Clannad

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    Autorius Izzo
    Izzo kalbėjo apie filmą
    A, kaltas. Filmo dar nespejau parsisiust.

    Comment

    • mindzze
      Forumo vilkas

      • 2007 05 18
      • 375

      #17
      Autorius Killerbee
      Greiciau per daug panasus tie anime pagal pasimatymų simuliatoriai. Man vaidenasi ar komoje besivaidenanti mergiote jau buvo? Ir isvis mergos baisios malaliektes su bendravimo problemomis. Su tokiais baisiais balsais nenuostabu. Kanon 2006 man geresnis pagal visus parametrus.
      Ai jo, man ir nepatiko balsu igarsinimas. Beja tikrai pažiurek filma , nors ten tie patys aktoriai , bet draminė istorija daug stipresnė.

      Comment

      • Izzo
        one vs all, DIE AZ!



        • 2007 02 25
        • 1530

        #18
        aha, filmas galima sakyti net man patiko, aišku nebuvo iš tų, kurie wau, juolab kad mačiau per Anime Nights, pats kaži ar būčiau žiūrėjęs, bet mačiau, tad visai patiko, tuo labiau, kad nesu to žanro mėgėjas
        SCREW YOU, PEOPLE!

        Comment

        • Silent Killer

          #19
          Na man sitas anime patiko labai primine Air, net piesimas toks pats xD Siaip turi ir romance, ir comedy (labiausiai patiko Sunohara beat up scenes xD) tik pabaiga biski nuvyle, nes man tas Okazaki labiau su Kyou tiktu xD na tiek jau to, reikes dar movie paziuret, turiu parsisiuntus, tik niekaip nespeju paziuret laukiu nesulaukiu OVO's ir tesinio... 4/5

          Comment

          • radament666
            "Umi no Suna" Dark

            • 2007 02 18
            • 154

            #20
            Geras anime mano manimu. Veliau pazejau ir filma, tiesa sakant nenorejau priimti filmo kaip pratestos pabaigos ten labai sukniso nuotaika, bet galiausiai nusiraminau. Todel jai esate zeja serijas filma taippat reika pazeti, tiksliau butina. Tik vat idmu nuo kur prasides pratesimas.
            P.S.
            Jei patiko sitas tai greiciausiai patiks ir "Kanon" bei "Air"
            Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

            Comment

            • mindzze
              Forumo vilkas

              • 2007 05 18
              • 375

              #21
              Patarimas jai ziuresi filma , tai nesitikekite kažko panašaus i tv. Filmas labai išsiskiria tiek istorja ,tiek stiprese savo žanro drama.
              T.y. patariu greičiau žiurėti Clannad filma ,neatidelioti.

              Comment

              • Silvestras
                Rimtas forumo narys



                • 2008 04 18
                • 162

                #22
                Patiko anime,nors kaip ir spėjau čia perskaityt sulaukė nemažai kritikos.Okazaki's irgi patiko ,man išvis prie širdies herojei su lengvabudišku gyvenimo požiūriu.Nu galiu pasakyt,kad pradžia mane nepakerėjo ir norėjau jau dropint po 4-5 epų,bet kažkodėl to nepadariau ir toliau laukiau istorijos išsivystįmo,ko ir sulaukiau....Movie dar nežiūrėjau,bet want to watch(iš jo laukiu paties geriausio pagal jūsų atsiliepimus šiuoje diskusijoje).

                Comment

                • XxGoingBlindxX

                  #23
                  Man Clannad labai patiko. Manau, tikrai vertas dėmesio.

