Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Olasas
    back forever

    • 2009 02 27
    • 273

    nemanau kad naruto isvis gale gyvas liks tai kad NaruHina mazai sansu ypac kai naruto manau abiau patinka Sakura-chan...
    o charapteris tai visai neblogas.

    Spoileris:

    Comment

    • Suiram
      Narys
      • 2007 11 24
      • 85

      Oh Hinata Hinata........ Why didnt you die?
      o sejp taj ma patiko kaip jis surado Peina visai originalu mano manymu

      Comment

      • SaimonasSako
        Manga >>> Anime

        • 2008 03 13
        • 164

        Valio! Hinata gyvens
        Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
        NEDELSK - CLICK TO READ IT!
        sigpic

        Comment

        • Firo
          Obvious troll is obvious

          • 2008 06 24
          • 313

          Originalu... bet LAME! Ech, tokie sugebėjimai... pernelyg manga padaro "main char FTW". Kiek nuspėjamas šis chap. buvo.

          + tie atsirepair'inantys drabužiai LOL.

          Comment

          • Izzo
            one vs all, DIE AZ!



            • 2007 02 25
            • 1530

            Autorius Eglaya
            Naruto 441 OUTTO

            http://www.onemanga.com/Naruto/441/01/

            Šiaip vakar spoilerių prisiskaičiau, tai nuo komentarų susilaikysiu =D

            nors... jeigu Kishimoto viską užbaigs kaip NaruHina tai.. T.T dievaži, tai gi shounen manga, no pairings plz T.T
            That's why One Piece is the best, bet čia offtopicas jau


            Ką galima pasakyt apie chapterį...

            Peinas mirs, nes jei jau kitam chp baigias kova, ir taip aišku kad Uzumakis laimės, tada eis pasikalbėt su Nagato ir lia lia lia...
            SCREW YOU, PEOPLE!

            Comment

            • Blizzard
              GFX maker


              • 2009 03 25
              • 224

              ziuriu cia visi labai pavirsutiniskai i naruto ziuri, bet vat keleta teoriju, kurios irodo kad naruto ne toks jau pavirsutiniskas kaip jums atrodo:

              viskas yra anglu kalba, ir tirkai tai rasiau ne as visa garbe atitenka tam ciuveliui kuris tai papostino, tam forume...

              ( tikriausia suprantat kad cia yra SPOILERS!)

              http://www.tailedfox.com/forums/naru...n-reunion.html

              http://www.tailedfox.com/forums/naru...hind-them.html

              http://www.tailedfox.com/forums/naru...-religion.html



              taipogi paskaicius pirma teorija paverskite biski toliau ir rasite teorija apie senju klana...
              tikiuosi perskaite sias teorijas suprasite koks puikus mangu kurejas yra Masaši Kišimoto...
              Paskutinis pakeitimas nuo Blizzard; 2009-03-27, 17:58.

              Comment

              • Firo
                Obvious troll is obvious

                • 2008 06 24
                • 313

                Paviršutiniškai? Pirmiausia, Naruto nėra kažkas itin genialaus, tad nematau priežąsties jį kelti į aukštumas.

                Hahahaha, teorijos. Jei jos teisingos (pabrėžiam "jei") tai tik įrodo, jog Kishimoto kaip kūrėjas yra nuspėjamas. Kitu atveju - tai paprasčiausi muilo burbulai - perdėtas gilininamasi/interpretavimas(?) į tai/to kas yra ištiesų paprasta. Tikiu, jog jis turi/turėjo gerų siužeto vingių, bet tai nepakeičia fakto, jog Naruto pilnas tų banalių sprendimų/wutever.

                Tas tavo "nepaviršutiniškumas" pasireiškia paprasčiausiu fan-boy'izmu.

                ... Tiesa, jei paskaitytum puslapiukus atgal, rastum, jog mes ne vien skundžiamės.

                Hey ppl! Pakalbam apie tai kokią prasmę turi Naruto "believe it" ir susiekime tai su krikščionybe etc.! *sarcasm*
                __________________________________________________ ____________
                K, peržvelgiau tuos link'us kur numetei. Ką galiu pasakyti, manau, jau visi yra susipažinę su tuo, jog in Naruto simbolizmas/siejimas su mitologjia nėra svetimas. Iš tų simbolių galima kažką naujo ištraukti? Žinoma, BET... juk tai savaime aišku, simbolika tam ir yra, luzl. Ką galiu pasakyt, jis skaito užuominas. Deja, aš nesu susipažinęs tiek su mitologija/etc. jog galėčiau jas "skaityti". Man pakanka to, jog aš žinau, jog jos ten yra.

