Myself; Yourself

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Yune*
    Naujokas
    • 2008 08 17
    • 17

    #31
    O man patiko... >_>
    Patiko kaip pati istorija vystoma
    ir dar ta praeitis taip, galbūt net žiaurokai, pateikiama...
    + piešimas tikrai gražus ^^

    Comment

    • Mendeks
      Rimtas forumo narys
      • 2008 01 21
      • 117

      #32
      5/5

      Comment

      • Sadness...
        ...ureshii-kanashii...

        • 2009 04 19
        • 34

        #33
        pradzioje anime pasirode niekuo neissiskiriantis paprastas anime sju graziu piesimu...tik wat kad tos paslaptys labai jau kankino...mazdaug ipusejus serijoms, prasidejo pats idomumas nes pagaliau pradejo wiskas aisketi...kai ka buwo galima nuspeti
        Spoileris:
        kaip pawyzdziuj kad Nanaka bandys nusizudyti, ar kad dwyniai pabegs
        taciau kai kurie dalykai tikrai sukele soka
        Spoileris:
        pawyzdziuj Asami jausmai Syuri arba tai kad Sana pats kazkada bande nusizudyti
        bet aplamai taj anime tikraj neapsakomaj idomus ir gywenimiskas...man patiko kad sitas anime atspindejo tuos skaudzius dalykus kuriuos mes patys patiriame gywenime

        Comment

        • Augis24
          AZ rėmėjas




          • 2009 03 29
          • 767

          #34
          Nerealus, kerintis anime, likau labai sužavėtas, tikrai gyvenimiškas ir be jokios fantastikos. Na o drama ir romantika buvo tiesiog tobulai suderinti dalykai. Taip pat humoras nesimaišė. Be to pats anime buvo tikrai nenuspėjamas [Kalbu apie Sana ir Nakata, bei Twins], tiek daug vingių, kurie vis labiau sudomindavo
          Labai nuostabi pabaiga, turbūt nedaug tokio žanro anime'iu yra tęsiamos iki tokios pabaigos kaip šitame
          Spoileris:
          aišku dar galėjo sukurti, kaip Sana ir Nakata susituokia, susilaukia vaikų, ir visi 5 draugai susitinka prie upės ir viskas pasibaigtų iškyla.

          Šį anime aš pavadinčiau trumpu šedevru. Tikrai nenusivyliau, kad jį pamačiau, žiūrėjau be pertraukų
          Patariu visiems, kurie nematė pažiūrėti, ir nelabai tikiu jog nusivilsite, tik nesitikėkite kažko labai neįprasto, nes tas anime atspindį gyvenimą, gal net ir kažkuriam iš mūsų taip ar bent jau panašiai yra nutikę.

          P.S. Anime, kuris neturi nei opening'o, nei ending'o,
          Spoileris:
          na bent jau tokį aš parsisiunčiau i torrent.lt

          Comment

          • Euthanasia
            Narys
            • 2008 03 17
            • 51

            #35
            Man tai nepatiko. Keista, kad nedroppinau.
            Na būdavo įdomių vietų, bet ne daug. Veikėjai per daug depresovi. Aoi balsas abelekaip užknisantis. Pabaiga irgi ne per daugiausiai sužavėjo.
            Tinka nebent laiko žudymui (aišku, čia tik mano nuomonė).
            2/5

            Comment

            • ciombiukas
              Forumo maniakas




              • 2009 09 18
              • 463

              #36
              Tikrai labai geras romance anime kuri ziurejau su malonumu, man tikrai jis patiko, visa istorija viskas ir ta incest svelni, neikiek nesugadino viso anime, netgi sudomino.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Gone.
                omfg.

                • 2009 07 08
                • 20

                #37
                Nors žiūrėjau seniau, bet vis dar pamenu jį beveik visą. Taigi, man šis anime net laaaaabai patiko. Ir istorija, ir piešimas iš tikrųjų geri. Vyyy. 5 iš 5.
                Tiesą sakant, jis turbūt vienas geriausių mano matytų romance žanro anime. Nors čia taipogi tik mano nuomonė.

                Comment

                • Ernissan
                  Naujokas
                  • 2010 06 05
                  • 22

                  #38
                  Sis anime tikrai mane pakerejo, istorija puiki,veikejai visi idomus ir skirtingi...
                  Vienas is geriausi mana matytu animiu

                  Comment

                  • Sentum
                    Narys

                    • 2011 02 18
                    • 74

                    #39
                    Panašu nevienintelis būsiu šitą animą pažiūrėjęs po Ef - A Tale Of Melodies. Pabaiga mane nuvylė, tikėjausi kažko ypatingesnio. Maniau negalėsiu nustoti žiūrėti nonstop, bet klydau, kažko trūko. Šiaip verta pamatyti, bet nieko stebuklingo nepamačiau 4/5.

                    Comment

                    Working...