Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Olasas
    back forever

    • 2009 02 27
    • 273

    noriu pasitikslint Tobi-Obito-Madara one persone ??

    Spoileris:

    Comment

    • Dooffy
      Narys
      • 2009 02 02
      • 61

      Tobi ir Madara tai jo o kad Obito dar tai fanfic greiciausiai nes apie tai niekur nebuvo rasyta

      Comment

      • Aimi-chan
        Ko toks piktas, a? :3
        • 2008 06 14
        • 18

        Vapšė Obito miręs xD Žmonės, mačiau fanfic'ų skaitykit xD Čia tiems kurie mano kad Tobi-Obito-Madara yra vienas asmuo xD

        Comment

        • ero-senin
          Ghost Buster
          • 2009 01 27
          • 64

          obito cia tas su akvalangu?

          Comment

          • wabaliuz
            Narys
            • 2007 11 18
            • 48

            Autorius ero-senin
            obito cia tas su akvalangu?
            Jop.

            Comment

            • Bagy
              Bagy-san

              • 2008 05 24
              • 289

              Autorius Aimi-chan
              Vapšė Obito miręs xD Žmonės, mačiau fanfic'ų skaitykit xD Čia tiems kurie mano kad Tobi-Obito-Madara yra vienas asmuo xD
              jo Yondaime irgi buvo mires o ziurek koks bespridelas gavos. Man atrodo cia jau visi tampa nemirtingais.

              Comment

              • destiny
                Rašytojas

                • 2008 06 20
                • 242

                pamastykit gi kaip obito galetu but madara... Juk madara kovesi su pirmuoju hokagae kai jau nebuvo vaikas, o kakashis sharingana is obito gavo kai tas buvo dar vaikas... Nemanot kad biski neymanoma jog madara butu vel sujaunejas iki vaikisko amziaus... O del minato tajgi jis dabar neprisikele, ce yra tik joa seal'o jutsu kuris leidzia jam atsirasti naruto viduje kaj kilo gresme nulauzti seala... Ce tik mano nuomone, tad jai klystu nebukit ziaurus
                Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                sigpic

                Comment

                • Bagy
                  Bagy-san

                  • 2008 05 24
                  • 289

                  Na jai nusisneket tai nusineket iki galo, kazkas buvo prisigalvojas kad Zetsu iskrapste Obito is po tu akmenu ir kazkokiais stebuklingais budais ji atgaivino.
                  Man atrodo reikia dar truputi palaukti ir viska savu laiku suzinosim, nes tie spejimai musu karatais visai ne i tema buna.

                  Comment

                  • mila
                    Yuu

                    • 2008 12 12
                    • 53

                    destiny kiek aš skaičiau tai lygiai taip pat supratau.

                    Comment

                    • wabaliuz
                      Narys
                      • 2007 11 18
                      • 48

                      Autorius destiny
                      pamastykit gi kaip obito galetu but madara... Juk madara kovesi su pirmuoju hokagae kai jau nebuvo vaikas, o kakashis sharingana is obito gavo kai tas buvo dar vaikas... Nemanot kad biski neymanoma jog madara butu vel sujaunejas iki vaikisko amziaus... O del minato tajgi jis dabar neprisikele, ce yra tik joa seal'o jutsu kuris leidzia jam atsirasti naruto viduje kaj kilo gresme nulauzti seala... Ce tik mano nuomone, tad jai klystu nebukit ziaurus
                      Vienintele atejusi mintis, tai, kad Madara moka ta pacia technika, kaip ir Orochimaru (gal net pats ji ir ismoke). Atejo, kai Obito leisgyvis buvo ir pasisavino kuna. Ir desine aki, ir savo vadinima Madara paaiskina manau. Gal ir nelogiskai, bet vienintelis mano sugalvotas paaiskinimas...

                      Comment

                      • Dooffy
                        Narys
                        • 2009 02 02
                        • 61

                        Baikit gal su savo teorijom dar pradekit fan naruto manga paisyt su savo istorijom dveso tas obito ir viskas nebutu "kakashi gaiden" to papildimo pora manga chapteriu niekas apie ta obito ir neatsimintu o tai cia vejus puciat ir nenueinam nuo temos i praeiti laukiam kitu chapteriu ir viskas.

                        Comment

                        • Olasas
                          back forever

                          • 2009 02 27
                          • 273

                          gal dar kokiu 8 mangos charpteriu sulaukim gal tada paaiskes .... xD nes dabar sitie spejimai tai pz... ciuju nieks neatspes kas tam Masashi gali saut i galva nieks nezino

                          Spoileris:

                          Comment

                          • Eglaya
                            Procrastinator


                            • 2005 07 22
                            • 561

                            Naturo Chapter 440 Outto:

                            http://www.onemanga.com/Naruto/440/

                            -eina skaityt-

                            Comment

                            • Aimi-chan
                              Ko toks piktas, a? :3
                              • 2008 06 14
                              • 18

                              Of my fraking [XDDD] god Nu sakau kažkaip Naruto chapuose kuo toliau tuo įdomiau.

                              Pagaliau Naruto žino, kas jo tėvas BUVO.. :] Damn, laukiu nesulaukiu kito chapo

                              Comment

                              • Olasas
                                back forever

                                • 2009 02 27
                                • 273

                                nu j0... va cia tai charapteriai eina.. Tobi try to destroy konohoga first time!!!!

                                Spoileris:

                                Comment

                                Working...