Clannad

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • IVXXX
    Let's do a barrel roll!
    • 2008 03 07
    • 8

    #46
    Spoileris:
    Matos, pats nesi skaites noveles. Noveleje Nagisa yra pagrindine veikeja. Beveik visa "after school arka" skirta jai, jos seimai ir jos dukrai. Jokia kita veikeja neturi "after school arkos". Beja kai sakiau "tokiopat ilgio" i ilgi neitraukiau "after school arkos", su ja Nagisos istorija kurkas ilgesne, nei kitu.


    Wiki'ej sitai parasyta, kad nespoilinti istorijos ar del kitu priezasciu.
    Paskutinis pakeitimas nuo IVXXX; 2009-03-29, 19:24.
    I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

    Comment

    • XxGoingBlindxX
      Freedom. ^^
      • 2008 08 18
      • 49

      #47
      Ruošiuosi kas nors After Story aprašyt?

      Comment

      • Silvestras
        Rimtas forumo narys



        • 2008 04 18
        • 162

        #48
        Spoileris:
        Pažiūrėjęs After Story net nežinau kuri dalis labiau patiko, tiesą sakant pamiršau jau pirmos dalies įvykius atitinkamai. Na bet kuriuo atveju pilnai visas šis anime paliko gana teigiamus įspūdžius. Net negalėsiu išvardint minusų, tarsi viskas taip kaip ir turi būti tokio tipo anime, bet iki įsimintinumo kažko trūko. Bent jau antras sezonas greičiau rodos susižiūrėjo. Ir tos serijos su Ushio gana įdomios buvo, kažkaip Nagisa pabost spėjo jau per visą laiką, tai manau ir gerai, kad duktė jos rolę peremė. Na ir antras sezonas kaip niekuo ir nesiskyrė nuo pirmojo. Kaip ryškiai kažko trūksta šiam anime, vis ši mintis kamoja mane.
        Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-05-13, 20:51.

        Comment

        • Sadness...
          ...ureshii-kanashii...

          • 2009 04 19
          • 34

          #49
          man labaj patiko wisa istorija buwo tokia grazi silta ir...liudna...per joki anime nebuwau tiek werkus tiek skirtingu istoriju ir man jos wisos tokios liudnos ir kartu tokios grazsi man labaj patiko abu sezonaj...
          Spoileris:
          nors manau kad butu buwe geriau jej butu wiskas uzsibajge kaj Uchio mire...nes wisas tas pasukimas kita linkme buwo kazkoks ne i tema...nors jej butu ir pasibajge Uchio mirtimi as wistiek tjurbut buciau pykus kad tajp liudnaj wiskas bajgese xD sakes kokia as neapsisprendzianti xD

          Comment

          • ForestTiger
            Me cool!

            • 2009 01 06
            • 101

            #50
            Pirmasis šio anime sezonas kažkaip net nelabai įsiminė, bet antrasis.... Vien dėl antrojo sezono man šis kurinys tikrai labai patiko ir vien dėl antrojo sezono duodu jam 5/5.
            Buvo daug juoko
            Beveik buvo ir ašarų (net nesupratau kas darosi, galvojau "WTF???, visiškai suminkštėjau ar ką??" )
            Tikrai vertas pamatyti tiems, kurie ieško kažko, kas sušildytu širdį.
            Žiūrim į avatarą!

            Comment

            • Yuuki-Goda
              Goda~*
              • 2009 04 08
              • 50

              #51
              Man labai patiko
              Verkiau net nezinodama kodel
              5/5

              Comment

              • Silvestras
                Rimtas forumo narys



                • 2008 04 18
                • 162

                #52
                Clannad: Another World, Kyou Chapter ir Clannad: Another World, Tomoyo Chapter
                Viskas, oficialiai pasikeičia asmeninis anime topas. Visiškai rimtai be jokių fanatiškų pagyrų ir emocijų. Vienos maloniausių ir žaviausių serijų. Tokio pasinerimo į istoriją, aplinką aš jau nejaučiau nuo DN, CG, Gurren Lagann laikų (praeitos vasaros). Pagaliau Clannad anime išvydau tai, ko trūko net abiems sezonams. Saldūs ir gylūs meilės santykiai tarp veikėjų, romantika. Ironiškai kažkaip, bet regis šios dvi ovos man patiko labiau už abu sezonus. Juose mačiau tik tai ką norėjau matyti. Jeigu jau nuo pačios serialo pradžios drama būtų kažkiek tai sumaišyta su romantika, nujaučiu, kad tikrai tapčiau šios istorijos fanatiku. Bet ir be to tikrai dievinu Clannad kolekciją. Vienas įsimintiniausių dalykų kelių pastarųjų metų tarpe. Iš pat pradžių pasakysiu, kad myliu absoliučiai kiekvieną šio anime mergaitę, netgi ir Fuko. Pribloškianti simpatiškų mergaičių kompanija su nekaltais, tyrais veideliais. Jos tikrai man sapnosis dar ne vieną kartą. Nepaisant to, kad anime labai atsipalaiduojantis, jis tuo pačiu išlaiko savo moralę ir stiprią mintį, ideali kombinacija. Sunohara - vienintelis anime veikėjas ties kurio susikoncentruota visa humoro linija. Nepaisant to visi juokeliai labai smagūs ir niekuo nenusileidžia pilnaverčiams haremams. Nuo magiško ir netįtikėtinai jautraus OST net drebulys per kūną kartais perbėga. Mano sąraše Clannad garbingai puikuojasi prie visų šios industrijos gigantų.

