Sailor Moon

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Zipedlife
    Did You Know That:

    • 2008 12 09
    • 42

    Autorius karosas
    Tokios nesamones nesu daugiau kitur mates Tiesiog nekenciu nekenciu sito anime
    Net ziurint objektyviai vistiek jis man atrodo slmastas nes visos serijos faktiskai vienodos .Babaisa is zmogaus istraukia veigrodi,kristala ar dar koki daikta po to ta babaisa nuzudo viena is jureiviu ir tai 100 seriju(nezinau koks skaicius ju yra)
    Jop tikrai visas anime karves torto vertas. Sutinku su tavo sviesiais sodziais.
    Autorius karosas
    P.S nesuprantu as 69 zmoniu kurie dave balsavime 4-5balus
    O cia jau nepataikai, Yr zmoniu kurie lb jau nuo seno stebi kas vyksta imantriajam anime pasauli, todel negali sakyt, kad tie zmones labai jau bekulturiai. Atsimink kazkada ir pirmas Terminatorius buvo siaubas, o db tai tik siaubo komedija siu dienu kinomanam.

    Comment

    • candy_harajuku
      Naujokas
      • 2009 10 25
      • 4

      Skiriu penkis balus man šis anime beprotiškai patiko mano mylimiausia jūreivė buvo Sailor V

      Comment

      • Mikan
        Light Yagami is a psycho
        • 2009 11 26
        • 44

        Nekenciu tokiu anime (nu gal ir patiko kokioj pirmoj klasej kai net nezinojau kas tai yra anime ).Ypac nervina kai pasakai kokiam anime neziurinciau kad tau patinka anime ,tas issisazipo nes zodis ,,anime'' jam reiskia sailor moon ,pokemon

        Comment

        • Aramis

          Autorius Mikan
          Nekenciu tokiu anime (nu gal ir patiko kokioj pirmoj klasej kai net nezinojau kas tai yra anime ).Ypac nervina kai pasakai kokiam anime neziurinciau kad tau patinka anime ,tas issisazipo nes zodis ,,anime'' jam reiskia sailor moon ,pokemon
          Kenti/nekenti tai jau tik Tamstos asmeninis reikalas.
          Visai kas kita, kad nesupranti, jog būtent tokie seni anime kaip Pokemonai, Sailor moon, Dragon ball ir išgarsino anime kultūrą tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Neveltui šie vardai ir asocijuojasi su pačia anime reikšme.
          Tai jau gana seni, tačiau vertingi ir palikę pėdsaką istorijoje anime. Na, kas to nesupranta, arba nesugeba susieti Sailormoon su anime reikšme, tų man tikrai labai gaila.

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            Fraze "nekenciu tokiu anime" be argumentu nera nuomone,man nepatinka Naruto,nepatinka Pokemonai,bet as nelendu i ju gijas kad tai pasakyti.Anime Lietuvoje net ne nuo Naruto prasidejo,paneig kad Sailor Moon ne anime ir kylanti asociacija yra klaidinga>:

            Comment

            • IceCube
              Naujokas
              • 2009 11 27
              • 8

              Autorius Mikan
              Nekenciu tokiu anime (nu gal ir patiko kokioj pirmoj klasej kai net nezinojau kas tai yra anime ).Ypac nervina kai pasakai kokiam anime neziurinciau kad tau patinka anime ,tas issisazipo nes zodis ,,anime'' jam reiskia sailor moon ,pokemon
              'Varyti' ant senesnių anime yra tas pats, kaip 'varyti' ant savo senelės, senelio ar bet kurio kito senesnės kartos atstovo. Tai labai neteisinga. Ir tokiu atveju, jei žmogus nežino, ką iš tikrųjų reiškia anime, tai jam geriau patilėti, o ne šaipytis. Juk tie anime buvo naujesniųjų pamatai. Nesuprantu, kaip iš jų dar galima šaipytis.
              Paskutinis pakeitimas nuo IceCube; 2009-11-29, 01:13.

              Comment

              • FullMoon

                Nelabai jau Sailor Moon man prie širdies... kažkada rytais per TV rodydavo tai žiūrėjau
                Pradžioje serijos vienodos... ateina pabaisa, ateina jūreivė, mėnulio kažkoks smūgis ir pabaiga
                Galiu pagirti tik mokyklos uniformas. Daugiau niekas nepatiko :[

                Comment

                • konchiha
                  Searching...