                Vienas dalykas: aš nemėgstu spoil'ų ir nuspėjamų dalykų, tad taip gyvenant man net geriau, lol. (koks įdomumas skaityti, kai žinai kas vyks, huh?)
                ____________________________
                Tiesa, atsiimu žodžius dėl Kishimoto kaip nuspėjamo žmogaus (koks tikslas jį tuo kaltinti, kai jis pats to siekia? XD)
                Paskutinis pakeitimas nuo Firo; 2009-03-27, 19:56. Priežastis: for teh lulz!

                Comment

                • Blizzard
                  GFX maker


                  • 2009 03 25
                  • 224

                  Autorius Firo

                  Deja, aš nesu susipažinęs tiek su mitologija/etc. jog galėčiau jas "skaityti". Man pakanka to, jog aš žinau, jog jos ten yra.
                  deje jeigu tau to pakanka tai ka tu gali pakomentuot argumentuotai? tu tik zinai kad mitologijos ten yra, bet nezinai kokios mitologijos, jeigu nezinai tai siulau ir nekomentuot, nes neturi jokiu argumentu uz ar pries, tiesiog savo nuomone...
                  o vat stai cia mano nuomone butu:
                  nzn man neteko dar mangos skaityti kurioje butu uzslepta tiek simbolikos ir ateities sprendimu pirmuose puslapiuose...
                  ir jie yra tam kad sudomintu skaitytoja tik dar labiau, kad jis prisimintu ka skaite pries 50 chapteriu ar daugiau...

                  Comment

                  • goja101
                    Narys
                    • 2009 02 18
                    • 39

                    man narutas tai geriausias kurinis manga jau 1 dali turiu dar antra pirksiu t.t.
                    http://media.photobucket.com/image/c...al_93.jpg?o=16

                    Comment

                    • Firo
                      Obvious troll is obvious

                      • 2008 06 24
                      • 313

                      Spoileris:
                      Autorius Blizzard
                      ziuriu cia visi labai pavirsutiniskai i naruto ziuri, bet vat keleta teoriju, kurios irodo kad naruto ne toks jau pavirsutiniskas kaip jums atrodo:

                      viskas yra anglu kalba, ir tirkai tai rasiau ne as visa garbe atitenka tam ciuveliui kuris tai papostino, tam forume...

                      ( tikriausia suprantat kad cia yra SPOILERS!)

                      http://www.tailedfox.com/forums/naru...n-reunion.html

                      http://www.tailedfox.com/forums/naru...hind-them.html

                      http://www.tailedfox.com/forums/naru...-religion.html



                      taipogi paskaicius pirma teorija paverskite biski toliau ir rasite teorija apie senju klana...
                      tikiuosi perskaite sias teorijas suprasite koks puikus mangu kurejas yra Masaši Kišimoto...
                      Autorius Blizzard
                      deje jeigu tau to pakanka tai ka tu gali pakomentuot argumentuotai? tu tik zinai kad mitologijos ten yra, bet nezinai kokios mitologijos, jeigu nezinai tai siulau ir nekomentuot, nes neturi jokiu argumentu uz ar pries, tiesiog savo nuomone...
                      o vat stai cia mano nuomone butu:
                      nzn man neteko dar mangos skaityti kurioje butu uzslepta tiek simbolikos ir ateities sprendimu pirmuose puslapiuose...
                      ir jie yra tam kad sudomintu skaitytoja tik dar labiau, kad jis prisimintu ka skaite pries 50 chapteriu ar daugiau...


                      Oh my~~... here I go...

                      Spoileris:
                      ziuriu cia visi labai pavirsutiniskai i naruto ziuri, bet vat keleta teoriju, kurios irodo kad naruto ne toks jau pavirsutiniskas kaip jums atrodo
                      Paviršutiniškai (once again, lol)? Manau, jei manga mums atrodytų lėkšta etc. mums nebūtų įdomu ją skaityti ir ši tema būtų senai mirusi. Taip pat, aš atsakiau/įrodžiau, jog mes žinome Naruto esant surištam su mitologija - mums tai ne naujiena.
                      Dėl Kishi, męs jį esame pripažinę, kaip matai, skaitydami jo manga ir su nekantrumu laukdami kito chap. taipogi aptarinėdami tai kas joje vyksta.

                      deje jeigu tau to pakanka tai ka tu gali pakomentuot argumentuotai?
                      Pirmiausiai, ten ne viskas sukasi aplink tą mitologiją. Norint suprasti kas ten dedasi tau nereikia turėti mitologinio išprusimo, jo reikia norint suprasti hint'us.
                      Ką galiu pakomentuoti argumentuotai? Kone viską - aš remiuosi faktais, o ne teorijomis. Atkreipiu dėmesį ne į simbolius, bet stebiu veikėjų žodžius.
                      Jei kas čia ir rašo neargumentuotai, tai jūs, ponaiti.

