The Tower of Druaga: the Aegis of Uruk

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    Autorius Psichas
    sudas! uz pabaiga kurejus paskerst maza. siaip man tokie aime prie sirdies bet PABAIGA!!! ar jie durni?!!! (beje cia tik mano nuomone kuri dazniausiai kertas su kitom)
    Žmogau, pratinkis. Dabar taip užbaigti sezoną yra madinga.

    Comment

    • Psichas
      Rimtas forumo narys

      • 2008 04 16
      • 147

      #17
      nezlugdyk mano wilciu xD nu neswarbu ziuresiu senus anime su nrm pabaigom xD
      the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

      Comment

      • GeForce
        Animešikas ;]
        • 2008 07 13
        • 29

        #18
        Geras anime, bet kolkas kol dar nėra antro sezono, tai sunku net ir įvertinti. Nes būtent nuo jo ir priklausys viskas, dabar tai jausmas kaip pusę anime peržiūrėjus..
        http://geforce.myanimelist.net

        Comment

        • TheCoolMaker
          UVERworld

          • 2008 02 10
          • 142

          #19
          Tikrai įdomesnis variantas jei esi MMORPG gerbėjas, čia ir burį "party" vadina, o ne kokiu "Crew" openingas labai patiko, toks nuo pirmo išvydimo patraukęs, ne standartas nors veidų piešimas neįpatingas, bet mergaitės visai mielos pasirodė Tik va pabaiga pribloškė labai laukiu nesulaukiu kito sezono..

          Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

          Comment

          • Dwesk
            Rimtas forumo narys

            • 2008 12 27
            • 162

            #20
            Autorius TheCoolMaker
            Tikrai įdomesnis variantas jei esi MMORPG gerbėjas, čia ir burį "party" vadina, o ne kokiu "Crew" openingas labai patiko, toks nuo pirmo išvydimo patraukęs, ne standartas nors veidų piešimas neįpatingas, bet mergaitės visai mielos pasirodė Tik va pabaiga pribloškė labai laukiu nesulaukiu kito sezono..
            Aha, lygiai ta patį galvojau išvydęs pirmą epizodą, grynas MMORPG kiekvienas monstras kaip bosas ir aprašomas atskiru pavadinimu, kai miršta veikėjai parašo Has Died...Aš serijos gale net galvojau,kad įvyks taip kad išmirus visai party jie atsijungs ir rodys visus 5 mokinukus mokyklos kompiuterių salei ar interneto kavinei, bet klydau, vistiek geras anime priverčiantis nusišypsoti

            Comment

            • XxGoingBlindxX
              Freedom. ^^
              • 2008 08 18
              • 49

              #21
              Autorius GeForce
              Geras anime, bet kolkas kol dar nėra antro sezono, tai sunku net ir įvertinti. Nes būtent nuo jo ir priklausys viskas, dabar tai jausmas kaip pusę anime peržiūrėjus..
              Sutinku. Teks laukti antro sezono. Tikiuosi ir sulaukti kažko rimtesnio. Nes pabaiga žada kaip ir mažiau humoro. Na bet palauksim ir pamatysim ^^

              Pam param pam pam! Jau yra Tower of Druaga - the Sword of Uruk ep1. Einam žiūrėti/siųstis ;D
              Paskutinis pakeitimas nuo XxGoingBlindxX; 2009-01-09, 14:00.

              Comment

              • mysELFsa
                Naujokas
                • 2009 03 03
                • 10

                #22
                po pirmo sezono vis laukiau nauju metu kada galesiu pamatyt 2ji sezona..
                nzn gal cia visdelto itakoja tai kad esu RPG fanas, bet man buvo geriausia praeitu matu anime...

                Comment

                • mariux9998
                  Labas.

