Otaka 2008: apklausa dėl kosplėjaus

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miyata
    Find your own sins, kid.



    • 2008 01 09
    • 452

    #16
    Autorius SataNa
    o čia kurią būtent Otaka dieną cosplay bus ar visomis kiek supratau?
    Cosplay bus gruodzio 6, siestadieni.

    Comment

    • Jogarasu
      Narys

      • 2008 08 14
      • 90

      #17
      idomu kiek zmoniu su kostiumais susirinks * kanda kiršta nuo susijaudinimo* laukiu nesulaukiu 6 -adienio. smalsumas mane gali prazudyti, bet pasakykit kas irgi ruosiasi? taip supratau, kad Bagy ir Sharp_Katana . o kas dar?

      Comment

      • Miglaja
        Cute potato ~


        • 2007 12 16
        • 551

        #18
        Gerai pasidarbuota prie reklamos, kad ir i kokia svetaine uzsuku, reklamuoja Otaka anime dienas
        Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

        Comment

        • Sharp_katana
          Stebėtoja

          • 2007 02 28
          • 147

          #19
          Daugelis, kaip matau, viską atideda pavasariui... Na, bet manau, kad vis tiek susirinkt turėtų mūsų, ketinančių cosplay'inti Kas dėl kostiumų, tai taip, jie kainuoja pasidaryt (jau nekalbu apie pirkimą...), bet turint fantazijos ir senų rūbų įmanoma viskas Bet šiaip tai laukiu nesulaukiu šeštadienio

          Comment

          • giedriusonline
            Costume Maker


            • 2008 06 07
            • 279

            #20
            kostiumas beveik baigtas
            dėja vaidinimo nebus iš mano pusės

            Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
            Parašyk man.

            Comment

            • Bagy
              Bagy-san

              • 2008 05 24
              • 289

              #21
              Naziuresim kas desis sestadieni, siaip man ir labai idomu, kas dar eis Cosplejint

              Comment

              • Jogarasu
                Narys

                • 2008 08 14
                • 90

                #22
                man labai truksta gijos, kur galima butu sia tema pasneket.... pasiulimuose jau kalbejau apie tai, bet, matyt, kolkas reikes cia reikstis
                ketinu kosplejint, tik gaila draugas reikalais pabego i uzsieni ir nepavyks atlikti vaidinimo... del kostiumu sutinku su Sharp -katana - viskas imanoma, jei labai nori.
                oh well.... LAUKIAM SESTADIENIO!!! turi but smagu....

                Comment

                • SETA
                  Narys

                  • 2006 07 09
                  • 33

                  #23
                  Me cospalyins ir vaidinti norime, bet kuo tolaiu tuo labjau biju kad mano kostiumas per daug elementarus,... o taip stengiausi -___- laUkiu nesulaukiu cospaly bet tuo paciu ir bijau :sick:
                  Last thing I would like to listen , last thing I would like to see and last thing I would like to read .

                  Comment

                  • Bagy
                    Bagy-san

                    • 2008 05 24
                    • 289

                    #24
                    Autorius SETA
                    Me cospalyins ir vaidinti norime, bet kuo tolaiu tuo labjau biju kad mano kostiumas per daug elementarus,... o taip stengiausi -___- laUkiu nesulaukiu cospaly bet tuo paciu ir bijau :sick:
                    Nera ko bijot mes visi vienas kitus palikysim, taigi ramiai laukiam sestadienio ir visi susitiksim ten. Tik Nepamirskit registracijos.

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      #25
                      Autorius Jogarasu
                      man labai truksta gijos, kur galima butu sia tema pasneket.... pasiulimuose jau kalbejau apie tai, bet, matyt, kolkas reikes cia reikstis
                      ketinu kosplejint, tik gaila draugas reikalais pabego i uzsieni ir nepavyks atlikti vaidinimo... del kostiumu sutinku su Sharp -katana - viskas imanoma, jei labai nori.
                      oh well.... LAUKIAM SESTADIENIO!!! turi but smagu....
                      Nuotraukom yra atskira gija, kas draudžia ten dėt lietuviškas arba savas nuotraukas?
                      Visas kitas aptarimas vyksta toj pacioje gijoje kur parašytas/praneštas Cosplay event Lietuvoje. Jų nevyksta tiek daug ir tiek dažnai kad kurt atskirą giją tam, nes prasidės eilinis floodas.
                      Ir nereikia bijot, reikia dalyvaut

                      Comment

                      • bithuthe
                        Last Frame Studio



                        • 2003 11 14
                        • 399

                        #26
                        Mane tai net triznumas, kaip mažą vaiką iš to jaudulio paėmė. Čia kaip prieš kokį big event'ą.
                        O bijot tai reikės ne pačio renginio, bet manęs su Egura ... ateikit ir pamatykit.
                        velnias, prisišnekėjau ...

                        Comment

                        • Sharp_katana
                          Stebėtoja

                          • 2007 02 28
                          • 147

                          #27
                          Autorius Bithuthe
                          Mane tai net triznumas, kaip mažą vaiką iš to jaudulio paėmė. Čia kaip prieš kokį big event'ą.
                          O bijot tai reikės ne pačio renginio, bet manęs su Egura ... ateikit ir pamatykit.
                          velnias, prisišnekėjau ...
                          Na, nereikia gąsdint, Bithuthe, kaip sakoma, ,,gyvenkime draugiškai"
                          Aš irgi jau paskutines detales pritvirtinau prie kostiumo. Tik va, būtų malonu, jei būtų įmanoma gauti patvirtinimą apie registraciją. O db, lyg ir prisiregistrinau, bet vis tiek... Neaišku lieka. Žinot, kaip būna paskui...

                          Comment

                          • Bagy
                            Bagy-san

                            • 2008 05 24
                            • 289

                            #28
                            Tas registracijos patvirtinimas niekam neateina, bet kaip suzinojau jai uzsiregistravai tai jau esi ju sarasuose.

                            Comment

                            • bithuthe
                              Last Frame Studio



                              • 2003 11 14
                              • 399

                              #29
                              aš čia tik juokais pagasdinau -_-'
                              ryt suprasi kodėl bet nesijaudinkit, nei vieno nemušim.

                              [Sharp-Katana] jei ryt pribėgtai prie mūsų, būtų malonu susipažint

                              Comment

                              • Sharp_katana
                                Stebėtoja

                                • 2007 02 28
                                • 147

                                #30
                                Autorius Bithuthe
                                aš čia tik juokais pagasdinau -_-'
                                ryt suprasi kodėl bet nesijaudinkit, nei vieno nemušim.

                                [Sharp-Katana] jei ryt pribėgtai prie mūsų, būtų malonu susipažint
                                Būtų malonu žinot, kaip tamstos atrodysit

                                Comment

                                Working...