Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Igabra
    Naujokas
    • 2009 02 05
    • 5

    Unreal chapteris ziaurei laukiu tesinio tik taip nenoriu kad hinata mirtu o del gai-cun laukiu nesulaukiu jo pasirodymo

    Comment

    • SaimonasSako
      Manga >>> Anime

      • 2008 03 13
      • 164

      Sakiau kad hinata naruto gelbet beks Bet jeigu ji tikrai mirs, tai cia bus didziausia kishimoto klaida! kiek galima veikeji nuzudyt per viena arc'a?! negali fainiausia manga panele sitaip numirt... P.s. Kaip gali nagato chakra nesibaigt po sitiek laiko, kazkokia nesamone. ..
      Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
      NEDELSK - CLICK TO READ IT!
      sigpic

      Comment

      • Suiram
        Narys
        • 2007 11 24
        • 85

        Autorius Eglaya
        Hmm... Nu, Naruto - ne shoujo-manga ir kaži, ar laimė jiems skirta "default'u" taip sakant. Ir kažkaip abejoju, ar Hinata gyva, nes, kaip buvo rašyta vienam geram bloge, kai Pain'as ją supjaustė, net nebuvo rodoma. Matyt buvo pernelyg žeuru, ir čia, taip sakant, tikras kaput...
        Kodel per ziauru? o kaj Hidanui (Akatsuki ciuvas kuris yra nepirtingas ir uzmuse Asuma) galva nukirto ir vel atgal prisiuvo taj nebuvo ziauru?

        Comment

        • gizmou
          Narys

          • 2007 07 29
          • 55

          nerelus chapter taip patiko nu mano nuomone hinata dar turetubut gyva o pain mirs tik poto bus sunku naruto nuraminti arba jie abu kausis iki issekimo nors dabar kaip ir sasuke turetu pasiroditi ir isgelbeti savo drauga

          Comment

          • saulute1993
            manga gerbeja
            • 2007 08 19
            • 42

            mano manymu sasuke grys ir lb persius kaij neras savo kaimo ir kaij pamatys visus suzalotus kitus mirusius ir ypac kakashi jis kausis su pain arba naruto kuriu neina sutramdyti. na gal sakura ka nors padarys gelbes ar pan. arba sasuke nudes naruto arba jis mirs mano manymu tokia pabaiga bus. nebent vel nores pratesti manga ir uzsidirbti daugiau pinigu.
            I like yaoi is that bad? yaoi mangos puslapis lt http://totally-yaoi.blogspot.com/

            Comment

            • Eglaya
              Procrastinator


              • 2005 07 22
              • 561

              Nu... kažkaip abejoju, kad Sasukė supyktų. Tigi jis pats nori Konohą sunaikint. Dėl ko gali supykt, tai kad Painas tai padarė anksčiau už jį, lol.

              O dėl Hidano ir žiaurumo... nu koks ten žiaurumas... Hinatai gal ten žarnos ir kepenys ištryško lauk, ir šiaip... Nu vienu žodžiu... Nesigilinam. Laukiam, ką Kishi-san parodys

              Comment

              • Reijin
                Nieko nerašantis
                • 2006 06 06
                • 32

                "Žarnos ir kepenys" , tai gal jau geriau, tikrai, nesigilinam.
                nu manyčiau "žarnos ir kepenys" pro skylutę, kuri buvo padaryta ypač aštraus ašmens tikrai nepralįstų :} na, bet aš ne žinovas. Kažkodėl man jaučias viso "Naruto-ramos" pabaiga ir tai be abejo yra labai gerai. Kas turi pradžią , turi turėti ir pabaigą.

                Comment

                • Derogatory`
                  Loki'd


                  • 2007 10 06
                  • 350

                  Heh, aš tikriausiai vienintelė tikiuosi nerealios pabaigos (realiai jos neįmanoma tikėtis xD) - kad Peinas bus nugalėtojas. xD Aišku, čia ne to pobūdžio manga. Atrodo, kad čia bus happy endas. :]

                  Comment

                  • Izzo
                    one vs all, DIE AZ!



