Pasiūlymai dėl AnimeNights 2008

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    #46
    Autorius draugej
    Izzo>> jau tu man atleisk, bet tokiu filmu kaip Blood.the last vampire geriau tegu nerodo (nors anime tai super). Uzmigt buvo galima beziurint pernai..

    na man kaip action fanui filmas labai patiko,vat deja TV neziurejau ^^
    SCREW YOU, PEOPLE!

    Comment

    • Krad
      It's time to spy


      • 2007 03 24
      • 585

      #47
      Na nuobodžių ir senų labai anime tikrai šiais metais nerodysime, taigi galit atsipūsti
      Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

      Comment

      • baltas_tigras
        wild minds

        • 2007 03 19
        • 107

        #48
        Autorius Krad
        Na nuobodžių ir senų labai anime tikrai šiais metais nerodysime, taigi galit atsipūsti
        uztai rodysit vel kokia seileta meiles istorija ar kazka pan. kiek as perziuriu repertuarus tu renginiu, nu tai labai atsiprasau, bet nematau reikalo net eit...niekaip nesuprantu pacios idejos, kam reik moket pinigus, sedet NAKTI kietuose suolose ir ziuret anima kuri tu jau mates arba ji parsisiust uztruktum pusiaudieni? va jei butu parodyti kokie reti, kuriuos sunku gaut ir kurie turi rimta dar pakankamai originalu siuzeta (visgi auditorija +18 o ne <18) mm tada jau butu kitas reikalas, nes ta anime nights tai galima ir namie pasidaryt, prie didelio teliko, siltos placios lovos ir keliu pazistamu ar pirmasyk matytu animshciku draugijoj.
        kai del pacio susipasinimo su kitais, tai velgi vos pora zmoniu tam renginy tikrai galima vadint anime kulturos atstovais, nes sorry nu bet nerimtai man atrodo zmogus LABIAUSIAI laukiantis Hellsing ovos pasirodymo....
        Neziuriu anime su LT subais.

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #49
          niekas psichodelo i nakties pabaiga jau ziuret nenores, galit viena nakti daryt ka nors lengvesnio parodyt, kita nakti lieka kas nori ir kas gali, tada leidziam kazka rimtesnio, naujesnio, pilnametraziniu, ovu, trumpa viena kita seriala, darykit su pertraukom, galima nedideli stala, kavos, arbatos, sumsuhtiniu or else(jokio alkoholio), skaitykit antraktas
          ir del nepilnameciu, dzin su tevu rashtais ar ne, bet <17 gerai jei nebutu, nes sheip tai skoniai skyrsis vyresnes publikos ir ju, bus daug triukshmo (bardako) ir su jais nepabendrausi normaliai, o sheip sau anime paziuret galiu ir namuose.
          Tai tokia shiokia man asm. vizija..nors iki Balandzio (!) oi kaip toli...

          Comment

          • baltas_tigras
            wild minds

            • 2007 03 19
            • 107

            #50
            mm tai tau rimto siuzeto animai yra psichodeliniai??? nu sorry tada labai jau siauras tavo poziuris. nesiulau angel's egg paleist, man pakankamai rimti jau yra fruits basket, haibane renmei ar koks paranoia agent. tokie turi rimta siuzeta, nera nuobodziu i miega traukianciu seriju sekos, ir kvailu dialogu. bent jau ispudis kazkoks pasilieka paziurejus, o ne vien mintis "ajj nu dar viena piestine istorija, kur eilinisyk bernas nevykelis, o mergina - kovos menu cempione"
            Neziuriu anime su LT subais.

            Comment

            • Airiz
              מיד





              • 2004 01 09
              • 1656

              #51
              ne zinok,psichodelas matyt pagal tave linksmai laika leist skirtas..ir iskart mano poziurys siauras?pardon,cia jau netaktishka.man daug kas rimta kas nera kokybes antros rushies.tai kad pazaidei pavadinimais yra tik imho,o vadint siuru del to nesiaura?

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                #52
                p.s.ish viso siulyto banaliai prikibai prie zodzi>:
                kalbek konstruktyviau

                Comment

                • baltas_tigras
                  wild minds

                  • 2007 03 19
                  • 107

                  #53
                  nu jeigu tau mano sumineti animai psichodeliniai, tai tu turbut tik ju pavadinimus zinai, bet mates nesi
                  nu nevermind...no love stories, geriausiai naktim tiktu nekvailas action..mmm ir horror ajj hentajus dar, vistiek tamsu bus
                  Neziuriu anime su LT subais.

