranda padaras, kuris nori nužudyti Zedd'ą, jį išgelbsti jo psichiškai nestabili motina. Netrukus vedamas keisto vėjalio jis patenka prie portalo, ilgai negalvojęs (kas būdinga tokio amžiaus vaikams) jis šoka į portalą ir teleportuojasi į keistą vietą (gaila, bet tai ne beprotnamis). Šiame keistame pasaulyje kariai vadinami "Shard Casters" kovoja vienas su kitu naudodamiesi spalvotais akmenukais - "Shard'ais". "Shard'ų" galios pagalba "Shard Caster'iams" galima iškviesti paslaptingus, keistus, gal net ir dieviškus monstrus- "Spirits". Susižavėjęs Zedd'as "užsidega" noru tapti "Shard Caster'iu", kai jam pavyksta iškviesti monstrą, paaiškėja, jog tas monstras yra vienas iš galingiausiųjų.



    Jeigu supratot, pagal mano aprašymą šis anime banalokas, tačiau norint greitai ir mažai galvojant prastumti laiką, šis anime kaip tik. Pradžioje žiūrėjosi lengvai, tačiau po kelių epizodų užeina noras drop'inti, nes kovų scenos niekuo nebe nustebina, veikėjas tampa per daug kietas, siužeto linija iš esmės nesikeičia. Vertinu 6/10, nes žiūrėjau tik, dėl laiko prastūmimo, norėdamas pailsėti nuo mokslų.


    Download: Animea(direct)
    23
    5
    47.83%
    11
    4
    17.39%
    4
    3
    34.78%
    8
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • radament666
    "Umi no Suna" Dark

    • 2007 02 18
    • 154

    #2
    "Shounen'iškas mėšlas" As galvojau, kad dazniausiai zmones aprasineja savo megstamus anime, bet pasirodo, kad nevisada.
    Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #3
      Merga kawaina ant posterio....

      Comment

      • Botaro
        Akuma


        • 2005 11 17
        • 196

        #4
        wienas idomesniu tokio zanro animu.dauzo,zudo,keikiasi ir tt. patiko man ten politika ir tas karas. nors kraujo ir nera,bet wistiek jega
        I have the Holy Lance

        Comment

        • Witness
          Naujokas
          • 2008 07 02
          • 8

          #5
          Man asmeniskai nelabai patiko - jau per daug tokio pacio zanro monotonisku anime.
          Bet buvo vienas kitas idomesnis epizodas, tad duodu 7/10.

          Which Final Fantasy Character Are You?

          Comment

          • kypshius
            Rašytojas



            • 2007 04 17
            • 254

            #6
            atrodo kaip amerime, tik kad labai jau ep'ų daug

            Užkalė visus langus ir augina pingviną.

            Comment

            • Toras
              Naujokas
              • 2008 06 17
              • 9

              #7
              labai jau vidutiniskas anime pradejau ziureti iki 40 serijos paziurejau ir kompa isveze taisiti tai net buvau pamirses kad ji ziurejau nesenai atsimenu tai pabaigau ir nelabai kuo jis suzavejo tik pabaigos kaiskai buvo labai sunku ziureti bet man daznai taip.Visuo tuo norejau paskyti kad anime nera labai uzkabinatis ir nebepaleidziantis anime ji nebent laisvu laiku kai jau nbera ka veikti galima ziureti

              Comment

              • dubi
                Klyšakojis piratas ;O

                • 2008 10 14
                • 50

                #8
                Na jis buvo neblogas.Toks vidutiniškas. :] Mano nuomone jis yra per ilgas bet gal aš nieko ir neišmanau.
                Same as you but different.

                Comment

                • shigofumii
                  cruel man
                  • 2008 07 05
                  • 137

                  #9
                  NEMACIAU SIO ANIME BET REIKS PAZIURETI REMIANTIS APRASYMU TURBUT NELABAI GERAS NU PAMATYSIM
                  Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                  Comment

                  • Haruhi
                    Rimtas forumo narys


                    • 2008 03 26
                    • 190

                    #10
                    sita anima prigriebiau siaip sau - laikui prastumt. po kokiu 10 ep pasigailejau xD geez, baigus sita buvau ziauriai laiminga, kad pagaliau as ji pribaigiau. Toki anima kam nors kitam rekomenduociau tik visiskam fanatikui arba noredama ka nors pakankint

                    Comment

                    • Audria
                      Labai pikta. Neerzinti

                      • 2005 09 25
                      • 98

                      #11
                      Haruni - nemanau kad kažkas stovėjo tau su peiliu už nugaros ir vertė jį žiūrėti. Nepatinka - nežiūrėk, visiškai nesuprantu kai per prievartą yra žiūrimi anime, filmai, serialai ir pan. Čia jau nebe atsipalaidavimas, o tiesiog laiko švaistymas.
                      Kiek pamenu, asmeniškai man šis anime labai patiko, paskaičius nors ir gan negatyvų aprašymą sukilo nostalgija ir vėl užsimaniau jį pažiūrėti, prisiminti senas geras dieneles.
                      Vertinu kažkur 7/10.

                      Comment

                      Working...