Mnemosyne - Mnemosyne no Musume-tachi (2008)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Melancholy~
    Narys
    • 2009 02 12
    • 59

    #31
    Autorius yamis
    Nes nerodė žemiau pilvo XD Na jis hermafroditas tai manau jog turėtų būti apačioje vyriškas organas arba išviso nieko nėra XD
    rode zemiau pilvo ir del to sakau, kad ten merga

    Comment

    • yamis
      Narys

      • 2006 09 28
      • 66

      #32
      Nepamenu jog būtų parodę žemiau pilvo O.o

      Spoileris:
      "As revealed in episode five, a hermaphrodite possessing qualities of both an angel and an immortal"

      Pagal MAL

      Comment

      • Zipedlife
        Did You Know That:

        • 2008 12 09
        • 42

        #33
        5 ova's patiko. Neturejau prie ko prisikabinti. A... Mano nuomone buvo labai idomiai parodomas nemirtingumas , jei esi nemirtingas tai atsiras biciuku kurie jaus pasitenkinima tave uzdyti vel ir vel. Erotikos scenos irgi man buvo neblogos, jei jau nori informacijos kokios reikia uzmoketi, o kaip zinia as info uz pinigus neduodu .
        Kovos fainos, per daug nesokama i krastutinumus. Piesimas geras, sound track'as patiko, veikejai idomus.
        Ziurink 6 ova pamaniau kad kurejai visai issikvepe. Kaip dvi paaugles gali sustabdyti blogo imperija vienos?
        Manau lb be reikalo ant galo prikiso tu ecchi... Ka tik ten jie dare tik is mylavosi ir mylavosi... Galejo rimtai uzbaikti, bet ne, reikia butinai prie mergikes sparnus prilipinti, stampa zemiau pilvo uzdeti ir pavadinti nauja Guardian of Angles or something...

        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1112

          #34
          labai patiko toks nekvailas ir įtraukiantis, net nenutuokiau kokį perliuką siunčiu
          šiaip Rin galėjo truputuką mažiau nuoga lakstyt, bet čia jau mano kaltė, kad gimiau moteriške ir manęs tokie vaizdeliai per daug nežavi
          veiksmo pakanka ir jis geras, visi gražūs pažiūrėti ir protingi, vienu žodžiu tikrai imamas

          Comment

          • Cere
            !אני כאן כדי הסלע הזה-


            • 2009 01 12
            • 547

            #35
            Vertas dėmesio kūrinys. Paliko didelį įspūdį nuo a iki z, tiek veikėjai, tiek pati istorija. Kaip jau buvo minėta - pateko į mano 5tuką.
            Paskutinis pakeitimas nuo Cere; 2012-11-17, 12:51.
            -.connection error


            Comment

            • Ayami
              Menas buti savimi.

              • 2009 05 10
              • 123

              #36
              Buvo vietu kur buvo slykstoka ziureti 5/5 !!!

              Aaaaaaa!

              Comment

              • kawaii
                Narys
                • 2009 09 02
                • 59

                #37
                Vienas geresnių horror anime ..
                Paskutinis pakeitimas nuo kawaii; 2010-08-02, 21:50.

                Comment

                • raXike_
                  Miaw.
                  • 2008 05 17
                  • 8

                  #38
                  Kažkaip nepasakyčiau, jog jis tik sadistas, mazochistam ir pan. Nebuvo jis ten stiprus labai psichologiškai, bet pakankamai. Šiaip patiko. Biški š primalta su siužetu vietom, jei jį per 13 serijų išdėstytų, tai gal jaustųsi geriau apipavidalintas. Bet man patiko, jog ir neužsitęsė ir užteko 6 OVA. Nu tik gal galėjo mažiau š malti su siužeto vingiais, o labiau juos atskleisti .
                  Piešimas man labai patiko, muzika - gera. Siužetas - nestandartinis gana. O ko daugiau reikia ;D? Charakteriai veikėjų irgi neblogi gana .

