Pasiūlymai dėl Anime Nights 2010

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Krad
    It's time to spy


    • 2007 03 24
    • 585

    Pasiūlymai dėl Anime Nights 2010

    Sveiki, maži ir dideli!
    Ilgai galvojau ar kurti panašią temą ar ne ir galiausiai priėjau išvados, kad reiktų, taip ir padarom
    Idėja kilo ši iš to, kad po ilgų apmąstymų, aplinkybių pasikeitimo ir kitų malonių faktorių, nusprendžiau dar ir kitais metais prisidėti prie renginio darymo . Buvo ir yra dar daug nežinios dėl ateinančių metų renginio, nes turėsim tradicija jau tapusį renginį, kuris drebins visą Kauną pavasarį - KTU Festivalį 2010. Jei kas apie tokį nežinot, tai trumpai - jis vyksta kas 5 metus ir jo metu nevyksta jokių atstovybinių renginių... Ar AN bus jo dalimi ar ne dar neaišku, bet viena aišku, kad bet kuriuo atveju AN bus, bus kitoks, išskirtinis, bet ne apie tai čia pasisakyti noriu (bus laikas, vieta ir viskas bus atskleista).

    Žinau + ir - šių metų renginio, šį rudenį teko sudalyvauti ir pasisemti patirties iš tikrai gerai suorganizuotų kitų atstovybių rengtų renginių, iš kurių kilo neblogų pastebėjimų ir organizacinio tipo idėjų . Aišku dar laiko yra, pats ką nors sugalvosiu irgi, bet...
    O kogi norėčiau iš jūsų?
    Tai būtų:
    1. Žinau, kad čia lankosi daug žmonių su daug idėjų ir gerų minčių, tai kodėl nepasiklausus ką manote ir norite?
    2. Jei turite idėjų, pastebėjimų ar šiaip kuo nors norite prisidėti prie renginio tobulinimo siūlau nepatingėti ir pasireikšti.
    3. Savo pasiūlymą ar kitą pastebėjimą siųskite el. paštu - infoshow.animenights@gmail.com
    4. SVARBU! El. laiško tema/antraštė (subject) turi būti "Pasiūlymas dėl AnimeNights 2010" (prašau laikytis tvarkos, nes taip lengviau bus kataloguoti jūsų atsakymus ir efektyviau sudaryti jūsų idėjų sąrašą.
    5. Prašau, rašyti pasiūlymus tik el. paštu, nes idėjų čia nenoriu nei vieno komentuoti, peikti ar kitaip kritikuoti.
    6. Į kiekvieną el. laišką pasistengsiu atsakyti per 1-3 darbo dienas.
    7. Geriausios idėjos bus surašytos ir aptartos per pirmąjį oficialų AN susirinkimą su atstovybės administracija.
    8. Idėjas galite siūlyti visi - nesvarbu iš kurio miesto bebūtumėt ar kiek jums būtų metelių.
    9. Ir galiausiai... Už šauniausią idėją/as statau alaus

    Atrodo tai tik šiam kartui, jei kas neaišku - klauskit
    Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.
  • Krad
    It's time to spy


    • 2007 03 24
    • 585

    #2
    Primečiau dar galima būtų dėl vieno bendro reikalo padiskutuoti, nes email'u nelabai gautųsi. Ir tai būtų klausimas:

    Ar reiktų Anime Day (dieninės dalies) ir kitų metų renginyje?

    Iš mano pusės nuomonė būtų, kad nereiktų gal, nes aš daugiau randu - nei +. O jie būtų tokie:

    ++++Pliusai++++
    1. Renginiu gali pasidžiaugti daugiau žmonių, kurie naktį nori miegoti savo lovoj
    2. Džiaugsmas nepilnamečiams - nes tai jiems daugiausiai skirta renginio dalis.
    3. Gali pasijuokti šiek tiek iš kai ko (nekomentuosiu toliau )
    kaip ir viskas su pliusais

    ----Minusai----
    1. Esu savanaudis niekšas, bet... noriu miego...
    Paaiškinimui pasakysiu tik tiek, kad koordinatorius renginio metu nemiega beveik 2,5 paros, kas padaro tave visiškai apatišką linksmiems ir šauniems žmogeliams, kurie susirenka renginio metu ir normaliom aplinkybėm pasilabintum ir pan.
    2. Stresas + nemiga + apetito stoka = savijauta kaip sh -_-
    3. Mažvaikiai.
    4. Renginio vedėjas kaip ir koordinatorius negali būti online 2,5 paros ir būti žvalus ant scenos.
    5. Blondinės efektas.
    Tai labai erzinantis efektas pasireiškęs gal labiau naktinių dalių metu, bet buvo jaučiamas ir dieninės dalies metu .
    6. Naktinėm dalim pilnamečių nereikia kaip kokiam žandarui prižiūrėti - daugiau ar mažiau visi žmonės su galvom ant pečių, bet vaikai... Ko tik jie nesumasto, kokią nesąmonių nepridaro, jezau marija...

