Sailor Moon

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Rikka
    Push The Limits


    • 2008 07 12
    • 91

    #46
    Menulio jureve -tai animas pasiekes aukciausia bukumo virsune. 1. ne daugiau.

    Comment

    • Paletė

      #47
      Pamenu,kai žiūrėdavau ir būdavo taip įdomu. Dabar susimąsčiau kokia nesąmonė visdėlto. net juokinga darosi.
      Ypač nervindavo kai Mėnulio Jūreivė[kaip išvertė Banė xDD ] išsiskirdavo su tuo vaikinu ,tai poto vėl susitaikydavo,o poto vėl ta pati dainelė.

      Comment

      • InuyashaGirl
        Mielas Ruzavas padaras ^^

        • 2008 04 18
        • 152

        #48
        Na...ziauriai mergaitiskas...feee...nesamoneee....bet man patinka uztat sailor moon abridged xDDD beto sitas anime toks uztemtas kad net bloga daros...ziurejau tik pirma sezona
        Imagine there's no Heaven
        It's easy if you try
        No hell below us
        Above us only sky
        Imagine all the people
        Living for today

        Comment

        • chibi_nemiga
          Rimtas forumo narys

          • 2008 08 01
          • 117

          #49
          pažiūri pradžią ir pabaigą ir jau viskas aišku...
          daviau net 2/5. vien dėl to, kad mane patraukė prie anime, kai buvau vos keturių.XD [visą istoriją jau rašiau skiltyje 'apie save', nenoriu kartotis.] ir už tai, kad tai buvo mano pirmas fanart'as [to paties amžiaus]. ir viskas. iki ketvirtos klasės dar patiko man jos, po to vėl pasižiūrėjau per lietuvišką kanalą ir baigėsi mano SM fanizmas.XD
          dabar... gal prisiversčiau bent OP pažiūrėti...XD

          Comment

          • playgirl
            dilly dally-shilly shally
            • 2008 08 26
            • 20

            #50
            kai buvau lb lb maza, is kzkur mama traukdavo skyneles spalvinimo (jauciu pirkdavo http://www.animezona.net/forum/images/icons/icon19.gif) ir va jos buvo butent SM, uoj kp tada patiko... Kol seriju keliu nepamaciau......

            Comment

            • playgirl
              dilly dally-shilly shally
              • 2008 08 26
              • 20

              #51
              va va , reik pirma visus post perskaityt, panelyte nemiga tas knygeles po to is manes nuknisinejo ir uzgime jos meile anime...

              Comment

              • smlilium

                #52
                Autorius niekšas
                Baisiausias iki siol mano matytas anime. Maciau didziaja dali seriju ir galiu drasiai teigt, kad anime monotonishkas, beveik visishkai neidomus ir ganetinai kvailas. Si anime gali ziureti tik mazu mergaiciu auditorija. Skyriau apskrita dvejeta. Tfu ant tokio anime.

                Papildymas: dar atsimenu, kad anime begant serijoms daresi vis lievesnis. lieviausios serijos buvo su tuo baltu arkliu su sparnais ir ragu ant galvos. tu seriju net neziurejau, nes buvo pernelyg neydomu. Ir ant pabaigos dar atsirado tas sudas "chibi chibi", tai ishvis jau nervai nelaike, negalejau ziuret nes vien ta snargle chibi uz***davo tiek kiek neuz***davo visos jureives per visa anime kartu sudejus. net arklys su ragu tiek neuzknisdavo. baisiausia kai toki suda i anime ikisha. blogiausias dalykas.
                na as tavo vietoje taip anime nesmeisciau, jis isleistas 1994 metais, jo nepalyginsi su dabartiniais, taciau prisimink , kad jis pirmasis magical girl zanro anime , kuris taip paplio ir isgarsejo po visa pasauli, sitas anime buvo pradzia mano anime susidomejimui, tad kad ir kiek butu besikartojancios pabaigos ar vaikiskas, as vistiek ji gerbiu uz tai kad jis toks populiarus ir mano pradzia i anime pasauli.

                Comment

                • KoBalt
                  Tokyo boy

                  • 2007 03 25
                  • 127

                  #53
                  Klasika nemirsta,geriausias Trečiasis sezonas: Sailor Moon S ,) bet visvien sis anime tragiskas.
                  Paskutinis pakeitimas nuo KoBalt; 2008-09-13, 14:26.
                  http://android-x-2.mybrute.com

                  Comment

                  • Bagy
                    Bagy-san

                    • 2008 05 24
                    • 289

                    #54
                    Beviltiskas anime

                    Comment

                    • Aivaras
                      ką tu?

                      • 2008 09 10
                      • 358

                      #55
                      Kazkada puzle turejau ir per Lnk pamenu rode

                      Comment

                      • gunlovergirl
                        chisai joshi
                        • 2008 07 10
                        • 20

                        #56
                        Anksciau daug kam jis patiko,bet dabar labiau megstami daugiau veiksmo turintys anime o tas kas jo nemate anksciau kai jis dar buvo populiarus,mano kad jis jiems tiesiog koktus.man ju gaila tai labai grazus anime nes cia nera nei kokiu nors istisu mustyniu ar zudiniu.tiesiog labai daug grazios prasmes

                        Comment

                        • Clown
                          Naujokas
                          • 2008 09 24
                          • 11

                          #57
                          Oi kaip megau sita anime kai man buvo kokie 5 metai. Visa laika ziuredavau. O dabar tai.... Numirt is nuobodulio galima. Vaikam iki kokiu 10 metu gal ir pasirodys nerealus, bet vyresniems tai tik laiko svaistymas. 4/5 vien uz tai kad anksciau ji ziuredavau
                          sigpic

                          Comment

                          • animegirl
                            Narys
                            • 2007 10 19
                            • 39

                            #58
                            Na, na. SataNa isdiso aprasyt sailor moon. Kas aprasys pokemonus ar kitoki slamsta?

                            Comment

                            • chibi_nemiga
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 08 01
                              • 117

                              #59
                              Autorius animegirl
                              Na, na. SataNa isdiso aprasyt sailor moon. Kas aprasys pokemonus ar kitoki slamsta?
                              o tokiam dalykui reikia išdrįsti? juk čia irgi anime, tik vaikams.XD

                              Comment

                              • nARKOMANe
                                kid

                                • 2008 09 15
                                • 40

                                #60
                                mano svajone yra kadanors cosplayint sailormoon'o panas XD shiaip kai per lnk rode tai zhiuredavau,negaliu sakyt kad man labai nepatiko ar ka,bet shiaip antra karta jokiu budu nezhiurechiau~.vertinau 3

                                Comment

                                Working...