FREE! arba フリー!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kaoru-chan
    Narys
    • 2013 07 09
    • 32

    FREE! arba フリー!

    Kadangi kolkas neturime gero aprašymo, tačiau yra trumpas anime pristatymas Anime naujienų skiltyje, tikiuosi niekas neupyks jeigu pasiskolinsiu :3



    Režisierius: Hiroko Utsumi
    Studija: Kyoto Animation
    Žanrai: Sportas, gyvenimiškas
    Formatas: TV
    Premjera: 2013-07-??
    Papildoma info:


    Anime jau nuo pat pirmojo anonso tituluojamas K-on! alternatyva skirta merginoms.
    Istorija suksis apie vaikinus kurie įkuria plaukimo klubą ir jų kasdienybę.

    Ar kas jau žiūrėjote/žiūrite? Kokios nuomonės, kas patiko, nepatiko?

    Asmeniškai buvau nusiteikus labai skeptiškai, ir net abejojau kad bus kažkas žiūrimo. Bet jau nuo antro episodo jaučiu, kad visgi čia tikras magnetas v.v trumpai tariant, nori nenori, net skeptiškai nusiteikųsi gali įtraukti. Įdomu, kaip istorija vystysis toliau.

    O ką manot apie šį anime Jūs?
  • VikiChan
    Laido Riterė

    • 2013 01 15
    • 291

    #2
    Na, Free yra toks anime, kuris skirtas tam, kad merginos galėtų pasedėt ir pasigrožėt gražiai nupieštais vaikinų kūnais. Iš dalies šis anime primena K-On (piešimas yra panašus). VISI vaikinai turi be galo mergaitiškus vardus, o rūbai egzistuoja tik tam, kad juos galima būtų vaizdingai nusimauti. Asmeniškai manęs jis neįtraukė.

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Miesto_Druidas
      the journeyman



      • 2010 08 17
      • 1515

      #3
      Nelabai supratau... merginos žiūri skeptiškai į anime skirtą būtent joms? Niekam šiais laikais taip lengvai neįtiksi... Aš pakankamai esu teigiamai nusiteikęs serialo atžvilgiu. Tai visai neblogas slice of life. Galiu aš nekreipti dėmesio į fanservisą jei jis nėra kažkoks atgrasus ir linkstantis į shounen-ai. Animacija graži, nuostabiai atvaizduotas vanduo, purslai plaukiant, na neveltui KyoAni. Ir šiaip nėra anime apie nieką, yra konfliktas, bus greičiausiai ir konkretus tikslas atskleistas. Vienas minusas tai charakteriai. Vaikinus tikrai reikėjo padaryti tokiu bobiškus? Ir duoti jiems mergaičių vardus? Vienintelis Rin lyg ir turi kažkokį charakterį ir kaip ir aišku kodėl jis toks piktas ir priešiškai nusiteikęs kitų atžvilgiu, bet likę tikrai kol kas vienpusiai ir nelabai vykę personažai. Tiesa patiko moteriškoji pusė čia, tiek mokytoja, tiek Gou labai gražiai nupieštos ir visai paįvairina visą serialą. Tai jei Free! nenukryps į yaoi žiūrėsiu greičiausiai iki galo.

      Comment

      • nemesis
        Super mega ultra rašytojas

        • 2010 11 08
        • 1178

        #4
        Ale, koks pasikeitęs Druidas po gimtadienio , bręsta matyt.

        O į tema, tai kolkas žiūrisi, jei men service praignoruoji. Jei išgyvensiu vakinų "bobiškumą" ir istorija sudomins, gal ir sužiūrėsiu iki galo. Pakolkas - meh, laukiam tolimesnių serijų.

        Comment

        • Miesto_Druidas
          the journeyman



          • 2010 08 17
          • 1515

          #5
          Autorius nemesis
          Ale, koks pasikeitęs Druidas po gimtadienio , bręsta matyt.
          Kaip čia taip padarei tokias išvadas? Niekas nepasikeitė, užtikrinu. Ir tu apie kokį čia brendimą sulaukus tokio amžiaus ir vis dar tebežiūrint anime? . Jei apie serialą, nepirmas toks žiūrimas, Hakkenden, K labai nekliuvo, nesu priešiškai nusiteikęs ir prieš Free! Jei tik galima įžvelgti teigiamą stuff'ą jį žiūrint ir neigiamus aspektus galima padėti į antrą planą tai kogi ne. Lyg turėtumėm daugiau anime susietų su plaukimu...