                  • 2008 06 20
                  • 434

                  #23
                  Duodu 4/5. Tikrai labai patiko, bet dabar einu siųstis antrą sezoną, daviau 4, nes jautėsi neužbaigtumas. Tikiuosi antrame sezone viskam bus padėtas taškas.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #24
                    Antrame sezone beveik dingo humoras, crazy mmo atmosfera ir liko tik fantasy/adventure. Piešimas man pasirodė prastesnis. Gerai dar, kad pusėtinas siužetas todėl žiūrėti buvo įdomu. 8 balai.

                    Comment

                    • TheCoolMaker
                      UVERworld

                      • 2008 02 10
                      • 142

                      #25
                      Autorius Killerbee
                      Antrame sezone beveik dingo humoras, crazy mmo atmosfera ir liko tik fantasy/adventure. Piešimas man pasirodė prastesnis. Gerai dar, kad pusėtinas siužetas todėl žiūrėti buvo įdomu. 8 balai.
                      Na man humoro kiekis neatrodė jau toks mažesnis, tie bajeriai su šaukštu viršūnė Stiprūs 9 balai antram sezonui, man jis nė kiek nenusileido pirmąjam o openingai kaip visad tokie žavūs Smagus laiko praleidimas, nenusiviliant

                      Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2910

                        #26
                        Autorius TheCoolMaker
                        Na man humoro kiekis neatrodė jau toks mažesnis, tie bajeriai su šaukštu viršūnė Stiprūs 9 balai antram sezonui, man jis nė kiek nenusileido pirmąjam o openingai kaip visad tokie žavūs Smagus laiko praleidimas, nenusiviliant
                        Faktas, kad kažko panašaus į pirmą seriją ir labirintą nebuvo. Ir apskritai niūresnė atmosfera.

                        Comment

                        • Evil_of_Darknesz
                          Suicide is painless...

                          • 2006 04 09
                          • 998

                          #27
                          Tikriausiai Japonijoj tragedijos yra populiaresnes uz ryzius, nezinau kelintas anime, bet beveik visos pabaigos
                          Spoileris:
                          blogai baigesi
                          , komedijos cia tiek pat kiek ir ispudingu kovu scenu, tai yra 0. CG efektai vienintelis dalykas kuris pralinksmino, pirma karta pamaciau, kad in anime pavaizduota tikro smogaus veido bruozai, as cia apie final boss'a kalbu. Na kadangi pabaiga manes netenkino, eisiu ziureti antra sezona, bet nujauciu, kad ziuresis jis ilgai ir nuobodziai, bent jau sitas taip ziurejosi

                          Comment

                          • XxGoingBlindxX
                            Freedom. ^^
                            • 2008 08 18
                            • 49

                            #28
                            Oh, meh neįvertino ;o
                            So, man šis anime buvo toks pusėtinas. Nepatinka man rpg style anime. Piešimas taip pat nelabai mano skonio, bet tikrai neblogas ^^
                            Vertinu stipriu ketvertu, arba 7/10.

                            Comment

                            • Evil_of_Darknesz
                              Suicide is painless...

                              • 2006 04 09
                              • 998

                              #29
                              Antras sezonas dar blogesnis už pirmajį. Nebuvo nei vienos juokingos scenos, nei vieno įdomaus įvykio ir nei vienos kovos kuri gniaužtų kvapą. Nors pabaiga patiko, vistiek gero balo parašyti negaliu 4/10 Kuo mažiau tokių anime!

                              Comment

                              • ewlds
                                hard to understand
                                • 2009 02 14
                                • 120

                                #30
                                Sutinku su kitu nuomone, kad antras sezonas prastesnis us pirmaji. Gana nuobodus, nebebuvo crazy atmosferos, kuri veze pirmame sezone. Vienintelis dalykas kuris labiau patiko antrame tai tik OP daina Pirma sezona ivertinau 4/5, siam vien del to, kad patiko pabaiga duociau 3/5. Apibendrinus, toks lengvas anime tiems kas nenori apsisunkinti galvos ir zinoma RPG fanams.
                                ^_^

                                Comment

                                Working...