Spice and Wolf / Spice and Wolf II

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lucion666
    Forumo maniakas

    • 2007 04 08
    • 430

    #31
    Viso nespėjau dar peržiūrėti, bet iki 3 serijos geras

    Comment

    • tomaz222
      Dozuoju Anime
      • 2006 12 26
      • 122

      #32
      Dabar ziuredamas Spice and Wolf ilsiuosi nuo death note
      Tikrai neblogas animas 5/5 ypac man patinka piesimas ir subtilus humoras anime

      Feed Me!


      Feed Me!

      Comment

      • Miglaja
        Cute potato ~


        • 2007 12 16
        • 551

        #33
        Kazkaip manes netraukia viduramziai.... Nuo pat pradzios kazkaip veiksmo lyg ir nebuvo, man per daug lengvas ir ramus anime Bet piesimas tai tikrai zavi Tai isvada kad anime skirtas vyresniems otakams ( ir ne vientik jiems) kurie megsta lengvus ir ramius anime, kuriuos gali ziureti grizus po darbo ar siaip pavargus...
        Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

        Comment

        • zeroevil
          Hentaiščikas
          • 2008 02 18
          • 64

          #34
          Man kaip tik atvirksciai, viduramziai tokia atmosfera sukuria zodziu fainai.Piesimas irgi geras.Kaskaip paziurejau 11epu ir padariau pertrauka nuo anime kuri laika dabar toliau ziuresiu.

          Comment

          • Endži
            Narys

            • 2008 07 10
            • 43

            #35
            Labai patiko openingas. *______* Iš tikrųjų labai sweet~ n.n O va endingas atvirkščiai, nervino. >.> Pats siužetas tikrai nestandartinis ir įdomus (be to man vaikystę priminė. "Endžikas viruramžių fanas." xDDD), visgi vietomis pabosdavo žiūrėti. v.v The best character - Horo. *________* Tiek išvaizda, tiek elgsena ji man labiausiai imponavo. n.n Dar vienas anime privalumas - lengvai žiūrimas ir nevargina. Tinkamas vakare prieš miegą ar po sunkios dienos žiūrėti. n.n

            Comment

            • tamsa
              Kiriya

              • 2007 08 13
              • 192

              #36
              Po pirmos serijos pasirodymo pagalvojau, kad gryna nesamone, bet po to kai perziurejau uzkabino. Horo kaip jau sake kiti puiki veikeja. Ziuriai patinka op, tad specialiai daina parsisiunciau, o EN irgi neblogas nors ir keistas. 9 bendras mano ivertinimas
              sigpic

              Comment

              • SataNa
                Mind Zone



                • 2008 02 15
                • 600

                #37
                per prievartą žiūrėjau šitą man asmeniškai crap'ą... Vien tik ta intro muzikite primena meksikiečiu serialus. Ir patį anime mačiau kaip kažkokį durną serialą... Na, gal tiesiog ne mano žanro anime.
                Kartoškė

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  #38
                  Autorius SataNa
                  per prievartą žiūrėjau šitą man asmeniškai crap'ą... Vien tik ta intro muzikite primena meksikiečiu serialus. Ir patį anime mačiau kaip kažkokį durną serialą... Na, gal tiesiog ne mano žanro anime.
                  Per anksti dar tau žiūrėti tokius anime.

                  Comment

                  • Katsu
                    Hajimemashite



                    • 2007 01 18
                    • 192

                    #39
                    Iš 2008-ųjų metų anime, bent jau man Spice and Wolf yra tikras perliukas. Ir anime gali pasigirti tikrai išskirtiniu siužetu, kuriame subtiliai įpinta supernatural storyline'as. Tiesiog viskas taip subtilu: ir prekybos reikalai, ir pati Horo. Du pagrindiniai personažai, jei neskaičiuosim vėliau pasirodžiusios piemenėlės, visai puikiai prikaustė dėmesį. O piešimas tai idealus ir labai kokybiškai atidirbtas. Ką gi, labai daug gerų emocijų sukėlė šis anime ir kai pasibaigė, tai pasirodė labai jau trumpas. Tad jei bus antras sezonas - būtinai žiūrėsim

                    Spoileris:
                    Gal aš nelabai supratau, bet kodėl iš pradžių kai dar jie nesutiko Nora'os, Horo taip jos neapkentė? Aš galvojau, kad ta piemenaitė bus kokia magė (^^), kuri išvilioja pinigus iš keliautojų. O čia vat kaip paprastai viskas išsisprendė...
                    Paskutinis pakeitimas nuo Bax; 2008-08-10, 20:02.

                    Comment

                    • Rikka
                      Push The Limits


                      • 2008 07 12
                      • 91

                      #40
                      5/5. Taip lengvai susiziurejo. Niekas nenorejo uzkariaut pasaulio. Niekas nenorejo niekam atkersyt. jokios ryzkios linijos tarp "blogio" ir "gerio". jokiu super techniku griaunanciu viska kas papuola. niekas neskraido, nesaudo, nezudo.Jokiu buku juokeliu. Tikriausiai tai ir daro si anime unikaliu. Paprastas, bet genialus. Tikuosi antro sezono,juk Horo i siaures miskus dar nenukako...

                      Comment

                      • Viktoras
                        Rimtas forumo narys


                        • 2008 03 17
                        • 190

                        #41
                        MYLIU!!! MYLIU!!!

                        Antras Sezonas!!! Antras Sezonas!!! Antras Sezonas!!! Antras Sezonas!!!

                        *skanduoja tikedamasis, kad ji isgirs to anime kurejai... *

                        Dar tik 7 epas paziuretas, bet isimylejau sita anime nuo pat pirmo epo.

                        Vienas is paciu geriausiu, rimciausiu ir smagiausiu anime kiek esu mates!!!

                        Comment

                        • Verdict
                          Draugiškas dėdė

                          • 2007 11 05
                          • 95

                          #42
                          Nuostabus anime. Vienas iš nedaugelio, kuriuos MyAnimeList statistikose drįsau vertinti 10tuku. Kaip tik šiandien gavau jo DVD, kurį nusipirkau eBay'uje, tad laimės pilnos kelnės.
                          Na o kalbant apie tęsinius...Anime industrija yra tokia, kad tęsinius daro tik tų anime, kurie sulaukia milžiniško pasisekimo ir tai yra natūralu. Tad nedėčiau didelių vilčių į antrą sezoną. Tačiau jei norite sužinoti, kas vyksta toliau, galit skaityti noveles. Baka-tsuki neseniai baigė versti 3ią novelę ir jau pradėjo ketvirtą (anime baigiasi sulig antros pabaiga). Nuoroda čia.

                          Comment

                          • Viktoras
                            Rimtas forumo narys


                            • 2008 03 17
                            • 190

                            #43
                            Baigiau...

                            Sedevras...

                            Absoliuciai sedevras!!!

                            Comment

                            • svajone
                              Tiesiog žmogus

                              • 2008 09 21
                              • 176

                              #44
                              žiūriu - čia tokie puikūs atsiliepimai, viskas! sudomino. einu žiūret

                              Comment

                              • sakura445
                                Narys
                                • 2008 05 03
                                • 56

                                #45
                                Tai puikus anime.Dar šiandien perskaičiau ANN šaltinį jog studija IMAGIN kurs "Spice and Wolf 2"Laukiu...
                                Paskutinis pakeitimas nuo sakura445; 2008-10-06, 07:49.
                                Aishiteru Daisuke~han

                                Comment

                                Working...