Amazing Nurse Nanako

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Amazing Nurse Nanako

    Amazing Nurse Nanako
    Metai:1999
    Direktorius:Hiroshi Negishi
    Studija:GENCO
    Žanrai:komedija, mokslinė - fantazija, ecchi
    Tipas:OVA
    Trukmė:6 X 30min.
    Dar nematei? spausk!!!


    Nanako Shichigusa - 16 metų mergina - dirba tarnaite Kyogi Ogami ligoninėje. Nanako yra nuolatinė daugelio keistų mokslinių eksperimentų ir organizacijų taikinys. Taip pat ji priversta treniruotis ir vystyti jėgą, kad atlaikytų įvairių žygių sunkumus.
    Nanako pakliūna ir į dviejų organizacijų (Pentagono ir Vatikano) konfliktą, kurie nori, kad ji pagimdytų Jėzų antram gyvenimui (tiksliau, jo kloną), mat ir pati Nanako yra jau trečiasis klonas (jos orginalas mirė nuo paslaptingos ligos).
    Nors ir sekasi Nanako klonuoti, tačiau kiekvienas klonas miršta maždaug sulaukęs 20 metų nuo tos pačios paslaptingos ligos, kaip ir "pirmoji" Nanako. Tačiau daktaras Ogami ieško būdų išgydyti "Nanako ligą" nuo tų laikų, kai jis buvo jaunas ir pažadėjo antrajam klonui, kad jis išgydys Ją.

    Mano nuomonė:
    Šis anime nepasižymi didele intriga ar stipriu siužetu, tačiau jis puikiai žiūrisi, yra labai linksmas, veiksmo ir nuotykių čia irgi yra, bet jie yra perpinti puikiu humoru. Piešimas nėra labai gražus (čia tik mano nuomone), tačiau pagal išleidimo metus, toks ir turėtų būti.
    Vienas iš labiausiai įstrigusių dalykų - tai pagrindinės veikėjos Nanako įgarsinimas - jis labai gerai atspindi Nanako nuotaiką ir dar labiau paryškina linksmą atmosferą (nors ne visada ji tokia ir linksma).
    Vienu žodžiu, tai tikrai linksmas ir lengvai žiūrimas anime (visgi juk tik 6 OVA), todėl jį tikrai verta pamatyti.
    15
    5
    26.67%
    4
    4
    40.00%
    6
    3
    26.67%
    4
    2
    0%
    0
    1
    6.67%
    1
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #2
    Kazkaip man atrodo, kad siuzetas labiau Hentajui tiktu. Is kart sesele ir pervertiskos mintys *nosebleedas*

    Comment

    • Walkirija

      #3
      Nesudomino :-( kazkaip ne mano stilius. Pentagonas...seselė klonė serganti nepagydoma liga...Vatikanas... pernelyg didelė nesamonė.Beto piesimas prastas.

      Comment

      • amidau
        ☣☠☣







        • 2007 04 25
        • 1384

        #4
        Autorius Evil_of_Darknesz
        ...... Is kart sesele ir pervertiskos mintys *nosebleedas*
        Butent del to as ir siunciausi si anime bet buvau maloniai nustebintas, nors hentajaus ir daug ecchi nebuvo, nes man jis puikiai sulindo kaip komedija

        Comment

        • hikari
          相良宗助。
          • 2008 01 10
          • 36

          #5
          Autorius Walkirija
          Nesudomino :-( kazkaip ne mano stilius. Pentagonas...seselė klonė serganti nepagydoma liga...Vatikanas... pernelyg didelė nesamonė.Beto piesimas prastas.
          hmm, bet tu pažiūrėk metus šiaip neblogas buvo nesigailėjau, kad žiūrėjau
          Enough of this already -.- , Lietuvių kalbos subtitrai - FAIL, Lietuvių kalbos įgarsinimas - EPIC FAIL.
          For god sake... Im MALE!!!!.

          Comment

          • Apriliuke
            Narys

            • 2007 07 02
            • 64

            #6
            Neblogas anime 4/5 man patiko sesele ir kaip ja visi kankina XDDDD
            Forumo rėksnė.

            Comment

            • demoniacman666
              Forumo vilkas

              • 2008 04 16
              • 368

              #7
              Niekuo neissiskiriantis anime. Piesimas siek tiek senoviskas bet neblogas, siuzetas irgi yra tik nelabai isimenantis. Humoras taip pat visai neblogas ir jo yra nemazai o ir ecchio buvo siek tiek... Zodziu 4/5 (didziaja daly balo daviau del Nanako )

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Ryoko
                Hentai expertas
                • 2008 10 17
                • 21

                #8
                Klasika sitame anime kiek matau tj tik 3 lygio hentai

                Comment

                Working...