KimiKiss Pure Rouge

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Alex Sugar
    don't worry, be happy ;)

    • 2009 02 23
    • 466

    #16
    Koks puikus anime! ^^ Ech.. kazkaip pasinesiau ant romance

    Tikrai vertas demesio, tik kazkodel ziauriai nervino ta ''tipo moksliuke'', kuri ''viska zino'', o jos eksperementas gan idomus ;D Patinka man tokie anime, kur ne viena pora buna. Ir pabaiga nuostabi, 5/5 be abejones, tik japonai gali taip sukurt ^^
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

    Comment

    • Mefisto
      Šventas velnias ^.^
      • 2010 02 18
      • 30

      #17
      Pritariu Dėdulei, KimiKiss pilnas naivumo, tačiau tas ir buvo žavu bei pritraukiančio veizėt. Toks gyvenimiškas, "minkštas" anime, tiesą sakant, tikrojo jaunimo paveikslas, kaip jau jis nevaidintų suaugusio, vis tiek bus vienas iš šių veikėjų. Tas patiko. Piešimas, apiforminimas nors ir eilinis, bet tikrai netrukdė. Komedija čia tikrai buvo už kadro, mano manymu, didelis gyvenimiškos romantikos pagrindas, pirmosios meilės patirtis. Ko gero, sužiūrėjau iki galo, nes įtraukė prisiminti tuos malonius laikus, kai dar aplinkinių ego nefigūravo gyvenime, o tik gyvenom naiviom svajonėm. Vėl užkabinsiu veikėjus, iš tikrųjų, visi yra skirtingi, tuo ir unikalūs. Taigi, 4/5. Praktikai, kuriems svarbi esmė, o ne forma, anime tikrai vertas dėmesio; formos mėgėjai - ieškokite kito piešimo, tačiau nepraleiskite pro akis ir šio kūrinio.

      Comment

      • ewlds
        hard to understand
        • 2009 02 14
        • 120

        #18
        Meilė daugiau nei žaliems ;D

        Šį anime galėčiau suskirstyti į tris dalis: neblogą, žudančią ir gerą.

        Pradžia buvo nebloga, nieko aišku stebuklingo, bet šiaip smagiai žiūrėjosi ir buvo įdomu kas ir kiap bus toliau.

        Po to žudančioji dalis. Dvi jauniklės su savo kvailomis varlėmis ir cypiančiais balsais kankino, istorijos sąstingis vis kėsinosi atimti givybę o Sanados ir Yūmi pribaige. Gerai, kad dar buvo antra porelė, kuri ir gelbėjo visą reikalą. Patinka man stebėti tokius nestandartinius santykius. Dar vienas dalykas, kuris neleido mesti šio anime tai Mao. Nežinau kodėl, bet man ji labai kawai veikėja.. turbūt dėl šukuosenos, akių ir šiaip charakteris jėginis Tai gi bestebint „kelmų“ porelę teko keletą serijų prasukti, kad nereiktų į įstaiga minkštomis sienomis apsilankyti

        O štai pabaiga nustebino gerąja prasme. Pakėle visą bendrą anime įspūdi. Ir vel atsirado noras gyventi..

        Kalbant apie techninę pusę nieko įspūdingo tikrai nebuvo. Muzika ir piešimas gana vidutiniški. Ypač nepatikdavo pirmosios keios OP sekundės tai suskubdavau kuo greičiau prasukti Endingas jau geresnis. Patiko veikėjų dizainas, kažkuo pradžioje panašus pasirodė į Hatsukoi limited, bet po to kažkaip dingo asociacijos ir buvo tokių vietų kaip pagalvodavau wtf?.. what's wrong with his eyes? He's skew-eyed or something

        Apibendrinus vertinčiau šį anime avansu 7/10 vien dėl patikusios pabaigos
        ^_^

        Comment

        Working...