Spice and Wolf / Spice and Wolf II

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • DarkNazi
    former german officer

    • 2006 12 25
    • 54

    #16
    Geras ir gražus animas gražiai žiūrisi ne tik veikėjai bet ir aplinka. Puikiai perteiktos veikėjų emocijos. Su tokia tema apie viduramžių pirklyba susiduriu pirma kart nors ir nelabai sekėsi suprast tas ekonomines nesąmonės bet nepaisant to anime labai geras išėjo nieko nelaukes duodu 5/5
    Lauksim antro sezono
    sigpic

    Comment

    • vilkazz
      Skaitau Spice and Wolf

      • 2008 04 06
      • 14

      #17
      Unikalus savo istorija bei labai įtraukiantis anime. Peržiūrėjau jau du kartus ir manau tai tikrai ne pabaiga dar.. Šis darbas mane pastūmėjo pradėti mokytis japonų kalbos netgi po 2 metu naršymo pagaliau užsiregistruoti Animezonoje... 6 balai iš 5 ^^

      Comment

      • despair
        bud sweat and beers...

        • 2007 06 01
        • 168

        #18
        Aprasymas tikrai sudomino Ziuresim ;>

        Comment

        • tamagochi
          Suši valgytojas

          • 2005 10 19
          • 138

          #19
          Autorius vilkazz
          Šis darbas mane pastūmėjo pradėti mokytis japonų kalbos netgi po 2 metu naršymo pagaliau užsiregistruoti Animezonoje...
          irrashyaimase ^_^

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #20
            Na... pažiūrėjus nepasakyčiau, kad nuvylė, bet pasirodė kažkoks sausokas, t.y. truko jam kažkokių tai prieskonių. Na vilkelis tikrai mielas, kuris per visą tą laiką man daugiau i laputę užnešė, tikriausiai dėl uodegos, o ir santykiai ir veikėjai išplėtoti labai gražiai, čia turbūt vienintelis dalykas dėl kurio man šis anime patiko. Smulkios prekybinės derybos ir intrigėlės kartais labai įdomiai nuteikdavo, bet kartais ir prie miego daugiau traukdavo. Pabaiga nors ir labai mielai ir komiškai pasibaigė, kai veikėjai galiausiai pažino vienas kitą, bet pabaiga tai nepavadinčiau... banaloka kažkiek, reikėjo kūrėjams daryti 24ep. O kas ten tokio išskirtinio tame piešime? Kažkaip standartinis anime piešimas – pigesnis variantas. Užbaigimo daina labai gražiai sueidavo per kiekvieną serijos pabaigą, tas mielas akcentas turbūt pakerėdavo. Belieka tikėtis, kad kitas sezonas šios šiltos ir mielos pasakos išsivystys į kai ką daugiau.
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-04-07, 12:18.

            Comment

            • Kleopso
              Followkata Toushifollow


              • 2008 04 01
              • 208

              #21
              Nuo pat pirmos serijos sudomino, atrode kaip kazkas naujo. Apie viduri pasidare nuobodoka, tie visi prekybiniai reikalai jau nebekabino, jie ten sau aiskindavosi kas ir kaip, o as tai taip ir pramiegodavau... I pabaiga jau pasidare idomiau. Pasirode ir naujas veidas, ko mas isties labai truko. Ai, va endingas patiko, toks kawainas ^^ O pabaiga tai galejo ir geriau susukt, nors is visko sprendziant apie antro sezono buvima, tai tikriausiai kitaip ir negalejo pabaigt. Ir dar patiko, kad viskas tarp ju taip naturaliai vystesi, be jokiu ten begaliniu raudonavimu ir mikciojimu. Laukiam tesinio.

              Comment

              • Petras
                Senjougahara Fascination
                • 2008 04 12
                • 38

                #22
                Norėjosi kažko daugiau, bet iš esmės patiko. Horo puiki veikėja.

                Comment

                • Nik-chan

                  #23
                  Taip anime neblogas bet zanras yra Drama Romantika fantazija nuotykiai , bet manou manimu Drama zodis cia netinka kas nori dramos ziurekit Rumbling Hearts ir dar 1 dalykas del 2 sezono jis bus paprasciause logika jie gi nepaseke zadetojo tikslo


                  PS pamirsau parasyt kas nori paziureti DVD Special t.y OVA www.veoh.com viskas ten yra
                  Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2008-04-19, 13:05.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #24
                    Visas serialas laikosi ant dviejų personažu ir jų tarpusavio santykiu. Horo mega kawaina ir ne išvaizda (tas aišku irgi yra) o charakteriu. Labai maloniai išsiskiria iš standartiniu kompleksuotų anime mergiočių. Vaikinas aišku irgi ne prastas. Siužetas ir prekybiniai reikalai daugiau mažiau normaliai. 9 balai. -1 už papus. Nu dzin dydis. Galėjo nors prie formos geriau padirbėt.
                    Tiesa, dialogai čia fantastiški. Kaip jie ten vienas kitą traukia per dantį. Mėgstu ir aš taip...
                    Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2008-05-05, 12:38.

                    Comment

                    • Cheshiro
                      uztat as balta ir pukuota

                      • 2007 09 23
                      • 110

                      #25
                      pinigai... vienintele priezastis kodel ant sio anime uzsiveziau tai versliniai santykiai su lengva ironija.. tikrai patiko...
                      Never trust a smiling cat...

                      Spoileris:

                      Comment

                      • Bagy
                        Bagy-san

                        • 2008 05 24
                        • 289

                        #26
                        Siap ta Horo man labiau i lape panasi o ne i vilke. 6 epizodas man pats geriausias, bet man per dauk jie jau en sneka, truputi nusibosta.

                        Comment

                        • Lov'Za
                          Otaku/Gamer

                          • 2008 05 12
                          • 32

                          #27
                          Autorius Bagy
                          Siap ta Horo man labiau i lape panasi o ne i vilke. 6 epizodas man pats geriausias, bet man per dauk jie jau en sneka, truputi nusibosta.
                          Sutinku
                          Your Smile Will Help You Survive

                          Comment

                          • HajiHaji
                            月の詩

                            • 2006 11 27
                            • 113

                            #28
                            siandien, mano ziniomis, turi iseit ir tas papildomas epizodas. ar ne? : S

                            kas ras kur parsisiust subinta, nepatyngekit numest link'a cia ; )
                            Paskutinis pakeitimas nuo HajiHaji; 2008-05-30, 12:40.

                            Comment

                            • Sable
                              The Hitchhiker





                              • 2005 03 11
                              • 1530

                              #29
                              7epas

                              http://www.bssubs.net/?fn_mode=fulln...ncl=0&fn_id=25

                              Comment

                              • DontStay
                                Naujokas
                                • 2007 12 11
                                • 17

                                #30
                                Hum.. Nelabai suprantu kaip jis cia visu isgirtas ir visiems patikes, bet man asmeniskai tai nelabai patiko, nors ir nesu isrankus o_o
                                Siaip pati ideja tai lyg ir nieko, toks idomesnis zanras, bet tikejausi daugiau tokiu dialogu idomesniu, nu ta prasme apie tas prekybas, gudrybes ir pan., bet cia popsinis toks daugiau gavosi. Dar nors ir trumpas, bet ir istemptas biski, gal dar bus antras sezonas..
                                Dar tas piesimas personazu gan kreivas, nelabai derejosi su aplinka.. Bet ziureti verta manyciau :|

                                Comment

                                Working...