Shaman King

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Jessica_chan
    Naujokas
    • 2010 11 16
    • 12

    #76
    Labai patiko, perskaičiau visą manga ir tada nusprendžiau pažiūrėti anime, dar labiau patiko ^^

    Comment

    • extreme123
      Naujokas
      • 2011 03 11
      • 1

      #77
      but gerai ji lt paziuret seniau per tv patiko kaip rode ji prilygst dragon ball bet kur jis siustis reikia gal kas zino? plz tell me

      Comment

      • Augis24
        AZ rėmėjas




        • 2009 03 29
        • 767

        #78
        5/5 Šitą anime būtų galima kaip ir old school'iniu pavadinti, nes juk daugelis jį žiūrėjom per tv ir tikrai ne keliais metais atgal, o plius dar tai, kad ir jis šiek tiek prisidėjo statydamas pamatą tolimesniam anime domėjimuisi. Įdomus buvo labai ir jų visas team'as toks fun buvo Kaip amidau pasakė- prisiminus jį, sukelia nostalgija, praleistas laikas prie tv ekrano ir po to diskusijos su kaimynais kodėl jis toks "kietas".. Ech...

        Comment

        • Lkira
          Narys
          • 2010 11 11
          • 78

          #79
          sitas anime yra vienas is sedevru mano manymu nors ji jau lb senai maciau bet jis man lb patiko

          http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

          Comment

          • Vandarenas
            Narys
            • 2013 06 22
            • 54

            #80
            Vienas geriausių tiems, kurie mėgsta fantasy ir kovinius anime.

            O kaip dėl Season 2? Gal kas ką žinot, domitės?
            swag

            Comment

            • PaperAngel
              (V)(;,,,;)(V)

              • 2008 12 01
              • 249

              #81
              buvo kalbų, kad bus, bet taip ir nieko iki šiol nėra.. nemanau, kad jau besulauksim kažko. o gaila :/
              Spoileris:

              Comment

              • Miesto_Druidas
                the journeyman



                • 2010 08 17
                • 1515

                #82
                Tai anime nukirto mangą kažkurioje vietoje ir uždėjo savo pabaigą taip? Tada kaži ar gausim tęsinį, nebent kas imsis remake'inti. O šiaip kiek pažiūriu mangų topus ten karts nuo karto pasirodo Shaman King Flowers spin-off'o volume'ai (http://www.mangaupdates.com/series.html?id=48798), tai aš galvoju, jog frančizė dar turi vilties išvysti kokią savo naują anime adaptaciją. Šiaip būtų smagu sulaukt ko nors, nes kai serialą rodė anksčiau per TV labai patiko, ir šiaip vienas įdomesnių matytų shounen'ų man, kaip dabar žiūrėtųsi visgi klausimas, bet jei būtų nauja dalis, tikrai pamėginčiau.
                Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2013-06-27, 09:44.

                Comment

                • justisass
                  Naujokas
                  • 2014 01 31
                  • 1

                  #83
                  geras anime o kas sprendzia is 2 epu ape anime net neverta klausiti ce tas pats kas spresti apie knyga pagal virseli
                  zedavau per lnk ir labai patikdavo ir visiems mano draugams aisku tai buvo pres kazkiektia metu taciau anime jokingas ir geras gal yra galimybe kurnors pazeti ji ar atsisiusti gera kokybe ?? o jej lnk igarsinimu tai isvis butu gerai 5lt!! banko pavedimu kas ras lnk vertimu !

                  Comment

                  Working...