Sailor Moon

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • IsuZi

    #61
    Sitas buvo mano pradzia nesuprantu kaip galejau ziuret:sick: su manim kazkas ne taip buvo

    Comment

    • Egle
      Naujokas
      • 2007 08 27
      • 24

      #62
      Nuostabus anime vaikysteje ziurejau, labai patiko ir dar dabar patinka visom mazom mergaitem siulau paziuret si anime, bet taip pat si anime gali ziureti ir viresnio amziaus merginos, nes sis anime ikunija kiekvienos merginos svajone buti didvyre ir pasaulio gelbetoja.

      Comment

      • slicKrox
        Catching some Zzzzs...




        • 2012 08 01
        • 2161

        #63
        Autorius Egle
        Nuostabus anime vaikysteje ziurejau, labai patiko ir dar dabar patinka visom mazom mergaitem siulau paziuret si anime, bet taip pat si anime gali ziureti ir viresnio amziaus merginos, nes sis anime ikunija kiekvienos merginos svajone buti didvyre ir pasaulio gelbetoja.
        O aš maniau, kad visų mažų mergaičių svajonė yra tapti princese arba mis visata.

        Comment

        • playgirl
          dilly dally-shilly shally
          • 2008 08 26
          • 20

          #64
          o as patarciau jokiom mazom mergaitem jo neziuret, o paaugus isvis baisu darosi, cia panasu kp teletabiai, tas pats per ta pati... Ir jooo.... Neaiku kokias laikas as buvau maza, bt tikrai nesvajojau gelbeti pasaulio....

          Comment

          • Ruteliux999
            Naujokas
            • 2008 11 09
            • 3

            #65
            Sailormoon

            Aprasimas: Karta gyveno tokia mergaite.Ji velavo i mokykla.Karta bebegdama ji pamate berniukstius kurie draske kate ji juos nuvijo.Ant kates galvos buvo uzlipintas gipsas.>Mergaite (tos mergaites vardas buvo Bane)atplese gipsa o po jo buvo pavaizduotas menulis ta kate pradejo sneketi. Bane prisimene kad veluoja ir issigandusi nubego i mokykla .Kai baigesi pamoka mokytoja parode testo balus galejo surinkti 100 o ji surinko 30 balu .Po pamoku ji kalbejosi su draugais vienas draugas opasake as surinkau 95 balus kaip as tai parodysiu savo tevams?Poto ji ejo namo sutiko ta kate nes ji buvo isgirdusi kaip ta Bane norejo buti sailor moon .Ta kate ja seke i namus kai ji iejo i savo kambari ten buvo ta kate o kates vardas buvo Luna .Ji parode sege ten buvo sailor moon sege ji ja isisege ir ji pavirto sailormoon ir ji turejo ieskoti dar daug jureiviu ir kovoti su blogiu.
            Vos parasiau na va dekit foto rasykit


            -= Kitą kartą patartina pasižiūrėti viršutinėje skiltyje esamą Aprašymai -> Anime pagal ABC, prieš kuriant naują aprašymą ar tik nėra jis jau sukurtas. =-
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-11-10, 17:01.

            Comment

            • enjutsu
              Rimtas forumo narys

              • 2008 08 19
              • 131

              #66
              na siaip pagarba sitam anime, kad budamas toks neidomus, monotoniskas ir panasiai tiek istempe siaip jis absoliuciai netinka mano skoniai, bet jo populiarumas gasdinantis
              sigpic

              Comment

              • Kayumi
                Cute Death
                • 2008 11 12
                • 13

                #67
                Va per LNK kai rode ziurejau tada buvau toke SM fanatike. Dbr tj atrodo kaip koks slamstas. Taip vaikiskai atrodo. Kai prisimenu kaip patikdavo save durne palaikau xDDDD

                Comment

                • Sweet Mouse .

                  #68
                  Mažvaikių nesamonė .

                  ;[

                  Comment

                  • Kokosinee.

                    #69
                    man kažkada seniai seniai tikrai patiko, bet dabar tai visiškai nepatinka. nė truputį. net nežinau kas seniau mane žavėjo. gal istorija..

                    Comment

                    • XxGoingBlindxX
                      Freedom. ^^
                      • 2008 08 18
                      • 49

                      #70
                      Na ką.. Mačiau ir aš ir man tada labai patiko ;DD Dar nieko nežinojau apie anime, bet "Sailor Moon" paskatino mane domėtis. Jei dabar rodytų, tikrai nežiūrėčiau. Istorija kartojasi. Kaudamasi su "bosu", Mėnulio Jūreivė įgyja naujų galių, kurios jai padės kitam sezone. Ir taip kiekvieną sezoną. ;D Piešimas tikrai nėra labai gražus, bet esu mačiusi ir blogesnį. Vertinu 2/5.

                      Comment

                      • Haji
                        Horror and Mystic lover
                        • 2008 07 04
                        • 116

                        #71
                        na mano pirmas anime buvo Dragon Ball o po to pamaciau si. na man asmeniskai tikrai nepatiko. tas keitimasis per kiekviena serija tas pats per ta pati

                        Comment

                        • Juodalksnė
                          Naujokas
                          • 2008 12 22
                          • 6

                          #72
                          Senai, labai senai šis anime buvo mano mėgstamiausias, prisimenu net su pussesere pasiskirstydavom jūreivėmis ir žaisdavom bukus žaidimus... Labai blankiai atsimenu kas ten vyko, bet žodžiu tai - vienas iš pirmųjų mano matytų anime

                          Comment

                          • Hikari_
                            Mental

                            • 2008 02 27
                            • 981

                            #73
                            Autorius Kayumi
                            Va per LNK kai rode ziurejau tada buvau toke SM fanatike. Dbr tj atrodo kaip koks slamstas. Taip vaikiskai atrodo. Kai prisimenu kaip patikdavo save durne palaikau xDDDD
                            Jo,man irgi tas pats atsitiko,dar net sioje temoje anksciau rasiau kad man ta SM ziauriai patinka ir ttt, bet dabar kai maciau NESULYGINAMAI geresniu Anime tai supratau kas sailor moon per nesamone..bet pripazinkim kaip ,,nesamone" sis anime susilauke milzinisko populiarumo...:rolleyes:


                            P.S. mano net nickas reiskia SM,kaip gailiuosi kad toki dariau, gaila kad negalima pasikeisti
                            Paskutinis pakeitimas nuo Hikari_; 2009-01-22, 14:52.

                            Comment

                            • TeisusKas
                              Animal Liberation

                              • 2008 12 04
                              • 127

                              #74
                              Kazkada kai rode per lnk paziurejau viena serija ir daugiau nebeziurejau ... be minties sis anime.

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
                              Smart Boy Alex

                              Comment

                              • soshite
                                pinky promise

                                • 2009 01 22
                                • 119

                                #75
                                ai nzn veiksmas vyksta in tokiyo, per ost'a paryziuj, ost'as idainuotas japoniskai, igarsinta vokiskai ant virsaus lietuviskai ... nesiziuri... ten neatskirsi kur merga kur bernas

                                please, wake up to reality...

                                Comment

                                Working...