                    • 2007 02 25
                    • 1530

                    Autorius Eglaya
                    Hmm... Nu, Naruto - ne shoujo-manga ir kaži, ar laimė jiems skirta "default'u" taip sakant. Ir kažkaip abejoju, ar Hinata gyva, nes, kaip buvo rašyta vienam geram bloge, kai Pain'as ją supjaustė, net nebuvo rodoma. Matyt buvo pernelyg žeuru, ir čia, taip sakant, tikras kaput...
                    Čia gi manga, čia nėra tokio dalyko kaip cenzūra, manau Hinata gyva, nes Peinui nespėjus nieko jai daugiau padayti, Naruto virto Kyubiu O ten ant kardo greičiausiai tik kraujas.

                    P.S. Sasukė? Jop, galėtų ateit, pult ir mirt, būčiau laaaabai laimingas
                    Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-02-28, 00:05.
                    SCREW YOU, PEOPLE!

                    Comment

                    • Reijin
                      Nieko nerašantis
                      • 2006 06 06
                      • 32

                      Izzo, o ką reiškia kraujas? aišku čia gali būti tik žaismas, bet dauguma veikėjų žuvo [na, ne dauguma, bet didelė dalis tų veikėjų, kurių nesitikėjom išvysti judant "kojom į priekį"] su Hinata gali būti tas pats, bet tuo pačiu laiku ir ne tas pats [tikiuos ne tas pats ;}}}}}] taigi, matysim kas dedasi Paslėptojo Lapo kaimelyje. To Be Continued...

                      Comment

                      • Izzo
                        one vs all, DIE AZ!



                        • 2007 02 25
                        • 1530

                        Kad kažkaip netikiu, kad Hinata mirė, pagaliau išdrįso išsakyti savo jausmus ir mirė, kažkaip per daug kvaila, nors gal ir logiška.. hmm.. pamatysim, kaip ten iš tikro.
                        SCREW YOU, PEOPLE!

                        Comment

                        • destiny
                          Rašytojas

                          • 2008 06 20
                          • 242

                          man taj visai patinka, kad kishimoto issudo vis daugiau veikeju man taj kakashio butu daug daug labiau gaila nei hinatos, nes pripazinkim kakashis yra kietas ir t.t. o vargse hinata yra nieko ypatyngo... kaskaip jau jauciasi artejanti pabaiga butu gerai, kad taj nebutu happy ending...
                          O del sasukes, nu taj manau, kad jis tikrai pasirodys bet ne vienas, o su madara ir taj turetu butu yspudingiausias pasirodymas per visa naruto istorija o pein'as (nagato) jauciu greit mirs, gal net nuo issekimo, bet greiciuasiai nuo vieno is tu search team...
                          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          sigpic

                          Comment

                          • TheCoolMaker
                            UVERworld

                            • 2008 02 10
                            • 142

                            Būkit realistai, Peinas jau lavonas(jei UBERpoweredNARUTO nesudraskys jo iš vieno hit, tai suras jį tam bokšte ir viskas).. hinata greičiausiai nemirs, nors galėtų Laukiam ateinančių įvykių

                            Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                            Comment

                            • mila
                              Yuu

                              • 2008 12 12
                              • 53

                              artėja naruto pabaiga tik vat hinatos ir kakashio tai gaila galėtų bent vienas iš jų gyvas likti

                              Comment

                              • Izzo
                                one vs all, DIE AZ!



                                • 2007 02 25
                                • 1530

                                Kažkaip nemanau, kad Sasukės pasirodymas bus toks super duper EPIC. Epiškiausias buvo Naruto Sage Mode sugrįžimas į Konohą.
                                SCREW YOU, PEOPLE!

                                Comment

                                Working...