                  Comment

                  • karosas
                    Narys
                    • 2008 02 28
                    • 95

                    #39
                    Nu kai tik paziurejau 1epa(ji man labiausiai patiko) saves paklausiu o kur tas echi ,nes man atrodo ,kad si kurini pavadinti hentajum.Siaip anime labai fainas,bet kazkaip per daug tu sazo mazohizmo.O hentai biski nervino ,nes visko neparode.Duodu stipru 4 is 5
                    Spoileris:
                    Juokinga man pasidare kai ji pergiveno del savo bahuro(pavirtusiu angelu).O po 15min daves su kitu.O serijos pabaigoje su sypsena isejo namo Stai kokia siuolaiknae moters meile
                    http://myanimelist.net/animelist/Otaka

                    Comment

                    • Iza.Dei.
                      Naujokas
                      • 2009 04 19
                      • 14

                      #40
                      Man patiko, nes labai nestandartinis siužetas, labai įdomiai atskleidė nemirtingumą. Ypač buvo įdomu žiūrėti kaip keičiasi pasaulis, typo technologijos, žmonės, o jos nesensta. Tik sunervino , kad pabaigoje visąlaik laksto ir laksto visi nuogi . Bet šiaip 5/5
                      Paskutinis pakeitimas nuo Iza.Dei.; 2009-12-03, 19:42.
                      **čia matote labai gražų paveiksliuką, kuris dedamas, kad parodyčiau, kokia ale aš faina. Šis paveiksliukas antiek šaunus, kad sapnuosis Jums naktį.**

                      Comment

                      • Doommuks
                        Rašo

                        • 2009 02 22
                        • 157

                        #41
                        Pastaruoju metu nors ir labai retai komentuoju šituos anime aprašymus, tačiau negaliu susilaikyti nepasakęs koks nerealus man buvo šitas anime. Nuo pat pirmos serijos iki pačios paskutinės sekundės mėgavausi juo kaip tik įmanoma. Jis sukurtas ypač gerai visais aspektais, istorija, personažais, savo savitu žiaurumu ir ačiū dievui nebuvo jokio banalumo kaip daugumoje anime. Pažiūrėjas pirmą seriją tikrai negalėtum nuspėti jo eigos, kokia ilga bus ši istorija jame perteikiame laike.

                        Dėja vienas aspektas man šiek tiek nepatiko, tačiau kai pagalvoji kokia galybė anime, filmų, knygų ir šiaip visokių dalykų yra apie tai sukurta, šis dalykas netampa toks, kuris bent kažką gadintų. Ateitis, nors ir ne tolima tačiau vis vien, mano manymu perteikiama šiek tiek utopiškai. Žinoma gražu ir linksma, tačiau smagiau būtų buvę jai bent jau ketvirta serija būtų buvusi visiškai kitokiame, nusiaubtame ir iš dalies sunaikintame pasaulyje.

                        Taigi, jai kasnors ir perskaitė ką parašiau viršuje turėjo suprati jog tai buvo nekoks 5 minučių švaistymas. Bet anime išties puikus ir turėtų būti minimas daugiau. 5/5 people

                        Blogging like a moron

                        Comment

                        • Kuroi Tsubasa
                          Department of Inquisition

                          • 2009 09 09
                          • 391

                          #42
                          Pagaliau baigiau žiūrėti. Šis anime man sukėlė gana dviprasmiškus jausmus, nes, iš vienos pusės, 1-4 serijos man visai patiko, nors ir nesu ecchi, siaubo, smurto ar tuo labiau yuri mėgėja, matyt, patraukė būtent detektyvą primenantis siužetas, neblogas veikėjų vystimas (ypač patiko Maeno). Kita vertus pabaiga mane labai nuvylė, kadangi visa istorija buvo suvesta vien į antgamtinius ir seksualinio turinio dalykus, atrodė, jog siužetas rutuliojamas paskubom, o vietomis trūksta logikos, be to Apos, kaip veikėjas buvo gan prastai išvystitas, nors tai ir yra pagrindinis veikėjas. Kas tikrai pradžiugino, tai OST, tikrai suteikia tam tikro žavesio šiam anime, piešimas buvo įprastas - nei įsimenantis, nei rėžiantis akį. Viską sudėjus, duočiau ~7 balus.
                          No one can restrain me with logic



                          Comment

                          • Ausra
                            ♥ Lantislt mergina! ♥

                            • 2010 02 10
                            • 272

                            #43
                            Labai idomus anime!!! Siandien pradejau ir baigiau ziureti Istorija labai itrauke, nors buvo tikrai kraupiu vietu, ypatingai su kankinimais ir graudziu. O jau kaip man piesimas patiko, gal maziau nuogu zmoniu galejo buti Apos man visai nepatiko, is pirmo zvilgsnio atrode visai grazus, bet is elgesio man bloga nuo jo pasidare. O si anime as vertinu 5/5!
                            Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                            Comment