    Galėjau ir daugiau ką prirašyti, bet užteks... Taip matau aš situaciją - kaip mąstot jūs? :rolleyes:
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-11-10, 15:07.
    Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

    Comment

    • Aivaras
      ką tu?

      • 2008 09 10
      • 358

      #3
      Ummm, nesitikiu alaus, bet siūlau padaryt balsavimą dėl rodomų anime?Nebent jau nusprendę tai esat :]
      Dieninę dalį sakyčiau reiktų daryt, papildomi litai iš mažųjų juk nėr blogai, o galima ir kitus žmogeliukus paskirt viską prižiūrėt, ar ne?
      Vienaip ar antraip, laukiamas renginys :]

      Comment

      • akvarele
        Time OF Dying
        • 2009 10 18
        • 17

        #4
        kiek be buvau Anime Nights man viskas patika nera prie ko priskabinti bet manau rektu ko nors
        skirto viresniai auditriai hmmm

        Comment

        • Krad
          It's time to spy


          • 2007 03 24
          • 585

          #5
          Autorius Aivaras
          Ummm, nesitikiu alaus, bet siūlau padaryt balsavimą dėl rodomų anime?Nebent jau nusprendę tai esat :]
          Dieninę dalį sakyčiau reiktų daryt, papildomi litai iš mažųjų juk nėr blogai, o galima ir kitus žmogeliukus paskirt viską prižiūrėt, ar ne?
          Vienaip ar antraip, laukiamas renginys :]
          na dėl balsavimo tai sunkus dalykas, nes belekiek anime reiktų įtraukti. Paprastesnis variantas - turi idėjų ir pasiūlymų -> siunti email ir pasiūlymas bus užfiksuotas, įrašytas ir niekur nedings. Dėl nusprendimo - dar tikrai nieko nieko nėra, nes aš pats net neįsivaizduoju ką gero galima būtų parodyti, kad kas būtų nematę, smagu ir sueitu daugumai... Didžioji mįslė čia bus
          O dėl kitų paskyrimo - jo galima, aš tikiuosi, kad pavyks ištreniruoti ir kitaip išauklėti žmogelius, kad jie darytų kaip reikia, nes ne visi turi tokio dalyko gyvenime kaip "suvokimas ir supratimas kaip elgtis reikia atitinkamoje situacijoje". Manau įvesim tokį dalyką kaip generalinė repeticija, gal dar kelias prieš tai padarysim ir susitvarkys ta problema (na bet čia labiau organizaciniai dalykai - jūs to nematysit ).

          Na ir smagu, kad jums patinka šis renginys patinka Nznau ar čia paskutiniai metai bus, kai nagus prikišiu prie šio renginio, bet dar yra kur tobulinti ir kažką įdomaus prigalvoti - įgyjam patirties, tobulėjam, kuriam kažką naujo
          Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

          Comment

          • Futari
            AZ rėmėjas



            • 2007 01 07
            • 1094

            #6
            Man AnimeDay asmeniškai vienas geriausiu Kauno anime-themed renginukų, pernykštis patiko nenusakomai. Ei, nenuimkit dieninės dalies, ką aš malalietka septyniolikinė tada darysiu?
            Papildomi litai iš jaunesnių tikrai nepakenks, gi matot kokie laikai, kiekvienas litas svarbu. O be to labai smagu pacosplayinti AnimeDay metu, vieni geriausių mano turimų kadrų padaryti būtent per AnimeDay.

            Comment

            • Izzo
              one vs all, DIE AZ!



              • 2007 02 25
              • 1530

              #7
              Kradai, žiūrėk, kad nepilnamečių nenugirdytum
              SCREW YOU, PEOPLE!

