Sailor Moon

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kara12
    Naujokas
    • 2011 05 03
    • 3

    Ziurejau sita per lnk kai buvau pradinuke ir man labai patiko, nei vienos serijos nepraleisdavau o kai pasibaigdavo vaidindavau tas jureives Man dabar 14 ir su mielu noru dar karta paziureciau

    Comment

    • Miliukea
      Naujokas
      • 2011 08 24
      • 27

      Anime, nors ir monotoniškas, bet traukė mano akį, žiūrėdavau per televizorių, ta magija, norėdavau tapti tokia kaip jos, žinoma, dabar peržiūrėjus nuomonė būtų kitokia... Bet primena vaikystę, toks lengvas, romantiškas. Pakeri.

      Comment

      • BLACK cat
        Narys
        • 2010 07 09
        • 58



        Autorius niekšas
        Baisiausias iki siol mano matytas anime. Maciau didziaja dali seriju ir galiu drasiai teigt, kad anime monotonishkas, beveik visishkai neidomus ir ganetinai kvailas. Si anime gali ziureti tik mazu mergaiciu auditorija. Skyriau apskrita dvejeta. Tfu ant tokio anime.

        Papildymas: dar atsimenu, kad anime begant serijoms daresi vis lievesnis. lieviausios serijos buvo su tuo baltu arkliu su sparnais ir ragu ant galvos. tu seriju net neziurejau, nes buvo pernelyg neydomu. Ir ant pabaigos dar atsirado tas sudas "chibi chibi", tai ishvis jau nervai nelaike, negalejau ziuret nes vien ta snargle chibi uz***davo tiek kiek neuz***davo visos jureives per visa anime kartu sudejus. net arklys su ragu tiek neuzknisdavo. baisiausia kai toki suda i anime ikisha. blogiausias dalykas.
        toks jausmas kad pati asmeniskai pakomentavus buciau nes reakcija legei tokia pati

        Comment

        • Lota :D
          Love and Peace~!

          • 2010 02 17
          • 239

          Na va, 20 metų jubiliejaus proga Sailor Moon sulaukė dovanos — naujo anime! Startuos 2013 metų vasarą. Kaip supratau, čia nebus kažkokia nauja istorija, o tiesiog nauja adaptacija, kuri, šį kartą, seks mangą. Esu viena iš nedaugelio žmonių, kuri, nostalgijos ir nuobodulio vedama, perskaitė mangą. Kai apsiemiau šios užduoties, buvau pasiruošusi ilgam ir nuobodžiam skaitymui, bet... surprise surprise! Nebuvo taip nuobodu ir ilga, kaip tikėjausi. Pasirodo, iš 200 serijų realiai turėjo būti apie 50 ir net tos nesugebėjo sekti mangos. O manga buvo visai nebloga. Tik nevisai supratau, kokiai publikai, nes kai kurie dalykai atrodė vaikiški, o kai kurie toli gražu ne... Pagrindinė veikėja ten beveik ne verksnė, veikėjai nenervuoja... Žinoma, kartais buvo nuobodu, bet, apskritai, visai nieko.

          Turiu prisipažinti, kad kai išgirdau apie naują anime, maža mergaitė manyje pradėjo šokinėt iš džiaugsmo XD Nuo mažų dienų manyje įsišknijusi meilė Sailor Moon ir Dragon Ball, kurios, deja, nebeišrausi. Taigi, iš susidomėjimo, ir kaip sena fanė, pažiūrėsiu, kas gausis. O kol kas pas mane daug klausimų: kokiai publikai tai bus skirta? Manga tamsesnė ir rimtesnė, nevisai ten vaikams kažkaip... Ar veikėjų akys vėl užims 2/3 jų veido ir jų kojos 2/3 jų kūno? 90-aisiais tai tiko, bet dabar animacija pasikeitė, tad labai įdomu, kiek pasikeis veikėjai ir kaip jie atrodys... Ir svarbiausia: ar sugebės Sailor Moon atsilaikyti XXI amžiuje?

          P.S. perskaičius mangą supratau, koks gan sudirbtas buvo anime, tad tikiuosi, kad šitas nebus.

          P.P.S šaltinis: http://www.animenewsnetwork.com/news...in-summer-2013

          Comment

          • Perla
            Rašytojas

            • 2010 04 06
            • 223

            Aš mangą esu perskaičiusi ne visą, bet užtat perskaičiusi labai daug spoilerių ir kadangi turėjau raw formatu, tai šiaip praskipinau.
            Naujienas sužinojusi be galo apsidžiaugiau. Sailor Moon mane privertė plačiau pasidomėti ir būtent šio anime dėka sužinojau, kad išvis per daiktas tas anime. Reikia pradėt taupyt pinigus, gal kokią figūrėlę įsigysiu atminimui.
            Paskutinis pakeitimas nuo Perla; 2012-07-07, 14:07.

