Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • destiny
    Rašytojas

    • 2008 06 20
    • 242

    Seip tj yra tema kur naruto anime ongoing aptarineja, tad butu gerai, kad ce apie taj nesneketumet nes ce taj mangos tema...
    O del chepter tj zjb db tik reikia kajp nors sulaukt kito sekancio beje man tik pasirode ar minato pasake, kad naruto turitik puse fox cakros???
    Taj tajp iseitu, kad kita puse visdar turi madara(tobi)???
    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    sigpic

    Comment

    • povissas
      Muahahahah!!!
      • 2007 06 25
      • 10

      E as toki cia toki klausima turiu kur naruto apsiaustas dingo a?
      O sitas ciapteris tai geras

      Comment

      • Olasas
        back forever

        • 2009 02 27
        • 273

        Autorius povissas
        E as toki cia toki klausima turiu kur naruto apsiaustas dingo a?
        O sitas ciapteris tai geras
        koks apsiaustas??? tas kuri visi nesiojo kovoje su Tobi??? jei taip tai nusieme xD

        Spoileris:

        Comment

        • inkognito
          Qwerty

          • 2007 11 16
          • 172

          kokiu dar tobi ?? maciau tavo komentara Naruto Shipuuden skiltije. Neva Paina uzvaldes tiesiogine to zodzio prasme Tobi aka Madara . Painas nera apasestas Madaros . Madara ji tiesiok isnaudoja ir apgaudineja , siegdamas savo tikslu . tiesiai sviesiai painas yra pastumdelis

          O del apsiausto biski keista.... Jugi kai naruto virto i kyubi ryskiai matesi kai jis buvo suplesytas i skutus . Tik keista kodel kiti naruto drabuziai sveiki visa laika lieka ....
          Paskutinis pakeitimas nuo inkognito; 2009-03-20, 15:10.

          Comment

          • povissas
            Muahahahah!!!
            • 2007 06 25
            • 10

            JO jis devi stebuklingus drabuzius

            Comment

            • Olasas
              back forever

              • 2009 02 27
              • 273

              Autorius inkognito
              kokiu dar tobi ?? maciau tavo komentara Naruto Shipuuden skiltije. Neva Paina uzvaldes tiesiogine to zodzio prasme Tobi aka Madara . Painas nera apasestas Madaros . Madara ji tiesiok isnaudoja ir apgaudineja , siegdamas savo tikslu . tiesiai sviesiai painas yra pastumdelis

              O del apsiausto biski keista.... Jugi kai naruto virto i kyubi ryskiai matesi kai jis buvo suplesytas i skutus . Tik keista kodel kiti naruto drabuziai sveiki visa laika lieka ....
              cia tikriausiai jau tavo tiesa



              (ir cia dar pasakysiu ne i tema apie ka priestai kalbejom... TAI GALI NARUTO SHIPPUDEN ZIURET online www.naruto-tv.com pakankamai greit epus kelia)
              Paskutinis pakeitimas nuo Olasas; 2009-03-20, 15:14.

              Spoileris:

              Comment

              • Firo
                Obvious troll is obvious

                • 2008 06 24
                • 313

                Heh, apie puse chakros, jei manęs atmintis neapgauna, jau buvo kažkada minėję, nors negaliu įrodyt. (Kartais ne Jiraiya kai buvo in Rain count.? Meh, nepamenu :\)

                LOLOLOL, k, manęs atmintis neapgavo, dar kartą paskaitykit 370ch., šį tą prisiminsit, net gal kiek juokinga pasirodys XD

                ++ Kodėl padalyta į dvi ir kur kita dalis?
                1. Tikriausiai Kyuubi paprastam žmogui (šiuo atveju Naruto) nebūtų įmanoma suvaldyti, todėl padalijo chakra, kad būtų lengviau tą padaryti.
                2. Antrą dalį chakros bus nusinešęs Yondaime su savimi (ta sealing jutsu kur ir Sandaime naudojo), bent man taip atro.