                            • Hikari_
                              Mental

                              • 2008 02 27
                              • 981

                              #44
                              Kažkada seniai, seniai, kai dar nieko nežinojau apie žanrus ir neperdaugiausiai anime mačiau, kažkas man rekomendavo šitą. Neatsimenu ką aš ten tokio jame pamačiau, tik žinau, jog man labai labai nepatiko ir netgi supykau, todėl nuspręndžiau peržiūrėti iš naujo...
                              Mano nuomonė apie šitą..(net nežinau kaip pavadint šitą daiktą).. yra tokia pati kaip nieksho. Aš neįsivaizduoju dėl kokių priežasčių šitas anime yra ne hentai, bet žiūrint susidarė toks įspūdis, kad tai yra tikrų tikriausias hentajus, tik su biški apkarpytom scenom. O dar kai kurie žmonės skundėsi Elfen Lied, kad ten neva per daug nuogumo - ten bent jau jis nebuvo taip akcentuojamas ir proto ribose, o čia tai yra visko centras... Gal istorija ir būtų buvus visai nieko, jei viskas nebūtų nesveikai aiškinama per kažkokia tai ale poravimosi prizme... Kas tai, jei ne iškrypimas?... O pabaigoje (kai pagrindinė veikėja *cough*... kas matė supras) iš viso net bloga pasidarė, jeigu būčiau tuo metu kažką gėrus ar valgius, tai užspringčiau ir viską išspjaučiau ant klaviatūros. Baisiausias matytas anime. Man jis baisiau net už High School of the Dead ir jau netoli tokių kaip visokie Boku no Pico. Žiauruva

                              Comment

                              • Chloras
                                Metalbending prodigy

                                • 2011 05 01
                                • 107

                                #45
                                Autorius Hikari_
                                Kažkada seniai, seniai, kai dar nieko nežinojau apie žanrus ir neperdaugiausiai anime mačiau, kažkas man rekomendavo šitą. Neatsimenu ką aš ten tokio jame pamačiau, tik žinau, jog man labai labai nepatiko ir netgi supykau, todėl nuspręndžiau peržiūrėti iš naujo...
                                Mano nuomonė apie šitą..(net nežinau kaip pavadint šitą daiktą).. yra tokia pati kaip nieksho. Aš neįsivaizduoju dėl kokių priežasčių šitas anime yra ne hentai, bet žiūrint susidarė toks įspūdis, kad tai yra tikrų tikriausias hentajus, tik su biški apkarpytom scenom. O dar kai kurie žmonės skundėsi Elfen Lied, kad ten neva per daug nuogumo - ten bent jau jis nebuvo taip akcentuojamas ir proto ribose, o čia tai yra visko centras... Gal istorija ir būtų buvus visai nieko, jei viskas nebūtų nesveikai aiškinama per kažkokia tai ale poravimosi prizme... Kas tai, jei ne iškrypimas?... O pabaigoje (kai pagrindinė veikėja *cough*... kas matė supras) iš viso net bloga pasidarė, jeigu būčiau tuo metu kažką gėrus ar valgius, tai užspringčiau ir viską išspjaučiau ant klaviatūros. Baisiausias matytas anime. Man jis baisiau net už High School of the Dead ir jau netoli tokių kaip visokie Boku no Pico. Žiauruva
                                Keistas komentaras. Mačiau šitą anime prieš kokius tris metus, ir man jis tokių didelių neigiamų emocijų tada tikrai nesukėlė. Šiaip, netgi pasakyčiau, kad pirmos trys ar keturios serijos labai gerai atspindėjo šio anime žanrus (veiksmas, siaubas, mokslinė fantastika, smurtas-žiaurumas). Aišku, pabaiga buvo labai lieva, bet mes gi (žiūrintys anime) prie lievų pabaigų jau pripratę, tad viso anime vien dėl to nurašyt nereikėtų. Trumpiau tariant, šitas anime hentai etiketės nenusipelnė. Blogiausiu atveju ko nusipelnė, tai pasakymo, kad jo kūrėjai iš didelio rašto išėjo už krašto. Bet tai tikrai nėra nei pirmas, nei paskutinis kartas, kai taip nutinka. 6/10.

                                O prie ko čia HotD paminėtas tai išvis nesupratau. Kiek pamenu, tai HotD buvo vienas iš geresnių 2010 metų anime. Blogai pamenu?
                                Heavy Metal Maniac.

                                Comment

                                Working...