Anime/Japonijos stovykla

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Crazy Goblin

    #16
    ))) sekmes) Juokiu tewn japonu nebuvo o gal man tiesiog *vienodai* buvo)Buvo ten kuom uzsiimt
    Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-05-28, 06:23.

    Comment

    • Kuronii
      Boom, like that

      • 2007 04 01
      • 144

      #17
      Vel tu su savo senaisiais otakais xD ok ok, as ir varyciau...^^
      http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

      Comment

      • Curse
        Cursed Girl
        • 2007 04 02
        • 68

        #18
        Autorius Crazy Goblin
        ))) sekmes) Juokiu tewn japonu nebuvo o gal man tiesiog px buvo)Buvo ten kuom uzsiimt
        man buwo sakyta kad buwo!
        and how did you find this place anywho...
        http://www.animezona.net/forum/announcement.php?f=4

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #19
          reikia daugiau info,tada ziuresim x3
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Bardakas
            Žmogus Ne





            • 2005 09 22
            • 1462

            #20
            Ne nu blemba... Nuvogė mano mintį kurios dar nenorėjau skelbt
            Kurokawa šitą dalyką svarstė (tik be jokiu jėzuitų ar kitų religinių fanatikų). Man rodos vilniečiams užsimines buvau... na bet whatever.
            Šiaip ar taip jei ta biblioteka ar kas pirmi pasidarys tai atlėksiu.
            Maybe on Earth, Maybe in the Future
            sigpic
            Kurokawa idėjinis lyderis
            Lėtai keičiu slaptažodžius

            Comment

            • NonStop
              CatGirls are cute :p


              • 2003 01 16
              • 192

              #21
              pabandysiu placiau papasakoti

              kiek pamenu kainuodavo ~25lt ar jeponai buvo ar ne nepamenu gal pirma karta ir buvo, statistiniai veikejai kurie ten rinkdavosi budavo anime+ taigi i kaina dar isiskaiciuodavo alus, zole, degtine. taigi nezinau kaip cia su tais otakais ne otakais, bet man tai skambejo kaip totali pjanke kas beje ir vykdavo jei paieskociau atkasciau ir nuotrauku dar kur nors nors negarantuoju. Nes pasiklausius pokalbiu tu kas vyksta visa diskusija budavo apie tai kas kiek ir kokio alkoholio paims ten gal programa ir budavo kazkokia psiaudo kiek pamenu main organizatoriai budavo ta bibliotekininke ar mokytoja + Jeane ir Kawaii (Gintare + Olga) manau sitie veikejai visiems girdeti.
              Life is cheap, but Death cost money...

              Comment

              • shemica

                #22
                Faina būtų, visai norėčiau Tik reik žiūret kada ir kur tiksliai ta stovke bus, nes aš jau turiu planų vasarai, bijau nespėti... Lauksim daugiau info
                Tik tikiuosi nebus taip kaip anąkart buvo, iš aprašymų nelabai vilioja... Jei ten bus tik tūsai iki ryto ir gėrimai iki žemės graibymo tai koks tolkas daryt tokią stovkę?
                Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-05-28, 17:50.

                Comment

                • Crazy Goblin

                  #23
                  Nonstop, nu gi taip ir buvo Pirma karta buvo totalus hardcore party 3 dienas ishtiesai. 2 karta jau kazkas zymiai lengvesnio, su kulturiniais ivykiais
                  Curse as apie sia vieta zinojau, kai ja tik daanas sukure.

                  Bet buvo nerealu, bent jau pirma karta Nors ir degradavom 3 dienas bet degradavom unreal
                  Man kazkaip abejotina, kad ten, bet kam dalintu ta vieta, nes ten ekskliuzivine vieta. Matosi kad jie gali ne tik naujus vadovelius nupirkt mokyklai.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2007-05-28, 09:52.

                  Comment

                  • Jabatan
                    kaprizas

                    • 2002 04 07
                    • 71

                    #24
                    tai jei jūs totaliai degradave tai nors šitų vaikių į tą pačią duobę nestumkit. Jei jau galvojat daryt, tai nors be viso to šlamšto.
                    Everything is everything

                    Comment

                    • Lax..
                      reLaxed




                      • 2005 12 24
                      • 516

                      #25
                      Kokia veikla? Kuriam stovykla skamba labai abstrakčiai.

                      Comment

                      • Tsuyu
                        VAK

                        • 2007 03 30
                        • 135

                        #26
                        Well, kazkaip negerai man cia pradejo viskas skambet..sugalvojau paklaust esminio klausimo :kox tikslas sitos stovyklos bus?prisiliuobt?ar kazka normalaus nuveijkt?

