Seminaras apie studijų galimybes Japonijoje

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mint Royale
    B-T

    • 2007 08 22
    • 52

    Seminaras apie studijų galimybes Japonijoje

    Kovo 13 dieną, 15 val. Japonijos ambasada organizuoja seminarą apie studijų Japonijoje galimybes. Atkreipkite dėmesį, jog jis vyks ne Sugiharos namuose, bet VDU Sugiharos auditorijoje 3 aukšte (Gedimino g. 44).

    Platesnė informacija, kuri dar gali keistis (bet turbut nesikeis ) :

    http://asc.vdu.lt/lt/2012/03/seminar...dies-in-japan/
  • aiktubaiktu
    Naujokas
    • 2012 03 14
    • 3

    #2
    Sveiki, nežinau ar nusižengiu taisyklėm, bet neradau tinkamesnės vietos.

    Norėjau paklaust ar yra planuojančių Lapkritį laikyt EJU egzaminą? Būtų maloniau po tolimus kraštus blaškytis su kompanija.

    Comment

    • Bachiko-chan
      Naujokas
      • 2012 03 15
      • 6

      #3
      Kai osum labai norėčiau studijuoti in da Japonija, bet žinau, kad tai neįmanoma, nes mano vidurkis ne toks aukštas, kokio norėčiau aš vos 6-7,5 siekia šiuo metu. P.S, kas tas EJU egzaminas?

      Comment

      • aiktubaiktu
        Naujokas
        • 2012 03 14
        • 3

        #4
        Aš pats nei 6 nesiekiu ir negaliu nieko pakeist, nes mokykla jau esu baigęs, bet jei yra noro viskas įmanoma. Mokslas jų universitetuose yra vaikų žaidimas, sunkiausia ten pakliūt. Dabar va pradėjau truputį mokytis, savanoriaut ir t.t. Jei moki gerai save pateikt ir įrodyt kad to nori tai tikrai galima ten patekt. Aišku reikia labai daug pinigų.

        Be to netolimoj ateity planuoju kažkuo prisidėt ir prie šitos bendruomenės, jei kas nors leis. Už tą leidimą patekęs į universitetą prižadėsiu kažką parašyt, nufotografuot, padėt ten papult kitiem ir t.t.

        EJU - http://www.jasso.go.jp/eju/index_e.html

        Comment

        • Bachiko-chan
          Naujokas
          • 2012 03 15
          • 6

          #5
          Wow.Aš tai galvoju vistiek bandyti stoti į VDU studinti kinų ir japonų kalbas. Gal padės, kad jau kažkiek ir pati moku jp kalbos, kad savanoriauju japoniškame sode ir, kad ne dėl diplomo noriu,o esu suinteresuota tom studijom. P.S ačiū for link :3

          Comment

          • upokst
            Naujokas
            • 2014 04 20
            • 2

            #6
            Ar vis dar vyks panasaus tipo seminaru ?
            Darbo skelbimai

            Comment

            Working...