Kara no Kyoukai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • angellus
    tinginys

    • 2007 01 17
    • 228

    #16
    o aš tai likau švelniai kontūzytas , nes jaučiuosi kažkokios esminės smulkmenos nepagavęs. gal gilinausi į tuos gudrius dialogus, nors jie yra paprasti, arba tai iš tikro yra labai gudrūs dialogai.
    bet, su AZ subais, piešimo kokybe tai taip gan maloniai susivalgė, ką gi, teks kitų dalių laukti ir žiūrėt ar smegenų trauma praeis.

    Comment

    • slicKrox
      Catching some Zzzzs...




      • 2012 08 01
      • 2161

      #17
      Autorius artojas
      Greiciau jau psychology negu cyberpunkas , nes visgi cyberpunkas siejasi su technologijomis,cia tokios net neminimos.

      Perziuresiu antra kart ir tada pakomentuosiu
      Update: perziurejau, bet vistiek nematau jokio cyberpunko cia, gal galetum paaiskintum kur cia jis yra?
      O tai ką ten tuomet daro dirbtinės biologinės-mechaninės žmogaus kūno dalys?
      Autorius angellus
      o aš tai likau švelniai kontūzytas, nes jaučiuosi kažkokios esminės smulkmenos nepagavęs. gal gilinausi į tuos gudrius dialogus, nors jie yra paprasti, arba tai iš tikro yra labai gudrūs dialogai.
      bet, su AZ subais, piešimo kokybe tai taip gan maloniai susivalgė, ką gi, teks kitų dalių laukti ir žiūrėt ar smegenų trauma praeis.
      Aš kiek supratau iš žmonių, kurie skaitė mangas/novelės, tai juose taip pat viskas haotiškai ir paslaptingai išdėstita. Kaip ir minėjau priėš tai, viskas bus atskleista sekančiuose epizoduose.
      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-06-09, 21:31.

      Comment

      • arnazzs ova
        d(-_-)b
        • 2008 03 03
        • 29

        #18
        neblogas anime patiko piešimas ir garso takelis pati istorija irgi nebloga. laukiu kitos dalies

        Comment

        • DarkNazi
          former german officer

          • 2006 12 25
          • 54

          #19
          šito anime laukiau jau seniai, tiek sauodtrackas tiek pešimas buvo puikus. Kadangi esu skaitęs Kara no Kyoukai novele todėl siužetas nebuvo toks painus, anime siužetas man atrodo net lengvesnis už noveles.Pats anime tikrai geras, buvo verta šitiek laukt. Lauksim pasirodant ir kitu filmu
          Jeigu kam įdomu tai padariau Kara no Kyoukai laiko juosta, kad lengviau butu gaudytis painioj įvykiu sekoi
          Spoileris:
          1995\1996-03-Shiki pirma kart susitinka su Mikiya patenka i koma(II filmas)
          1998-06-shiki atsibunda iš komos(IV filmas)
          1998-07-praranda ranka(III filmas)
          1998-08-pirmo filmo įvykiai(I filmas)
          1998-10-shiki susitinka su Enjou Tomoe(V filmas)
          ????(VI filmas)
          1999 pabaiga(VII Filmas)
          sigpic

          Comment

          • Reliah
            Naujokas
            • 2008 03 09
            • 8

            #20
            Anime tai tobulai padarytas, paišymas, muzika, viskas dera ir tarsi toliau duoda "ugnelę" sužinoti kas bus toliau?...

            Comment

            • Sable
              The Hitchhiker





              • 2005 03 11
              • 1530

              #21
              Sulaukėm antro filmo ^^
              http://www.mininova.org/tor/1536519

              Prajuokino biški intro su propaganda už autorines teises x]

              Comment

              • Youka
                bishoujo

                • 2006 01 30
                • 335

                #22
                Siaubingai vidutiniškas žiūralas, ačiū dievui, kad trumpas. Istorija miglota, niekas man ten padoriai nesusilipdė, o ir nelabai gilinausi. Jei ne piešimas, apskritai būčiau nebaigus žiūrėt.
                Labai abejoju dėl naujų dalių siuntimosi...
                Be to, LT vertimas buvo laaabai prastas. Tarsi mokyklos nelankę būtumėt, seriously. Kalba negyva, sakiniai tarpusavy nesiriša...