                        Didelis-Bardakai be panikos, nebutinai cia viskas susiorganizuos, jus juk galit tyliai savaji organizuot(ar nieks nepasirase?)?

                        Comment

                        • Sable
                          The Hitchhiker





                          • 2005 03 11
                          • 1530

                          #27
                          Autorius Tsuyu
                          Well, kazkaip negerai man cia pradejo viskas skambet..sugalvojau paklaust esminio klausimo :kox tikslas sitos stovyklos bus?prisiliuobt?ar kazka normalaus nuveijkt?

                          Didelis-Bardakai be panikos, nebutinai cia viskas susiorganizuos, jus juk galit tyliai savaji organizuot(ar nieks nepasirase?)?
                          Vat, vat. Aš kažkaip nematau dar to siekimo pasikultūrint gamtoj normaliai, o ne pasitūsint tik kaip čia galima spręst iš Curse šnekų. Bet imho, gerai, svarbiausia, kad būtų stovykla. Daliai žmonių tiesiog reiktų tuomet apsiimt organizatorių vaidmenis ir paruošt įdomesnę programą ir su kultūrinimuosi ir su pasitūsinimais kažkokiais, ale "socialiniais vakarais", bet tik žinoma, kad ne taptų jie esminiu stovyklos akcentu.

                          Comment

                          • Crazy Goblin

                            #28
                            Jabatan: ipudingos logines isvados Deja, bet jei kartais zmones pasitusina vartodami alkogoli kokias tris dienas;( beto tai nereiskia kad gulejo komoi visa laika. Ir puse ten isvis negre) tai ju vistimas neapsisuka atgal
                            Tai kame problema jabatan? Padaryk sviesos stovykla! - Apgink vaikus nuo "musu"- tamsaus Blogio isikunijimo, kuris padaro is ju orkus, kurie poto griuna musu tyruji krasta .(Omg as gi f*ckin evil,tai ko as miegojau? Reik man eit ieskot artefakto kurys pades man labiau praplest Orku armija.. Pala kaip jis vadinas.. mm..UltimateAlchoMassTurner! ) Oi oi palauk, o gal vaikai jau patys susigadino, gal yra tamsiu demiu, gal kur matos zalios demes, arba netycia isaugo orko ausys? Zhinai reikia tau padaryt inkvizicija : padaryk psichologinius testus , padaryk kraujo analiza,patikrink ar zino ir laikos visu dievo isakymu - kad isaiskint kas dar tyras, kas gali patekt i musu Utopine poilsine kelione
                            Pm: ko jus cia parinates dar nieko neivyko nieko neaisku o jau paniika keliat. Kaip shuo kurys nemate kas eina o jau pakele savo lojimu visa nama.Cia ispradziu yra dar curse svajone fantazija - neaisku ar ivyks stovykla. Beto, Zmones jau senai ne tie. Organizuoja Curse- tai reiskia kad ji gali ir sukurt kokia labai idomia programa(fantazijos jei netreuksta) arba padekit jus. Kolkas mes gi PLANUOJAM. Nu tai jei yra cia labai Doru Krikscioniu, paimkyt atsakomybe uz vaikus.Beje ten yra keli namai ir isdalinkyt - vaikus i viena suaugusius i kita. Ai neprosali nupirkt skraidancius dronus su stebejimo kamera
                            Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-05-28, 18:26.

                            Comment

                            • Lax..
                              reLaxed




                              • 2005 12 24
                              • 516

                              #29
                              Ką tu čia nusišneki? Jei norėtumėt eit pagert, tai visus maloniai kviečiu prie savo chatos, ant kalniuko. Ten renkasi maloni xebra, kuri mielai pasidalins savo odekolono buteliukais su otakais, o sutemus prasidės linksmybės, kai pamišusi forsų gauja pradės medžiot žmones su puikiom beržinėm lentom. Ko mes paniką keliam? Tai dw rengiu aš alternatyvią stovyklą. Kur važiuosim nežinau, kiek būsim nežinau, kiek kaštuos nežinau, who cares, viską sužinosit po stovyklos. Juokinat jūs žmones, į veidrodį pasižiūrėkit ir gerai pagalvokit, ar amžius atitinka smegenis?
                              I don't know who that man is, but I want him dead - from Little Tortilla Boy...panaši situacija ir pas mus.

                              Comment

                              • Curse
                                Cursed Girl
                                • 2007 04 02
                                • 68

                                #30
                                well you know lax as pwz pries kanors pradedant organizuot tikrai noreciau zinot ar butu norinciu prisijungt tik tada jau pradet aiskintis kad nebuciau nudirbus darbo weltui ir nieks nebutu pasirase...
                                thanks goby (((:
                                http://www.animezona.net/forum/announcement.php?f=4

                                Comment

                                Working...