Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • madaralt
    Rimtas forumo narys
    • 2009 02 28
    • 112

    Funny
    sigpic

    Comment

    • saulute1993
      manga gerbeja
      • 2007 08 19
      • 42

      man rodos kakashi nemire atsigaus ar pan juk jis tipo dar su savo tevu susitiko, jauciu kad jis ka nors pasakys nemirk ar pan. na ir mano manymu hinata mire nu nebent koks stebuklas bus ir kas nors prikels pvz. tsunade pasiaukos del jos juk cia manga to galima tiketis
      I like yaoi is that bad? yaoi mangos puslapis lt http://totally-yaoi.blogspot.com/

      Comment

      • saulute1993
        manga gerbeja
        • 2007 08 19
        • 42

        nesijaudinkit viska pamatysit veliau
        I like yaoi is that bad? yaoi mangos puslapis lt http://totally-yaoi.blogspot.com/

        Comment

        • destiny
          Rašytojas

          • 2008 06 20
          • 242

          Saulute>>> Seip yra toks dalykas kaip ,,keisti'' tad butu gerai, kad nedarytum double post... Kaip jum Tsunade gali prikelt hinata juk ji tai nemoka tos tehnikos kur mokejo ta senute kai gaara prikele... Nu bet nemanau, kad hokagei deretu aukotis del tokios kaip hinata...
          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          sigpic

          Comment

          • Bagy
            Bagy-san

            • 2008 05 24
            • 289

            Visiskai pritadiu Destiny be to neaisku ar ji rimtai mire ar ne. O Tsunadei ir taip jau laikas Narutui Hokages vieta perleist Nor cia dar toli iki to.

            Comment

            • saulute1993
              manga gerbeja
              • 2007 08 19
              • 42

              Autorius destiny
              Saulute>>> Seip yra toks dalykas kaip ,,keisti'' tad butu gerai, kad nedarytum double post... Kaip jum Tsunade gali prikelt hinata juk ji tai nemoka tos tehnikos kur mokejo ta senute kai gaara prikele... Nu bet nemanau, kad hokagei deretu aukotis del tokios kaip hinata...
              atsiprasau uz double ir del pasikaukojimo manau gal kasnors panasaus ivyks, juk cia manga gali visko tiketis
              I like yaoi is that bad? yaoi mangos puslapis lt http://totally-yaoi.blogspot.com/

              Comment

              • ero-senin
                Ghost Buster
                • 2009 01 27
                • 64

                Nemanau, kad Hinata mire. Tik seip buvo nubloksta to klono spec prijomu

                Comment

                • vrblitz
                  ningen..

                  • 2008 10 01
                  • 223

                  Autorius ero-senin
                  Nemanau, kad Hinata mire. Tik seip buvo nubloksta to klono spec prijomu
                  jo, tikriausiai, ir tas kraujas ant asmenu kuriuos smeige i ja buvo ne jos o ten tos varles

                  Comment

                  • destiny
                    Rašytojas

                    • 2008 06 20
                    • 242

                    Taigi jau mirus inai...Taigi rode ta krauja ant peilio ir pein'o zodziai "tai tas pats kai buvo nuzudyti mano tevai pries mano akis" nu as tai manau, kad taip pein'as sulygino jo tevu nuzudyma su hinatos nuzudymu... aj o del to, kad Tsunadei dar nelaikas perleist hokages titula narutui. Nu seip taj joa jis dar biski per kvailas tokiai atsakomybei bet pagal stipruma tai laisvai jau galetu
                    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                    sigpic

                    Comment

                    • madaralt
                      Rimtas forumo narys
                      • 2009 02 28
                      • 112

                      Hinata mire, nes jeigu nebutu tai Naruto nebutu taup i nirses ir y six-tails pavirtes ne manot sitaip?
                      sigpic

                      Comment

                      • saulute1993
                        manga gerbeja
                        • 2007 08 19
                        • 42

                        paziurekit is sita http://www.mediafire.com/?mnmz3ynm1ln cia tikrai nera jokio viruso tik paziurekit ir atsakykit ka manot
                        I like yaoi is that bad? yaoi mangos puslapis lt http://totally-yaoi.blogspot.com/

                        Comment

                        • madaralt
                          Rimtas forumo narys
                          • 2009 02 28
                          • 112

                          Naruto manga lietuviskai
                          sigpic

                          Comment

                          • ForestTiger
                            Me cool!

                            • 2009 01 06
                            • 101

                            Autorius saulute1993
                            paziurekit is sita http://www.mediafire.com/?mnmz3ynm1ln cia tikrai nera jokio viruso tik paziurekit ir atsakykit ka manot
                            Visai šauniai, tik man tas šriftas, kur lietuviškai parašyta, kažkaip nesižiūri
                            Žiūrim į avatarą!

                            Comment

                            • TheCoolMaker
                              UVERworld

                              • 2008 02 10
                              • 142

                              Autorius madaralt
                              Naruto manga lietuviskai
                              Madaralt tau čia ne chato kambarys, eik pasiieškok kur galėtum pachatint... floodini tema ir tiek

                              Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                              Comment

                              • Narya
                                Citizen Erased

                                • 2009 01 22
                                • 205

                                Hinata lives!... for now
                                anyway man pradeda atsibost kad taip mazai ivyksta per chapteri kurio lauki visa savaite. pamatem kad Hinata gyva. pamatem pora techniku. bet galu gale ivyko tik tiek kad Pain'as kazkur islekia o kiti persigasta tu sesiu uodegu
                                nors kita vertus jei viskas vyktu per greit butu ir nelabai idomu
                                so sedim ir laukiam kas bus next :]
                                deviantArt
                                BLACKOUT

                                Comment

                                Working...