                Taigi, kadangi Naruto išmoko suvaldyti Kyuubi (bent man taip atro) galime laukti "tos" jutsu apie kurią kalbėjo 370ch. ^^
                Paskutinis pakeitimas nuo Firo; 2009-03-20, 22:30. Priežastis: LOLOLOL ++

                Comment

                • madaralt
                  Rimtas forumo narys
                  • 2009 02 28
                  • 112

                  Chapteris zjbs buvo krc
                  sigpic

                  Comment

                  • destiny
                    Rašytojas

                    • 2008 06 20
                    • 242

                    Firo dekui, kad priminei apie 370 chapter Taj jaigu as teisingai supratau, tj madara gali issumonint kyubi??? kiek supratau tj jiraya apie tai kalbejo man atrodo... O dar "that" jutsu, kazin pamatysim mes ja?
                    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                    sigpic

                    Comment

                    • Firo
                      Obvious troll is obvious

                      • 2008 06 24
                      • 313

                      Na, tą "summoning" nereikia būtinai suprasti kaip Kuchiyose no Jutsu. Kažkaip keista, jog tailed monstras būtų iškviečiamas, juk reikia kontrakto. (+ Taip pat man dar nedašilo kur gyvena kviečiamieji monstriukai. Pagal varles, rods žemėje, bet iš Anime man užsilikusi kažkokia info, jog jie kitame pasauly yra, AOK, čia palikim kitam kartui XD). Kaip bebūtų, juk kalbam apie Madara, tad gali būti ir Kuchiyose no Jutsu...

                      Kitas dalykas kuris mane bug'ina, tai, jog MADARA buvo už visa to (Kyuubi). Tai leidžia suabejoti ir jo visa (ar bent dalimi) istorija apie Itachi ir etc. Gal tai tebuvo jo puikiai apgalvota pasakėlė apdumti Sasuke. Pamatysim :3

                      Dėl "tos" jutsu... nepamenu, jog tas varlius/scroll'as būtų pasislėpęs in Naruto, bet tikriausiai to ir neturėjo parodyti (juk jis turėjo sekt Jiraiya nurodimus ir pasislėpt jame). Tad galimas daiktas, jog išvysim. Galima suprasti, jog tai jutsu reikia labai daug chakros, suvaldžius Kyuubi jis galės ją panaudot... tik pradžioj reik, jog jam "dašiltų" apie tą tech (ką galbūt padės padaryti tas varlius ar pan. - pamatysim) XD
                      Paskutinis pakeitimas nuo Firo; 2009-03-21, 18:54. Priežastis: sdhgjksjahlljnhiewujfn affcv

                      Comment

                      • madaralt
                        Rimtas forumo narys
                        • 2009 02 28
                        • 112

                        o jus zinot visiskai kitokia manga kuri vadinasi MADARA. Ten ir pavartojamas terminas chakra ir ten esantis madara turi sword of kusunagi kaip ir sasuke uchiha (Madaros giminaitis )
                        sigpic

                        Comment

                        • destiny
                          Rašytojas

                          • 2008 06 20
                          • 242

                          nemanau, kad ta istorija apie itachi buvo is pirsto lauzta... Jaigu jis istikro butu issudes savo seima be priezasties, o is sasukes tenorejo akiu, tj kam tada inplantawo amaterasu i jy... ir dar ta "dovanele" narutui....
                          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          sigpic

                          Comment

                          • wabaliuz
                            Narys
                            • 2007 11 18
                            • 48

                            O kada jis ja dave? Kazka prisimenu, bet tiksliau norisi vel pazvelgt.

                            Comment

                            • Dooffy
                              Narys
                              • 2009 02 02
                              • 61

                              Kada Naruto ieskojo sasuke ir sutiko Itachi tada jis jam kaska dave ir poto buvo fight Itachi vs Sasuke.

                              Comment

                              • Eglaya
                                Procrastinator


                                • 2005 07 22
                                • 561

                                Naruto 441 OUTTO

                                http://www.onemanga.com/Naruto/441/01/

                                Šiaip vakar spoilerių prisiskaičiau, tai nuo komentarų susilaikysiu =D

                                nors... jeigu Kishimoto viską užbaigs kaip NaruHina tai.. T.T dievaži, tai gi shounen manga, no pairings plz T.T
                                Paskutinis pakeitimas nuo Eglaya; 2009-03-27, 10:54.

                                Comment

                                Working...