Ar dalyvautum myte?(Planavimas)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Taira
    Bassist-Flautist

    • 2007 03 18
    • 42

    Ar dalyvautum myte?(Planavimas)

    Noriu sužinoti ar bent forume atsirastų dalyvaujančių.




    Nedažnas mane pažįsta,bet dar kitaip esu Neko(Nekohi).*Ne į temą*

    Gana dažnai girdžiu planus burti ir daryti mytus, ar net Animecon'us. Bet aš nemačiau nė vieno normalaus Anime renginio. Dažnai tai atsitinka dėl netinkamos vietos,laiko,požiūrio.

    Suprantu,kad kai kurie Lietuvos Otaku *kchem* neįšeina į lauką ir nežino ką reiškia būti socialiam,bet gal verta pabandyti bendrom jėgo ką nors sukurti ir suburti bent *utopiška* 50 žmonių?


    Norėčiau pabandyti pirma susiburti norinčius organizuoti ir aptarti galimybes.


    Vieta: Vilnius, Savivaldybės aikštė
    Laikas: Kovo 24d.(Šeštadienis) apie 15h.
    Tikslas: DIDELIO RENGINIO ORGANIZAVIMO GALIMYBES(cia jei kas gal blogai suprato).


    Visi norintys PM. Geriau būtų,kad praneštumėt,kad prisidėsit prie Apkalbėjimo.

    Galima derinti ir kitą laiką.
    63
    Taip.
    0%
    27
    Ne.
    0%
    21
    Geriau Kaune!
    0%
    10
    Nor
    0%
    5
    Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    #2
    Tik prisiregistruoji forume ir jau mytus darai? Šiaip man vilnius netoli, bet nežinau ar tam myte dalivaučiau, ba yra keletas paprastų nedalivavimo priežasčių: 1) Nesiorentuoju vilniui, nerasiu savivaldybės aikštės, galiu pasiklyst (nesijuokit, man taip buvo..) 2) Susiradau šiokį tokį darbelį, tai nežinau ar yra tam laiko ir galimybių.

    Comment

    • Taira
      Bassist-Flautist

      • 2007 03 18
      • 42

      #3
      Čia ne forumo mytas,bet norisi orientuotis į Anime megėjus. O čia,kaip suprastų visi, jų daugum :>
      Juolab žmogus,kad daryti renginį - reikalingas.
      Jei sumanysi atvykti - PM bent prieš dieną,padėsiu susiorentuoti Vilniuje.
      Paskutinis pakeitimas nuo Taira; 2007-03-18, 20:38. Priežastis: Noriu papildyti.
      Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        #4
        Jei preliminariai, tai aš galbūt ateičiau. Užvezė mane čia meet'intis o.O , bet iš esmės kaipo dėl palaikymo tik ir pažiūrėt kiek rimtai planuojat kažką veikt.

        Kita bėda, kad tą savaigalį planuojam dėl mūsų žurnalo susitikimą daryt, tj nzn kaip išeis čia... galima gal net bandyt apjungt.. dunno..

        oh and btw, 23 kovo yra penktadienis ne šeštadienis..

        Comment

        • Di
          • 2006 09 19
          • 169

          #5
          Paskubėjau, nubalsavau taip, bet blyn, jei penktadienį, tikrai negaliu, o be to, kaip Sable sako, e-žurnalo mytas.. Bet LABAI LABAI noriu
          [I]kiekyb

          Comment

          • zio
            Administratorius


            • 2000 02 22
            • 264

            #6
            Chia meet'u epidemija uzhejo ar kas >.>

            Anyway dazhniausiai is tu meetu mazhai kas gero ir buna.

