Dragon Ball

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sfinksaslt
    Rimtas forumo narys

    • 2009 01 22
    • 134

    #91
    Rodytu vėl per tv- žiūrėčiau ;D turbūt 6 sykį jau... Geriausias anime :]~~
    1. Tu dabar internete
    2. Tu dabar animezona.net
    3. Tu skaitai
    5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
    6. Tu dabar tai patikrinai
    7. Tu šypsais

    Comment

    • Sailor-Moon
      Mėsininkė
      • 2008 12 07
      • 23

      #92
      Vienas geriausiu mano matytu animu ^^ klasika hentai
      Vezlys tj veza xD
      aisku 5/5

      Feed Me!

      Adopted from Valenth

      Comment

      • karosas
        Narys
        • 2008 02 28
        • 95

        #93
        Man patiko tik iki tos vietos kur songokas susikove su pikolu .IKI fryzo dar buvo puse velnio.O paskui tas pats per ta pati tik blogiuka padaro stipresni ir viskas.O pacioje pabaigoje buvo gryniausias slamstas. Sia dali ivertinciau gerai 8/10. Bet kitom nedociau dogiau negu 4/10.
        http://myanimelist.net/animelist/Otaka

        Comment

        • Ciobrelis
          Naujokas
          • 2009 12 18
          • 3

          #94
          prisimenu kai buvau treciokas.. po pamoku begom kuo greiciau namo, kad tik nepraleist sito anime, kuri kazkada per lnk rode

          Comment

          • Augis24
            AZ rėmėjas




            • 2009 03 29
            • 767

            #95
            Nei vienos serijos nepraleisdavau iš pamokų bėgdavau, kad tik pažiūrėt, o apie lipdukus ir korteles net neužsiminsiu Nerealus dalykas, klasika, kaip ir visos kitos dalys

            Comment

            • varnass
              Narys

              • 2009 04 15
              • 59

              #96
              Autorius Augis24
              Nei vienos serijos nepraleisdavau iš pamokų bėgdavau, kad tik pažiūrėt, o apie lipdukus ir korteles net neužsiminsiu Nerealus dalykas, klasika, kaip ir visos kitos dalys
              dar turiu lipduku albuma ir kortas. is nostalgijos persisiunciau gal pies kokius 3 menesius(si legendini anime) ,bet tik 28 serijas pazejau. jeigu ne sitas anime tai dabar tikrai nezinociau ka reiskia anime ir manga nes kai tik isejo dragon ball komiksai iskar nusipirkau... nuo to laiko ir susidomejau anime ir manga....

              “This is your life and it's ending one minute at a time”
              ― Chuck Palahniuk

              Comment

              • Gone.
                omfg.

                • 2009 07 08
                • 20

                #97
                Autorius Čiabra
                prisimenu kai buvau treciokas.. po pamoku begom kuo greiciau namo, kad tik nepraleist sito anime, kuri kazkada per lnk rode
                Oi oi Pas mumis irgi panaši situacija buvo. Kad tik nepraleist nei minutės Šitas anime, kaip ir daugeliui, vaikystės anime : Pirmasis mano

                Comment

                • sagara sanosuke
                  forumo idiotas
                  • 2009 04 14
                  • 134

                  #98
                  Man tai tekdavo begt is paskutiniu pamciu kad suspet nes toli iki namu reikedavo vaziuot tai lb daug pamciu praleista del sito anime

                  Comment

                  • Esquisse

                    #99
                    Pirmas mano matytas anime... Labai patiko, tikriausiai dėl sangoko... Žiūrėdavau anksčiau per TV nes daugiau nieko gero nerodydavo...

                    Comment

                    • Temoze
                      Naujokas
                      • 2011 05 13
                      • 4

                      Na vaikistei patiko tada buciau daves 4/5, o dabar vargu ar 1/5 duociau toks beprasmiskai, vaikiskas, pilnas nevikusio humoro, monotonisku senu, seniau buvo itraukentis dbr jei per telika neticia uzklumpu tai daugiausia 1-2 min sugebu istvert.

                      Comment

                      • Sentum
                        Narys

                        • 2011 02 18
                        • 74

                        Kai buvau antrokas(turbūt, nes nežinau kelintais metais manija buvo DB), pamenu su bendraklasiais žaisdavom sajanais ar kažką panašaus, o dabar tas anime atrodo, toks beprasmis... Kadaise eidavom pirkti lipdukų DBZ ir klijuodavom ant kažkokio lapo, bandydavom surinkti pilną kolekciją, viskas taip paprasta atrodo buvo, palyginus su dabartimi.

                        Comment

                        • Miesto_Druidas
                          the journeyman



                          • 2010 08 17
                          • 1515

                          Kągi atėjo laikas atsinaujinti ir Dragon Ball frančizei (jei neskaitant Kai). Naujas DBZ filmas kitais metais.
                          http://myanimelist.net/forum/?topicid=461977
                          Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2012-07-12, 14:25.

                          Comment

                          • zondas30
                            Naujokas
                            • 2011 07 12
                            • 14

                            Kokie prisiminimai!!! pradine mokykla, po pamoku begimas namo, 15:00 lnk kanalas super anime! kartais netgi prametu aki pro kelias serijas

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • DemonKurama
                              Rimtas forumo narys

                              • 2012 07 24
                              • 120

                              Kokia nostalgija. Žiūrėjau per lnk dar tada, kai nė nenutuokiau kas išvis yra anime ir kokia kalba ten šneka. Ko gero tai ir yra pirmas mano kada nors matytas anime. Deja, dabar beveik nieko nebeprisimenu. Nei kas ten vyko, nei kokie kitų veikėjų vardai buvo (išskyrus Songoką, žinoma ). Kada nors reiks iš naujo pažiūrėt visas serijas.

                              Comment

                              Working...