                  Comment

                  • GeForce
                    Animešikas ;]
                    • 2008 07 13
                    • 29

                    #24
                    Patiko Kanon, patiko ir sitas. Labai malonus anime :] 5balai.
                    *Bega Air siusti*
                    http://geforce.myanimelist.net

                    Comment

                    • SoldaT
                      Naujokas
                      • 2008 04 23
                      • 13

                      #25
                      As pasakyciau kad sis Clannad tik prologue(pristatymas). Visi bedos prasides "Clannad After Story". Anime vertinciau 4/5, 8/10. Siuzetas zlugdo si anime. Dabar laukiu Clannad After Story vien del siuzeto ir dramatikos

                      Comment

                      • Witch_666
                        Narys
                        • 2008 06 30
                        • 51

                        #26
                        Man asmeniskai taij filmas buvo zymiai geresnis neij tv serijos bet ir kazkaip istorija skiriasi filme daugiau dramos tad jei ziuresit clanad tai iskarto ziurekit filma (mano patarimas)
                        Jubiliejus - tai tuomet, kai daug gėlių, o tu dar gyvas.

                        Comment

                        • XxGoingBlindxX
                          Freedom. ^^
                          • 2008 08 18
                          • 49

                          #27
                          Ahh. Mano mėgstamiausias anime...
                          Taip, galėjo būti daugiau romantikos, bet buvo galima pamatyti šokią tokią romantiką.
                          Mano mėgstamiausia vieta yra kai Tomoyo žaidė tenisą ir į Nagisos koją pataikė kamuoliukas. Tada ten tas, kuris žaidė norėjo paliesti ar kažką tokio ir Tomoya jam neleido..
                          Šeip aš ten juokiausi irgi labai dažnai.
                          pvz kai Nagisos tėvas norėjo pakalbėti su Tomoya ir nuslėpti tai nuo žmonos, bet vis ko nors jos paprašydavo ir pan. xDDD
                          Arba kai jie buvo iškyloj ir žaidė Beisbolą ir jos tėtis paklausė ar Nagisa myli Tomoyą ir ji pasakė taip. xDD Ždž. Galėčiau kalbėt t.y. rašyt ir rašyt.
                          Laukiu nesulaukiu After Story.

                          Hah. Ką tik baigiau žiūrėti filmą. Pati pradžia man nepatiko. Galvojau drop'inti (ką ir padariau), bet po kiek laiko nusprendžiau pažiūrėti. Visas įdomumas buvo viduryje ir pabaigoje. Tai vat. Manau, jau žinau kokia ta After Story bus. Bet tikiuosi, kad ji baigsis laimingai, o ne taip kaip filme.
                          Paskutinis pakeitimas nuo XxGoingBlindxX; 2008-08-19, 16:02.

                          Comment

                          • Hellsing_lover
                            Purinsesu no Darukuneso




                            • 2007 02 15
                            • 1318

                            #28
                            Autorius Exotic Anime Girl
                            Maciau clannad labai idomus galima sakyti mn net patinka idomus anime yra dar vuzuolus novelis 10/10 labai idomus anime
                            Turėjai galvoje vizualinė novelė? Šiaip anime tikrai neblogas, tačiau novelė geresnė

                            Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2910

                              #29
                              Taip filmas tikrai daug geresnis. Sugraudino truputi. Net Nagisa pakenčiama buvo. Nors vis tiek sunkiai virškinu tokias ligones.

                              Comment

                              • Verdict
                                Draugiškas dėdė

                                • 2007 11 05
                                • 95

                                #30
                                Ta-a-a-a-ip. Clannad yra vienas iš anime perliukų. Hareminė tematika šiek tiek nepatiko, tačiau, kadangi nebuvo itin akcentuojama, tai daugiau ar mažiau praslydo pro akis. Tomoyo chapter buvo dar nuostabesnis. Šiam daviau 10tuką, kai tuo metu pačiam anime - 9. Beje, gailiuosi, jog žiūrėjau filmą...Galėjo ir nespoil'inti tolimesnės kloties. Beje,
                                Spoileris:
                                vikipedijoje galima rasti ir dar toliau siekiančių spoiler'ių. Taipogi gailiuosi kad skaičiau vikipedijos straipsnį

                                Comment

                                Working...