              Comment

              • Krad
                It's time to spy


                • 2007 03 24
                • 585

                #8
                Autorius Futari
                Man AnimeDay asmeniškai vienas geriausiu Kauno anime-themed renginukų, pernykštis patiko nenusakomai. Ei, nenuimkit dieninės dalies, ką aš malalietka septyniolikinė tada darysiu?
                Papildomi litai iš jaunesnių tikrai nepakenks, gi matot kokie laikai, kiekvienas litas svarbu. O be to labai smagu pacosplayinti AnimeDay metu, vieni geriausių mano turimų kadrų padaryti būtent per AnimeDay.
                Smagu girdėti, kad patiko Na sprendimą kokį ta tema reiks ieškoti, nes, jei 3 metus iš eilės reiks nemiegoti, persirengsiu zombiu ir gąsdinsiu žmones
                Autorius Izzo
                Kradai, žiūrėk, kad nepilnamečių nenugirdytum
                tai, kad rimtai labai į tai žiūrim, tai sunkiai ten jiems būtų... be to kažkaip ir tai šiemet mažiau buvo daug gert norinčių prasinešti nors mano taip norėto havana club niekas ir neatsinešė, o taip norėjau...
                Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                Comment

                • Lucion666
                  Forumo maniakas

                  • 2007 04 08
                  • 430

                  #9
                  Autorius Aivaras
                  Ummm, nesitikiu alaus,
                  Vienaip ar antraip, laukiamas renginys :]
                  Nėra alaus ir tu tokio renginio lauki? ;DD

                  Comment

                  • sek0ne
                    AnimeMinusFamHator




                    • 2007 04 28
                    • 1260

                    #10
                    Autorius Lucion666
                    Nėra alaus ir tu tokio renginio lauki? ;DD
                    kai ptik del to as te dar ne karto ir nebuvau

                    Comment

                    • Aivaras
                      ką tu?

                      • 2008 09 10
                      • 358

                      #11
                      Autorius Lucion666
                      Nėra alaus ir tu tokio renginio lauki? ;DD
                      yra geresnių dalykų like pot

                      Comment

                      • Bardakas
                        Žmogus Ne





                        • 2005 09 22
                        • 1462

                        #12
                        Mano nuomone nereikia dieninės dalies. Nepraleidau nė vieno AN iki šiol ir buvo šaunu kai pirmą naktį peržiūri, pavargęs grįžti prigulti ir vakare ramiai vėl gali eit. Praėjusį kartą smegenai čiuožė ir net gailėjausi, kad ėjau į dieninę dalį, ko pasekoje vakare snūstelėjau vietomis per kelis neblogus kūrinius. Plius kaip ir Krad minėjo atmosfera dieninėj daly labai erzino, nedamiegoję dėdės iš po nakties turėjo klausytis pilnos salės nepilnamečių čirškėjimo...

                        Šiaip toks bendras pasiūlymas - būtų gal ir ne taip blogai tas alkoholis naktį, vis dėl to auditorija pilnamečiai, o laimėto alaus dėže pasitenkint gali tik keli
                        Maybe on Earth, Maybe in the Future
                        sigpic
                        Kurokawa idėjinis lyderis
                        Lėtai keičiu slaptažodžius

                        Comment

                        • mariux9998
                          Labas.

                          • 2008 06 20
                          • 434

                          #13
                          Autorius sek0ne
                          kai ptik del to as te dar ne karto ir nebuvau
                          Toks jausmas, kad alus - svarbiausias dalykas pasaulyje. Jūs ką, atvažiuojat į renginius nusigert? Tam yra atitinkamos vietos, kaip, pavyzdžiui, barai.
                          O Anime Day būtų visai nieko, gal taip netyčia sugalvočiau atlėkt.
                          Paskutinis pakeitimas nuo mariux9998; 2009-11-10, 18:28.

                          Comment

                          • Futari
                            AZ rėmėjas



                            • 2007 01 07
                            • 1094

                            #14
                            Reikia ieškot kažkokio kompromiso, kad ir rimti žiūrovai pailsėt galėtų po bemiegių naktų (nors, žinau iš asmeninės patirties, kai dvi paras nemiegi, ko tik neprisigalvoji žmogus, tokių prikolų nutinka) ir nepilnamečiai galėtų dieninėj daly pasilinksmint, nes jeigu paliekat tik naktines dalis, tai praktiškai jaunoji publikos dalis liktų su špyga panosėj.

                            O man tai alkoholis jokia akcija atrakcija... Negėriau, negeriu, negersiu
                            Dėl to ir einu į cosus kad ten žmonės turi proto nenusigert (šiaip per Kauno cosplay 2 tai buvau nuoširdžiai pakraupus nuo to ką mačiau)

                            Comment

                            • amidau
                              ☣☠☣







                              • 2007 04 25
                              • 1384

                              #15
                              Šiaip dieninė dalis bent jau mano mąstymu reikalinga, kadangi po naktinės dalie belaukiant antros nakties dalies, tiems kas iš kitų miestų nebus kur dėtis visą dieną, pvz kad ir man. Bet šiek tiek atmuša norus tos dieninės dalies prisiminus atsiliepimus apie pilną salė spygaujančių nepilnamečių... tada jau geriau tiesiog eit ant kokio suoliuko pamiegot geriau.

                              Comment

                              Working...