                  • 2009 09 06
                  • 28

                  man nepatiko, visiskai nemano stiliaus

                  Comment

                  • Red_Elf
                    pandų karai :D


                    • 2009 05 07
                    • 1112

                    oi, ne taip seniai žiūrėdavau per tv, na ne prilipus prie ekrano kaip per songoką, bet patiko, nes bieko kito negalėjai dar pamatyt... dabar aišku visi tie pasivertimai atrodo juokingai, širdį draskančios nelodramos ir istorijos... bet geri laikai buvo

                    Comment

                    • Anita
                      The watcher..

                      • 2008 03 23
                      • 132

                      Prisimenu, kai buvau mazha, zhiuredavau kasdien per tv. Turejau kruva spalvinimo knyguchiu ir svajodavau but viena ish ju.. He he, kai linksma dabar, kai pagalvoji. Tuo metu buchiau davus 5/5 Dabar turbut butu nuobodus ir pazhiurechiau tik del nostalgijos. Bet nera blogu ir geru anime ash manau, tik tokie, kurie mum nepatinka arba netinka. Neveltui jie skirtomi y zhanrus ir amzhiaus grupes..

                      Comment

                      • Shaka
                        Dancing Samurai

                        • 2010 03 05
                        • 295

                        va cia tai klasika ^^ ziurejau dubliuota vokiskai pries 12 metu, o pernai pagaliau ir originala parsisiunciau- nostalgija ^^ tikrai, man patiko, ypac serijos su Pegasu ir pacios pirmosios ^^
                        ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

                        Comment

                        • tomaz222
                          Dozuoju Anime
                          • 2006 12 26
                          • 122

                          Nu jo vienas is pirmesniu anime kuri maciau, taip pat ir absoliutus leaderis gale, neikiek nepatiko jis man. Shoutai kvaili kazkoki veikejai is viso lekstumo virsune, blogieciai kazkoki transexualai.Jei butu ivertinimas (zero) total crap, save your eyes from it, tikrai ji rinkciausi.

                          Feed Me!


                          Feed Me!

                          Comment

                          • Lota :D
                            Love and Peace~!

                            • 2010 02 17
                            • 239

                            Awww... Senas geras SailorMoon'as Legenda Tai tikriausiai vos ne vienintelis mano kūdikystės atsiminimas (žiūrėjau kai buvo 2 metai, nieko nesupratau, atsiminiau tik katę, Mėnulio Jūreivę ir vaiką... Fun...). Po to žiūrėjau kai buvau kokių 6-7 ir dar prieš porą metų kai per LNK rodė. Ir, kadangi esu mergina, negaliu sakyti, kad nepatiko. Romantikos buvo, super-duper jūreivės buvo, dideli ir baisūs priešai buvo, ko dar trūksta? Šiaip labai nostalgiška prisimenant, toks šiltas jausmas. Plius, šis anime buvo bene mano pirmasis matytas... Dabar negaliu visko vertinti objektyviai, nes neesu toje amžiaus kategorijoje, kuriai šis anime skirtas, tačiau seniau jis man labai patiko, o ir dabar neesu nusiteikusi prieš jį, tad daviau 4/5. Sailor Moon nėra Š. Kūrėjai padarė didelį darbą, nes Sailor Moon buvo vienas iš tų, kurių dėka pasaulis sužinojo apie anime. Šis anime turi savo išliekamąją vertę, ir nemanau, kad jis kada nors dings iš populiariausių vaikų anime sarašų. Jau įsivaizduoju, jei turėsiu vaikų, duosiu pažiūrėti ir pati dar pasedėsiu pažiūrėsiu su jais
                            Paskutinis pakeitimas nuo Lota :D; 2010-08-09, 16:06.

                            Comment

                            • Ruu
                              Rimtas forumo narys

                              • 2010 07 07
                              • 156

                              Kas žino iš kur lietuviškai būtu galima parsisiųs?

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              • stiff
                                Dievas ;D

                                • 2008 08 07
                                • 85

                                Autorius mylichka
                                Na tikrai jau, savo erotines fantazijas gali ir kitokiuose forumuose išreikšt (kad ir pvz.: aistra.lt ar dar kokiam briede). Nors kaip pagalvoju, berods esu kazka girdejus apie dbz ir sailor moon bendra hentaju
                                taigi čia bairis , bent as taip manau, kad nenukrypčiau nuo temos tai : anime visiško durnumo viršūnė, atsimenu atsikeldavau ryte, kaip reikdavo eit į mokyklą ir žiuri, brolis žiūri ta nesąmonę ant syk susinervini

                                Comment

                                Working...