                      Atsiprašau, bet gal prisiverstum pažiūrėti bent mano post'us čia (pirmasis post'as šičia, kitus sek toliau)?

                      ziuriu cia visi labai pavirsutiniskai i naruto ziuri
                      Tikiuosi perskaitei... Kas čia post'ina nesigilindamas ir neargumentuotai (turiu omeny save ir tave)? Juk tu pasakei "visi" nė nepatikrinęs. (neturiu omeny, jog kiti rašo neargumentuotai, bet paprasčiausiai kalbu apie save - paprasčiau)

                      jeigu nezinai tai siulau ir nekomentuot, nes neturi jokiu argumentu uz ar pries, tiesiog savo nuomone
                      Faktai > teorijos. Tai FAKTAS, ką čia dar komentuoti... + kaip minėjau, man spoil ne itin patinka. (taip taip, mano nuomonė, bet still...)

                      Autorius Blizzard
                      deje jeigu tau to pakanka tai ka tu gali pakomentuot argumentuotai? tu tik zinai kad mitologijos ten yra, bet nezinai kokios mitologijos, jeigu nezinai tai siulau ir nekomentuot, nes neturi jokiu argumentu uz ar pries, tiesiog savo nuomone...
                      o vat stai cia mano nuomone butu:
                      nzn man neteko dar mangos skaityti kurioje butu uzslepta tiek simbolikos ir ateities sprendimu pirmuose puslapiuose...
                      ir jie yra tam kad sudomintu skaitytoja tik dar labiau, kad jis prisimintu ka skaite pries 50 chapteriu ar daugiau...
                      Ummm, nors tu apsišvietei ta mitologija (bet prikolas tame, jog ir aš viską ten perskaičiau), viso labo pats tesugebėjai parašyti savo nuomonę? Hmmm... (kur tie argumentai kurių iš manęs reikalavai, tas mythology-thingy alone?..)

                      nzn man neteko dar mangos skaityti kurioje butu uzslepta tiek simbolikos ir ateities sprendimu pirmuose puslapiuose...
                      Ummm, o gal paprasčiausiai nebuvo žmogaus kuris tau tas užuominas parodytų+išspręstų? Esu įsitikinęs, jog Naruto nėra vienintelė (nors taip, pavyzdžių neturiu). Naruto paprasčiausiai turi didelę fanbase, todėl ko tik su ja susijusio nerasi. Kitos, mažiau pop, mangos tiesiog nesusilaukia tokio dėmesio/gilinimosi etc.

                      ir jie yra tam kad sudomintu skaitytoja tik dar labiau, kad jis prisimintu ka skaite pries 50 chapteriu ar daugiau...
                      Tu, kaip ir mes visi (?), iškart su visu tuo mytholgy-thingy nebuvai susipažinęs (?). Darau išvadą, jog ir ne tai įtraukė į mangą, o kita. Naruto sulaukęs pripažinimo už originalumą, plot twists, na, ir bumą, tenka pripažinti (-?-). Taip, tas mythology-thingy tikrai nice idėja, bet ji nėra viskas, ji tik dar boost'o prideda (kaip ir pats minėjai). Jos nesupratimas iš skaitytojo daug neatima.
                      + Man įdomu ar dabar pats visas tas užuominas išsiaiškini/pastebi? Pagal idėją tu apsišvietęs...


                      Paskutinis pakeitimas nuo Firo; 2009-03-28, 19:15. Priežastis: No insults intended

                      Comment

                      • Blizzard
                        GFX maker


                        • 2009 03 25
                        • 224

                        kaip perskaiciau ta teorijas giliau ziuriu i irmus manogs puslapius ir daugiau pastebiu...

                        tai ispradziu nezinojau apie tai, bet skaitytojas kuris laikui begant pastebi tas uzuominas, jam manga patinka dar labiau ir jis laukia kitu uzuominu, nevientik veiksmo kuris joje vyks...

                        matai faktas yra tas kad sitoje mangoje simbolika turi didesne reiksme negu tai ka kalba veikejai