            Comment

            • Drambliukas
              Narys
              • 2008 08 29
              • 46

              Kiek girdėjau, tai naujasis Sailor Moon anime bus labiau adaptuotas į senesnius fanus, t.y. šis anime bus tamsesnis ir nebus skirtas vaikams.

              Labai ilgai laukiau, kol Sailor Moon gaus anime sekantį manga. Ir pagaliau sulaukiau~ Ura!

              Comment

              • Hikari_
                Mental

                • 2008 02 27
                • 981

                Taip ir žinojau, kad taip kažkada atsitiks. Po Dragon Ball'o Kai, taip ir maniau, kad ir su SM kaką tokio padarys Gaila, kad tik tiek ilgai reiks laukti, bent jau traileris koks būtų

                Comment

                • Lota :D
                  Love and Peace~!

                  • 2010 02 17
                  • 239

                  Man irgi nebuvo didelė staigmena. Po to, kai atsirado Evangelion filmai, Dragon Ball Kai, Rurouni Kenshin: Shin Kyoto-hen, atėjo Sailor Moon eilė, o dar 20 metų jubiliejus... Kažkas turėjo įvykti. O dėl trailer'io, nemanau, kad greitu metu ką nors panašaus gausim, nes jokių žinių apie kūrėjų personalą nėra, net neaišku, ar išliks tie patys seiyuu... Dar kurt net nepradėjo, tad beliko laukti žinių.

                  Comment

                  • Hikari_
                    Mental

                    • 2008 02 27
                    • 981

                    Žinau, kad traileris bus dar negreit. Bet tikiuosi, kad seiyuu liks tie patys, o piešimas ir ypač įvykiai bus kaip mangoje ir nieko neiškraipys Be to, kiek girdėjau dar nėra patvirtinta ar tikrai bus perkurta, tad gali tai nepasitvirtinti

                    Comment

                    • aKi
                      Ruduo.

                      • 2007 10 24
                      • 289

                      Jei sukurtų kažką panašaus į 3 sezoną, tik tamsesnį ir orientuotą į vyresnę publiką - būtų liuks. Pirmą kartą SM žiūrėjau ar tik ne prieš kokių 14 metų, bet žiūriu nostalgija neblėsta. :~

                      Comment

                      • Ninja_fighterR
                        Naujokas
                        • 2010 03 07
                        • 3

                        Atsimenu žiūrėdavau per LNK slapta. Geri laikai buvo. Reiks pasižiūrėt ką gero rodys 6-tame sezone. http://tinyurl.com/d3jkuft

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • Drambliukas
                          Narys
                          • 2008 08 29
                          • 46

                          Nors teko nemažai laiko laukti, tačiau jau tikrai žinoma, kad Sailor Moon Crystal prasidės Liepos 5tą dieną, o epizodai airins kiekvieno mėnesio 1 ir 3 savaitę (t.y. 2 serijos per mėnesį)

                          Prieš kelias dienas pasirodė ir traileris. Animacija atrodo nuostabiai, tikėkimės kad ir pats serialas bus artimesnis mangai t.y. tamsesnis ir skirtas vyresniąjai auditorijai. (taip ir turėjo būti, bet kadangi orginalusis anime buvo kuriamas kartu su manga, buvo perpildytas nereikalingų filerių ir galiausiai nusmukdintas iki mažamečiams skirto serialo, kadangi darbo autorė buvo nepatenkinta, buvo nuspręsta perdaryti anime, kuris sektų tikrąją manga istoriją, tik šį kartą Naoko Takuechi pati viską prižiūri)

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            Nežinau kaip kitiems, bet man tai kažkas baisaus. Žiūrint treilerį teko prisidengti akis...

                            Comment

                            • AmeYuki
                              Otaku
                              • 2012 12 23
                              • 67

                              Vokiškas sailor moon openingas geriau atrodo nei japoniškas, gerai kad per lnk rodė vokišką.
                              Nors dabar žiūrint ta animacija ne tokia tobūla, bet palaiko sailor moon stilių.

                              Comment

                              • Hikari_
                                Mental

                                • 2008 02 27
                                • 981

                                Autorius AmeYuki
                                Vokiškas sailor moon openingas geriau atrodo nei japoniškas
                                Oi neeee, tikrai ne. Japoniški buvo įvairesni ir vis keitėsi, o vokiškas visus sezonus buvo toks pat ir toks pat :<

                                Comment

                                Working...