                  Comment

                  • Evil_of_Darknesz
                    Suicide is painless...

                    • 2006 04 09
                    • 998

                    #54
                    YAY! Jei bus Balandzio menesi tas renginys tai tureciau atvykt, kaip tik Kovo men. sukanka 17 metu, nors ir ne pilnametyste vistiek, tikiuos bus galima nepilnameciams? Ai beje gal jau yra naujienu deltu rasteliu ?

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      #55
                      Autorius baltas_tigras
                      nu jeigu tau mano sumineti animai psichodeliniai, tai tu turbut tik ju pavadinimus zinai, bet mates nesi
                      nu nevermind...no love stories, geriausiai naktim tiktu nekvailas action..mmm ir horror ajj hentajus dar, vistiek tamsu bus
                      zinau nezinau neesme, suzinot galima ir paskaicius aprashyma, paziurejus pradzia,ir tokias nesamones ash neziurau sheip tai, tad man ir nepriklauso zinot
                      taip kad nevartik..
                      ash gal net ir nevaziuosiu i ta night, tik nesinori kad vel bardakinas gautusi

                      Comment

                      • Krad
                        It's time to spy


                        • 2007 03 24
                        • 585

                        #56
                        Tvarka bus Visko nenumatysi, bet tikimės, kad viskas ore bus ;]
                        Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                        Comment

                        • Flask

                          #57
                          Autorius Krad
                          ... o tuo tikriausiai dėdės iš falk security pasirūpins...
                          Jetau, iki ko prisigyvenot, pinigu ner kur det? Ar cia tikrai del kokiu nemalonumu galimu sitaip?

                          Autorius BlooDy
                          Ammm padarykit kad ir nepilnamecei galetu ateiti nes nesamone =/
                          o planawau apsilankyti lietuwoi wien del sito dalyko ...
                          I LietuWa Waziuodamas, kalbek lietuWiskai, bo nieks nesupras paskui


                          O mano pasiulymas butu toks. Jau kai pradeda svisti, man rodos 6-7 val ,butu fainai, kad tuo metu rodomi anime butu "sviesesni". Pamenu, kaip 2006 paryciais rode Wolf Birgade,geras anime, daug veiksmo vyko tamsiose aplinkose, tad teko visaip tampyt ir kraipyt akis, kad iziuretum geriau =]
                          Ir seip ryte geriau ziuret comedy, nes kai pakeli galva, susizvalgai su 10% zmoniu, kurie nemiega, pakikeni is snaudzianciu ir ziuri toliau. Bet cia mano pastebejimai is 2006, kaip buvo praeita karta nezinau =]

                          Comment

                          • MetalistaS
                            Tas Kuris Miega
                            • 2007 05 05
                            • 34

                            #58
                            na ka gi atvaryt tikrai atvaryciau, balandzio vidurys galbut ir nebutu gaila viena diena i shule neit bet yra viena problema del tu metu na jaunas esu bet is tevu rasteli gauciau be vargo. Na prasyciau parasyt tiksliau del rasteliu tu ar kokia svetaine parasyt kur galeciau pats pasiskaityt...
                            Prasklendžia juodi sparnai,
                            Nutyla varno žnektos
                            Nustebę atsimerkia numirėliai
                            Prasmek!.. Andaja

                            Comment

                            • technotrach
                              mors ultima ratio

                              • 2006 03 06
                              • 218

                              #59
                              jo, apsaugos reikėtu kietesnės , dar norėčiau kokio ugnies šou (fejerverkų), karaokės, kosplėjaus, paskaitų ir prezentacijų, kabuki, pamatyt gyva japoną, charakiri, jrock grupės, sušio (pernai taip ir nespėjau paragaut ), parodomosios kendo kovos, konkursų ką nors laimėt... na bet jei bus, kaip ir pernai, visai šaunu
                              Skaitoma manga

                              Comment

                              • Fliuxus

                                #60
                                Autorius technotrach
                                jo, apsaugos reikėtu kietesnės , dar norėčiau kokio ugnies šou (fejerverkų), karaokės, kosplėjaus, paskaitų ir prezentacijų, kabuki, pamatyt gyva japoną, charakiri, jrock grupės, sušio (pernai taip ir nespėjau paragaut ), parodomosios kendo kovos, konkursų ką nors laimėt... na bet jei bus, kaip ir pernai, visai šaunu
                                Neperdaug nori.?

                                Comment

                                Working...