                        Jeigu neturi ka daugia parasyt tai betkada galim uzbaigt beprasmi flood

                        Comment

                        • destiny
                          Rašytojas

                          • 2008 06 20
                          • 242

                          Dekui, kad ymetei tuos linkus, man lb patiko tos teorijos.Nors manau, kad daugelis jau buvo pastebeje, kad visos tos uzuominos turi prasme...
                          O del to kad simbolika sitoj mangoj turi didesne reiksme nei veikeju kalbos taj nemanau, nes as manau kad ce priklauso nuo skaitytojo.
                          Juk kad ir kaip bebutu gaila naruto yra skirtas daugiau vaikisko amziaus skaitytojams(ziurovams), todel nemanau, kad vaikai skaitydami labai domisi tom visom simbolikom, dauguma ju tikriausiai net nepastebi. Manau kad tokio amziaus zmonems labiau rupi kovu scenos.
                          Nu o pavizdziui vyresnio amziaus zmonems, kurie ir patys sugebejo pamatyti kaska tokio uzslepto, neperskaite teroriju, tikraj didele svarba sudaro visa ta simbolika. pilnaj sutinku, su firo kad naruto tikriausiai nera vinintele manga turinti tokiu uzsleptu mitploginiu palyginimu, o naruto jos pastebimos tik del didelio skaiciaus zmoniu kuriems patinka gilintis y naruto ir ieskotu suptylybiu kurios galetu isskirti sita manga is kitu. Nu ir ajsku manau prie to dar prisidejo ir taj kad pats kishimoto gan akivaizdziai meto ses uzuominas
                          Nors is kitos pasuse as esu tas pats fan-boy kuris yra pilnai ytrauktas visos naruto istorijos. Ir taip pat karts nuo karto perzvelgentis visa naruto istorija ieskant ko nors tokio ypatyngo. Todel man asmeniskai toks ajskus rysys tarp mitologijos ir naruto mangos yra labai svarbus... Ir visa tai yrodo koks mano manymu kishimoto yra genialus. ir Firo tu sakai, kad kishimoto yra nuspejimas ir netgi nori tokiu buti ir tu tikriausiai butum teisus, bet as manau kad jis taip daro nes nori suintriguoti skaitytoja, kad jis turetu ko laukt ir paprasciausei neprarastu susidomejimo manga, bet manau, kad visa tai skirta tik vyresnio amziaus skaitytojams.
                          O del to pakomentavimo argumentuotai taj tikraj nemanau kad noredamas kaska pakuomentuot turi zinot visa ta sarysi su mitologija. Juk pirmoj vietoj yra manga yvykiai, ir komentuodamas remiesi jais o ne mitologija.
                          Paskutinis pakeitimas nuo destiny; 2009-03-28, 19:55.
                          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          sigpic

                          Comment

                          • Firo
                            Obvious troll is obvious

                            • 2008 06 24
                            • 313

                            Ech, "matai faktas yra tas kad sitoje mangoje simbolika turi didesne reiksme negu tai ka kalba veikejai" Kur tas faktas? Nematau, argumentuoki plz. (papildau - tai, jog Kishi skiria tam dėmesį dar nėra įrodymas)

                            Žiūrėk tik į paveikslėlius - sėkmės. Juk jais daugiau suprasi nei skaitydamas, lol.

                            Tiesa, atsiprašau, bet kas čia užvirė šią košę/"beprasmybę"? Aš tiesiog įrodžiau savo (ne?), nes, rods, save laikai aukščiau/wutever mūsų.
                            Paskutinis pakeitimas nuo Firo; 2009-03-28, 19:50. Priežastis: papildau

                            Comment

                            • destiny
                              Rašytojas

                              • 2008 06 20
                              • 242

                              Beje del tos 3 teorijos kur sakoma kad kishimoto kaip interpretuoja nagato ir naruto kaip kataliku ir zydu dievus... Jaj atviraj taj as net nustebau ant kiek ta teorija yra "teisinga" ir kad naruto istorijoje tikrai atsispindi du skirtingi dievai, kaip ir real pasaulyje... Bet, kad ir koks kishimoto butu nuostabus kurejas, nemanau kad jis suplanavo ir taj... Manau kad si teorija tiesiog buvo sulibdyta is naruto yvykiu...
                              P.S. gal kas nors zinot koky puslapy ar knyga kur butu galima pasiskaityt apie japonu mitologija ir dievus? Anglu arba lietuviu kalbomis.
                              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                              sigpic

                              Comment

                              • Blizzard
                                GFX maker


                                • 2009 03 25
                                • 224

                                Autorius Firo
                                Ech, "matai faktas yra tas kad sitoje mangoje simbolika turi didesne reiksme negu tai ka kalba veikejai" Kur tas faktas? Nematau, argumentuoki plz. (papildau - tai, jog Kishi skiria tam dėmesį dar nėra įrodymas)

                                Žiūrėk tik į paveikslėlius - sėkmės. Juk jais daugiau suprasi nei skaitydamas, lol.

                                Tiesa, atsiprašau, bet kas čia užvirė šią košę/"beprasmybę"? Aš tiesiog įrodžiau savo (ne?), nes, rods, save laikai aukščiau/wutever mūsų.
                                nu irodei savo,todel ir sakau kad galim uzbaigt begalini flood...

                                Comment

                                Working...