          Comment

          • nemesis
            Super mega ultra rašytojas

            • 2010 11 08
            • 1178

            #6
            Aš apie profiio paveikslelį, o bręstama visą gyvenimą, nesvarbu žiūri anime ar ne

            Comment

            • Miesto_Druidas
              the journeyman



              • 2010 08 17
              • 1515

              #7
              Autorius nemesis
              Aš apie profiio paveikslelį, o bręstama visą gyvenimą, nesvarbu žiūri anime ar ne
              Na kai pažiūrėsi Gatchaman Crowds 1 ep'ą galbūt suprasi (o gal ir nesuprasi) šitą pokytį . Na čia jau nebe į temą.

              Comment

              • Kaoru-chan
                Narys
                • 2013 07 09
                • 32

                #8
                Tai jau jo, tikrai truputi nukrypot nuo temos anyways, daug nepasakysiu. Asmeniškai nesu shonen-ai arba yaoi mylėtoja, todėl tokie "merginom skirti anime" nelabai traukia, todel ir buvo skeptiskumo. Todėl kaip ir daugumai, jeigu visi fanserviso elementai nepradės badyt akių, tęsiu žiūrėjimą, jei pradės lietis per kraštus, geriačiausiai kad teks nustot :I

                Comment

                • sesshomaru
                  Naujokas
                  • 2013 03 16
                  • 6

                  #9
                  Fanservice visų akiai, gražus piešimas, geri aktoriai, vasariška baseino tematika
                  ???? man i really like it ??????

                  Comment

                  • nemesis
                    Super mega ultra rašytojas

                    • 2010 11 08
                    • 1178

                    #10
                    O aš paskendau tam baseine, nužudė tas pats shoujo žanras, nebeištvėriau ir dropinau.

                    Comment

                    • EvilNekoNya
                      Naujokas
                      • 2011 10 13
                      • 11

                      #11
                      Visai įdomus anime, turi gerą animation, na man garso takelis irgi patinka, bežiūrint tikrai atgaivina, bet... Ketvirtoje serijoje man akis badė fanservice, galėjo jo kai kuriuose vietose išvis nekišti arba tiesiog iškarto duoti Rei normalų maudimuką, bet turbūt tada būtų iškirpta dalis komedijos. Tikiuosi kad mano akis bus sveikos bežiūrint kitas serijas~

                      Comment

                      • Miesto_Druidas
                        the journeyman



                        • 2010 08 17
                        • 1515

                        #12
                        Jo ketvirto epizodo fanservisas išties nemaloniai žiūrėjosi, o veikėjams toli gražu iki gerų, pagrindinis čia tiesiog kažkoks iš mėnulio nukritęs. Bet vis dar žiūriu. Prie serialo laiko Kou su mokytoja ir graži animacija su vasariška nuotaika (sporto čia jaučiu daug ir nebus). Tačiau tikrai geriau buvo galima laiką praleist nei prikišt to fanserviso.

                        Comment

                        • nemesis
                          Super mega ultra rašytojas

                          • 2010 11 08
                          • 1178

                          #13

                          Spoileris:

                          Comment

                          • Miesto_Druidas
                            the journeyman



                            • 2010 08 17
                            • 1515

                            #14
                            Autorius nemesis

                            Spoileris:
                            O kas ten tokio blogo? Tai kokia gi reakcija bus, kai anonsuos antrą sezoną? O to šansai dideli, nes 1 vol. pardavimi tikrai geri.

                            Comment

                            • Aeval
                              Rašytojas


                              • 2009 01 12
                              • 256

                              #15
                              Kai pasižiūriu tokius anime, susimąstau, kodėl kūrėjai galvoja, kad man turėtų užtekt gražių nusirenginėjančių bernų? Turiu juos nuvilt. Užmigau, žiūrėdama pirmą seriją. O dėl bernelių-dobilėlių, na... internete galiu gražesnių susirast. Plikų ir nelabai. Ir nereikės valios ugdymo pratybų. Geriau Kimi to Boku žiūrėt. Apie bernus su smagia istorija.

                              Comment

                              Working...