                Kas liečia dviejų skyrių paminėtų pradžioje, tai jie kaip tik ir nulėmė galutinį rezultatą. Aistra, susižavėjimas, jausmai, santykių harmonija, pasaulio žavesis. Viskas su kuo tik ir asocijuojasi šios dvi dalys. Apilygiai patiko Okazakio romanas ir su Tomoya, ir su Fujibayashi seserimis. Verkt, tai neverkiau :gross:, bet viduje tikrai kažką pajūtau. Žodžiu, paveikė, made my day, superb, phenomenal, how else I can describe this feeling. Kai kurioms meilės istorijoms atsiskleist prireikia mažiausiai vienolikos epų, o kiekvienai iš šių ovų pakako vos dvidešimties minučių. Man tos dvidešimt minučių prilygsta ko ne bet kuriam kitam pilnam anime serialui. Clannad stebuklas!
                Paskutinis pakeitimas nuo Silvestras; 2009-07-10, 00:22.

                Comment

                • Aivaras
                  ką tu?

                  • 2008 09 10
                  • 358

                  #53
                  Afterstory labai gražus, net nenoriu žiūrėt toliau, nes žinau, kad bus liūdna, o tas yra negerai, bet ką padarysi kai nelieka ką žiūrėt ;S

                  Comment

                  • Alex Sugar
                    don't worry, be happy ;)

                    • 2009 02 23
                    • 466

                    #54
                    Katik baigiau Clannad 2! Be abejones geriausias romantikos ir dramos kurinys, kuri maciau. Kartais buvo siek tiek nuobodu, ir fun, ir net asara paleidau... Matau, kad daugeliui tas pats buvo. Retai kada toks jausmingas anime pasitaiko. Man patiko, 10/10! Tikrai verta paziuret!
                    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
                    Everything is awesome!

                    Comment

                    • Sekirei
                      Rimtas forumo narys

                      • 2009 04 23
                      • 170

                      #55
                      Autorius sevenf
                      du dalykai del kuriu ziurejau anime:
                      Sunohara ir Kyou visa kita atbaide kad net norejau droppint anime sita :<
                      as taip pat siunciuos tik del situ characteriu. XD

                      Comment

                      • TecHnoBOY
                        Naujokas
                        • 2009 08 26
                        • 2

                        #56
                        Superinis anime, net nemaniau kad rasiu toki anime kuris sugraudintu net nes emociju jame tikrai nestigo tikiuosi, kad sukurs ir trecia sezona drasiai duodu 5/5

                        Comment

                        • Aivaras
                          ką tu?

                          • 2008 09 10
                          • 358

                          #57
                          Afterstory patiko, kažkiek liūdnas buvo, net labai, bet gera pabaiga ;]
                          žinoma geriausias balas kaip ir už pirmą sezoną, iš pabaigos atrodo, jog galima tikėtis dar vieno sezono?

                          Comment

                          • ciombiukas
                            Forumo maniakas




                            • 2009 09 18
                            • 463

                            #58
                            Nezinau man nelabai patiko kazkodel, labai jau buvo aiski pabaiga pirmo sezono o antram sezonui net nekyla ranka ziuret.

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • Augis24
                              AZ rėmėjas




                              • 2009 03 29
                              • 767

                              #59
                              Visi jau pasakė apie ši gėrį viską, o aš nesikartodamas pridėsiu kelis žodžius nuo savęs: Nuostabu, Nerealu ir Tobula

                              Visi tokio žanro anime mane veikia vienodai, kad ir kokia būtų istorija ir veikėjai, žiūrisi nuostabiai ir nenuobodžiai, net ir susigraudint kai kur galima, nesuprantu...

                              EDIT:
                              Autorius Aivaras
                              iš pabaigos atrodo, jog galima tikėtis dar vieno sezono?
                              kad tik šiuos žodžius išgirstu Dievas... Pažiūrėjus "After Story" net ašarą galimą išspausti. Neturiu žodžių apie šį anime. Nuostabiai nerealu !!!
                              Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2009-12-16, 20:35.

                              Comment

                              • holms
                                AZ rėmėjas

                                • 2009 03 03
                                • 157

                                #60
                                Autorius Killerbee
                                Greiciau per daug panasus tie anime pagal pasimatymų simuliatoriai. Man vaidenasi ar komoje besivaidenanti mergiote jau buvo? Ir isvis mergos baisios malaliektes su bendravimo problemomis. Su tokiais baisiais balsais nenuostabu. Kanon 2006 man geresnis pagal visus parametrus.


                                Per 5 ep nemaciau net romantikos uzuomazgų. Mačiau tik nuobodžiaunantį berną dirbantį kvailų mergaičių aukle.

                                atsiprasau bet tikrai ne tau ziuret tokias istorijas, per mazas busi. kreipi demesi i visoki brieda i kuri kreipt nereik o ne i pacia esme ir atsirandanciu problemu sprendimus pagal storyline. kokia tau prasme isvis ziuret dramos jeigu totalei aklai viska praleidi?

                                pathetic...

                                Comment

                                Working...