Brave Story

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    Brave Story

    Brave Story

    @AniDB || @ANN || @AnimeNFO


    Metai 2006-07-08
    Žanras: Fantasy, Magic, Adventure
    Studija: Gonzo
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Tipas: Movie
    Filmo trūkmė: 112 min.
    Oficialus tinklapis


        Wataru yra 10 metų berniukas, mokosi 5-oje klasėje. Jis gyvena laimingai, normalų gyvenimą, jam nieko netrūksta, turi gerus tėvus, na žodžiu tobulą šeimą. Vieną dieną, o tiksliau naktį, Wataru su savo draugu nusprendžia apsilankyti apleistame pastate, jie manė ten sutiksią vaiduoklių, bet vietoje to Wataru sutinka paslaptingą berniuką Mitsuru. Mitsuru gal naudoti magiją...
        Kitą dieną į Wataru klasę perkeliamas naujas mokinys - Mitsuru. Tą pačią dieną, (kogero blogiausią dieną Wataru gyvenime) Wataru sužino, jog jo šeimą palieka tėvas susiradęs kitą moterį. Jo motina dėl to labai pergyvena ir kažkokio atsitikimo metu (filme jis neparodomas) ji atsiduria arti "mirties slenksčio". Norėdamas, kad tėvas grįžtu į šeimą ir, kad pasveiktų mama, Wataru ryžtasi nukeliauti į kitą pasaulį vadinama Vision (žinoma ir nukeliauja). Tame pasaulyje yra deivė kurį gali išpildyti, bet kokį norą ir pakeisti žmogaus likimą. Vision pasaulyje Wataru patiria daug nuotykių ir susiranda draugų.


    Mano nuomonė: Anime įdomus, graži pasaka, labai panašus į Hayo Miazakio darbus, veikėjai savotiškai įdomūs, istorija ir siužetas orginalumu nepasižymi, bet žiūrėti tikrai verta... Mano vertinimas 8/10
    P.S. yra ir žaidimas "Brave Story" jis aišku skirtas konsolėm


    AMV:
    Spoileris:








    Parsisiūsti: MiniNova (reikalauja registruotis)
    12
    5
    33.33%
    4
    4
    33.33%
    4
    3
    8.33%
    1
    2
    16.67%
    2
    1
    8.33%
    1
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    #2
    Pries pusmeti prisiverciau paziureti ir taip is pradziu nekantravau jame kazkatai idomaus
    isvysti, bet kas keisciausia tai turbut antras anime, kuri nesugebejau daziureti ir nekaip
    nepakilo ranka ji aprasinet. Man pasirode nenaturalus ir negyvas siuzetas, ta intriga,
    emocijos ir riztas isgelbeti motina atrode kaip sintetiniai, nezinau del kokiu dar priezasciu
    taip atstumiau si anime, nors pradzia buvo dauk pranasaujanti.

    Esu mates dauk idomesniu pasakeciu skirtai visai seimai...Tai ka pasakiau, nereiskia, kad
    jis blogas, bet manau, kad jis tiesiog skirtas >16 amziaus auditorijai.

    Kas liecia technine anime aprasimo puse, tai nesupyk, bet nemanau, kad viskas turetu
    buti taip sklandziai atpasakota ir tas haotiskas nuotrauku isdestimas nelabai ziurysi...
    turetu uztekti vienos pagrindines nuotraukos virs aprasimo. Ir jei jau pateikineji daugiau nei
    du amv, butu patogiau tiesiog textini hiperlink adresa pateikt.
    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-02-09, 15:12.

    Comment

    • Huy-san
      657

      • 2008 01 31
      • 160

      #3
      esme pagavau. think i'm gonna skip it

      Issvaiste puiku pavadinima visiskai nevykusiam anajmui. too bad
      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-02-09, 17:58.

      Comment

      • zio
        Administratorius


        • 2000 02 22
        • 264

        #4
        Gal norėtum EoD pabandyti parašyti netik atpasakojimą kas vyko, bet pvz gal kažkokią analizę ar palyginimą, ar potyrius. Neturėtų pakenkt, ar ne?

        Galima patį išdėstymą ar pateikimą pakoreguot dar gal.. nžn

        Comment

        • Bardakas
          Žmogus Ne





          • 2005 09 22
          • 1462

          #5
          Anime sucks hard... Vos ne vos pražiūrėjau, iš to nuobodulio net gerai nebeprisimenu kas vyko, tik tiek, kad žiauriai nepatiko. Dabar dar galvoju kodėl daviau 2/5... jis realiai vertas 1/5.
          Maybe on Earth, Maybe in the Future
          sigpic
          Kurokawa idėjinis lyderis
          Lėtai keičiu slaptažodžius

          Comment

          • angellus
            tinginys

            • 2007 01 17
            • 228

            #6
            atrode graziai, bet vertas sitas niekinio vertinimo...tikrai maniau bus smagusir siltas adventure tipo anime, o toks biski kazkoks nezinau net.. neytin koks, nors ir perziurejau visa.

            Comment

            • shikigamijako
              Narys

              • 2010 05 31
              • 93

              #7
              O man patiko šis anime
              Ypač efektai gražūs buvo. Ir istorija visai nieko. Pakerėjo mane tas šviesiaplaukis berniukas ir epizodai su juo buvo patys geriausi (bent jau man). Buvo tokių vietų, kad negalėjau atitraukti akių nuo ekrano, nes viskas taip gražiai nupiešta! Visokios magijos, burtai ir pan mane sužavėjo.

              Comment

              • SataNa
                Mind Zone



                • 2008 02 15
                • 600

                #8
                Na, kai žiūrėjau jį kadaise, tai žvelgiau pirmai į faktą, kad jis >16. Tai ištvėriau jį visą žiūrėt santūriai, kad ir kaip po pradžios anime nublanko noras tęsti jį toliau, vis vien baigiau.

                man pavyko!
                Neatsižvelgiant į tą kriterijų man. Vertinsiu tolerantiškai kaip to amžiaus kategorijos vaikis. Įžanga gera, įsibėgėjimas geras, monotoniška atmosfera čiulpia ir nėra įsimintinas. 7/10, negaliu keisti myanimelist'e tuometinį vertinimą
                Kartoškė

                Comment

                Working...