Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Blizzard
    GFX maker


    • 2009 03 25
    • 224

    nu matai kadangi jis norejo tapt hokage , o kanohos kaip ir nebeliko, tai jis emigravo kaskur kitur

    o jeigu rimtai tai itariu jis surinko savo anbu sutve ir bandys naruto gaudyt kaip jis baigs su peinu... nes danzou manau irgi nori 9tailed beast turet po savo ranka...

    Comment

    • Olasas
      back forever

      • 2009 02 27
      • 273

      nu kazkaip nemanau kad danzo nori 9tailed..... kazkada gi kietas ciuvas buvo.....

      Blizzard---> kaip jis galejo susirinkt anbu sutve jeigu jis pusiau bad guy?????XD (gal nusisnekejau, stipriai nevarykit XD)

      Spoileris:

      Comment

      • Suiram
        Narys
        • 2007 11 24
        • 85

        jis gi turi savo anbu atsaka root kuri prisiekia pirmiausiai jam tada hokagei (lygtais) gi sai tam root priklauso/priklause

        P.S. o mes zinom tikra Sai varda ar taip ir liks jis codename

        Comment

        • destiny
          Rašytojas

          • 2008 06 20
          • 242

          Jai manes atmintis neapgauna tj danzou dabar tikriausiai guli po griuvesiais... O del sai vardo, taj visi jau priprato prie tokio ir nemanau, kad kas nors gilinsis y tikraji jo varda
          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          sigpic

          Comment

          • Firo
            Obvious troll is obvious

            • 2008 06 24
            • 313

            Na, norėjau ir aš pajuokauti su danzou kaip po griūvėsiais, bet Anbu root yra po žeme rods, tad gali būt, jog jie didelio dmg nepatyrė nors wutever.

            Dėl tails ir Danzou, na, pirmiausiai reikia būdo kaip jam ją ištraukti. Nors mes dar nežinom ką sugeba root... (crazy idėja - gal jie turi Uchiha tarp saviškių? Šovė man tokia mintis dabar, lol XD bet wutever, we'll see)

            Dėl Kyuubi šis tas... Ar dar jis gali atgaut savo fizinę formą? Matėme Naruto virstant, bet ar jis pats kokiu nors būdu ištrauktas turėtų ją?
            Įdomu tai, jog Yondaime paliko jam tik dalį Kyuubi, bet ar tuomet Akatsuki reikėtų/tiktų nepilnos/a Kyuubi? Gal visgi tas tam forume gerai mąstė, jog jame yra abi dalys, bet... Yamato (toks to pinokio vardas? Tingiu tikslintis) sakė, jog Naruto stiprybė slypi jo paties chakroje (ar kažką pan suvėlė), tad tas leidžia abejot, jog jo dalis chakros yra susimaišiusi su Kyuubi.

            LOL, daug padrikų minčių neigiančių viena kitą.

            Eisiu dar paieškot to chap. kur Akatsuki kalbėjo apie savo tikslą, rods, kažką iš ten išvelsiu... lol

            be back soon
            _____________________________
            Hmmm, turėdami savo rankose karo industriją pasiekti taiką (dėl taikos dar klausimas XD), įdomi idėja XD
            Apsišviečiau dar kartą. Jie mini, jog pasinaudos beast'ais, bet kaip - ne. Vienas būdas, jog sukurs kažkokį supah-dupah dalykėlį, ir juo grąsins ar pan, nors labiau linkstu prie to, jog jie jiems leis "pasiganyti" ir užsikalti $ juos sutramdydami. Vienas "bet". Jiems juos reiktų, kaip čia išsireiškus, "materializuoti". Mano point yra tas, jog Kyuubi neturėtų su puse jos materializuoti, bet... šiaip šiuo atveju surinkti visus 9 beast'us rods nė nebūtina.
            Kitka kas mano galvoj gal pasilaikysiu.
            "It looks like a big storm is coming"

            Na, pakalbam XD
            Paskutinis pakeitimas nuo Firo; 2009-03-31, 16:21.

            Comment

            • Blizzard
              GFX maker


              • 2009 03 25
              • 224

              firo tas paaiskintu kodel kyubi tik tada islenda kaip naruto beveik iseikvojas savo chakra...

              Comment

              • Firo
                Obvious troll is obvious

                • 2008 06 24
                • 313

                Kas paaiškintų, nes betkiek šūdo privėliau pats nesigaudau? XD

                Comment

                • madaralt
                  Rimtas forumo narys
                  • 2009 02 28
                  • 112

                  tas madara tiesiog nenuspejamas

                  As tai manau gal jis nevien konoha sunaikint nori gal nori valdyt pasauli arba suvaryt jy
                  sigpic

                  Comment

                  • Firo
                    Obvious troll is obvious

                    • 2008 06 24
                    • 313

                    Jei Akatsuki=Madaros tikslai, tuomet jis nori viso pasaulio, taip buvo sakyta mangoje.

                    Comment

                    • destiny
                      Rašytojas

                      • 2008 06 20
                      • 242

                      Kaskaip man madaraneatrodo panasus y toki kuris noretu valdyt visa pasauli... Manau kad jo tikslai kaskaip suristi su uchiha clanu, galbut jis nori atkurti ji ir sugrazinti buvusia slove or smth like that xD
                      Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                      sigpic

                      Comment

                      • shashke
                        迷失

                        • 2007 12 15
                        • 161

                        Autorius Firo
                        Kas paaiškintų, nes betkiek šūdo privėliau pats nesigaudau? XD
                        Na jai teisyngai supratau blizardo pasakyma ir tavo ta ilga ir sunkiai suprantama mastymu virtine tai delto dalis kyuubi chakros susimaisiusi su naruto chakrai tai kai jis ja isnaudoja issisaukiau uzsealinta chakra kas neturetu realiai vykti del seal, Bet taip gaunasi jog Yondaime tikedamas naruto ta seal specialiai taip padare kad galetu naudotis kyuubi chakra tas narutas.
                        Jai suprasti ka parasiau gerai nes as pats nesuprantu

                        Comment

                        • Eglaya
                          Procrastinator


                          • 2005 07 22
                          • 561

                          http://www.onemanga.com/Naruto/442/

                          I see b00bs!! O.O

                          Comment

                          • Bagy
                            Bagy-san

                            • 2008 05 24
                            • 289

                            kaip Matau Madara vis dar nepasirode pastebejau kad jis laukia visad iki paskutines akimirkos. Butu geras, kad jis atrirastu kitoj dali na bent as tuo tikuos. ))

                            Comment

                            • destiny
                              Rašytojas

                              • 2008 06 20
                              • 242

                              Nu va pagalaiu baigesi kova sakyciau ad visai nebloga pabaiga...
                              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                              sigpic

                              Comment

                              • ero-senin
                                Ghost Buster
                                • 2009 01 27
                                • 64

                                tai dar turi surasti ta tikraji peina, o ji ten kazkokia merga saugo, jei neklystu

                                Comment

                                Working...