            Comment

            • Taira
              Bassist-Flautist

              • 2007 03 18
              • 42

              #7
              Damn. Sumaišiau 3 su 4. Gomen. Jei daugeliui bus patogiau kitą dieną - nukelsiu. Šito myto problema - Didesnio Festivalio organizavimas ir vykdymas,idėjos ir plepalai(Gi į miestą einam).
              Aš suprantu savo autoriteto nebuvimą AZonoj,bet galim bandyti avantiūra,ar ne? :>
              Noriu susipažinti su daugiau Anime Megėjų ir pažiūrėti situaciją bandymo organizuoti ką nors didelio.
              Paskutinis pakeitimas nuo Taira; 2007-03-18, 21:18. Priežastis: Miau.
              Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

              Comment

              • niekšas
                forumo idiotas

                • 2006 08 23
                • 544

                #8
                Biškį pavėlavai čia visi jau kuris laikas organizuoja "kažką didelio". Miegojo miegojo animiešnikai šito forumo, ir staiga bach! kažkas balių kaune organizuoja... bach! jau ir cosplėjint žmonės ruošiasi... ir BACH!!! jau ir anime žurnalą žmonės ruošiasi į apyvartą paleist . Čia išvis labai įdomūs dalykai pastaruoju metu darosi, užplaukė masinė entuziazmo "kažką daryti" banga Aišku iš principo tai gerai, bet kiek truks šis entuziazmas ir kas iš to išeis bus tikrai įdomu pažiūrėt Tikėkimes viskas baigsis gerai

                Į mano balsavima nekreipkit demesio, pažiūrėjau kad galima už viską balsuot, tai ir prabalsavau ant durniaus
                Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2007-03-18, 21:32.

                Comment

                • Taira
                  Bassist-Flautist

                  • 2007 03 18
                  • 42

                  #9
                  Apie mano entuziazmą gali ir nekalbėti - aš jo neturiu. Bet principiliai turiu ką nors padaryti. Girdėjau apie nesekmes,todėl reikia ką nors padaryti "sėkmingo".

                  BTW:Kaip mano ego sako:"Aš niekad neveluoju,ateinu tiktai reikiamu laiku".
                  Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

                  Comment

                  • Di
                    • 2006 09 19
                    • 169

                    #10
                    Tai visgi, kelintą valandą ir dieną tiksliai?
                    [I]kiekyb

                    Comment

                    • Taira
                      Bassist-Flautist

                      • 2007 03 18
                      • 42

                      #11
                      Šeštadienis 15h.
                      Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

                      Comment

                      • Lax..
                        reLaxed




                        • 2005 12 24
                        • 516

                        #12
                        O kaip įdėja kooperuotis su žurnalo meetu? Tuo pat metu būtų daugiau žmonių, gal kas atvyktų ir iš Kauno, būtų galima pasvarstyti dėl cosplayaus, kurį norėjo rengt. Žodžiu, būtų padaryta paslauga kitiem žmonėm, kurie tikrai neturi laiko.

                        Comment

                        • Di
                          • 2006 09 19
                          • 169

                          #13
                          Gal tikrai darom viską šeštadienį? Žurnalininkai galėtų rinktis kokia valanda anksčiau, pasikalbėti ir prisijungti? m?
                          [I]kiekyb

                          Comment

                          • KenYoo
                            Build to Destroy...

                            • 2005 08 28
                            • 144

                            #14
                            o! mytas! walio! gaila aisku, kad ne Kaune, bet galbut labai pasistengus pawyktu sudalywauti. O sudalywauti tikrai labai noreciau. Taigi stipriai siulau perkelti sita rengini i sestadieni.
                            dar kaikas, labai laukio to renginio apie kuri informawo Lamb_of_God, nes labai patiko pirmas sios serijos renginys. Tikrai stipriai laukiu.

                            Jeigu kazkas is Kauno planuoja wykti tai gal galetu man padeti kadangi tiksliai nenuspredziau kaip nuwykti ir tikrai nezinau kaip vilniuje orientuotis, galbut drauge dar kanors nusprestume, tai woot!~
                            Paskutinis pakeitimas nuo KenYoo; 2007-03-19, 17:19.

                            Comment

                            • radament666
                              "Umi no Suna" Dark

                              • 2007 02 18
                              • 154

                              #15
                              NE, bet ne del to kad neidomu butu, tiesiog pertoli gyvenu
                              Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                              Comment

                              Working...