                Give me my 50 minutes back, please.
                Paskutinis pakeitimas nuo Youka; 2008-07-11, 00:41. Priežastis: gal ir per griežtai... na, teks jau man už tai atleisti

                Comment

                • Colla
                  >.<
                  • 2007 08 10
                  • 42

                  #23
                  Na anime nupiestas tikrai nuostabiai, bet istorija manes nesudomino ir pirmasis filmas neitin patiko. Siaip ar taip bandysiu paziureti sekancius, galbut pakeisiu nuomone

                  Comment

                  • dattebayo
                    random fangirl syndrome

                    • 2007 11 18
                    • 207

                    #24
                    Graziai nupaisytas, gerai perteiktas. Bet ziuredama luzau... Sakykit ka norit, bet man buvo nuobodu. Nebalsuosiu, nes ziuret dar nebaigiau, nors kazin ar isvis baigsiu... Siaip tikiu kad tikrai geras anime, tiesiog ne tokiem zmonem kaip as ji ziuret...

                    Comment

                    • Bagy
                      Bagy-san

                      • 2008 05 24
                      • 289

                      #25
                      O man jis kaip tik ne nuobodus pasirode, na matyt tai skonio reikalas, kadangi man patinka visokie psichologiniai anime. Matai jai visu daliu nepaziuresi tai nieko ir nesuprasi na kagi kimbu i trecia dali. Be to labai grazus piesimas.

                      Comment

                      • angellus
                        tinginys

                        • 2007 01 17
                        • 228

                        #26
                        http://myanimelist.net/topanime.php

                        regis šitas filmas tapo pirmuoju MAL. link'as į top anime viršuje.
                        o filmas, tai gali sukelti rimtą galvos traumą dėl visų vigrybių, o kovos scenos, gali rimtai pakenkti žandikauliui, na jis tiesiog išnyra. tikras įtempo siužeto trileris ir visiškai netinkantis ramiam pasiūrėjimui, nes galva turi nuorat dirbti, kad baigęs šį darbą nepasakytum-"kokia čia nesąmonė buvo?"
                        vertinu 5, iš visų pusių. Vertimas irgi ok.
                        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-03-20, 21:52.

                        Comment

                        • tomux_7
                          Naujokas
                          • 2007 10 27
                          • 2

                          #27
                          mistikos 150%is100% veiksmo 25%is100 , idmomumo isvis nerasta, zanras nebent , role gaidys = delete

                          Comment

                          • Beware
                            Naujokas
                            • 2008 02 02
                            • 22

                            #28
                            kolkas labai patiko kiekvienas filmas, ypac 3 ir 5 =]

                            Comment

                            • Sadness...
                              ...ureshii-kanashii...

                              • 2009 04 19
                              • 34

                              #29
                              Idomus, mistinis ir wietomis nelabaj suprantamas anime...nors weliau lyg ir wiskas paajskeja bet wistiek dar kyla klausimu del wieno ar kito dalyko...parinkta muzika kiekwiena wejksma tiesiog tobulaj atspindi ir yra labaj grazi piesimas tajp pat grazus...niurios spalwos pertejkia atmosfera...na tikraj idomus anime

                              Comment

                              • Mahiko
                                Its pain time

                                • 2009 04 12
                                • 71

                                #30
                                Perziurejau esamus 5/7 Epu kurie yra linkomanijoje su Lt subs (Ty guyz ur Subs are teh best! keep it up! )Ir laukiu nesulaukiu 6 Filmo TIME TO PRAY

                                Comment

                                Working...