Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • destiny
    Rašytojas

    • 2008 06 20
    • 242

    Autorius Firo
    Sasuke turi pretekstą pamaloninti Pain'ą, juk tai jo tikslas buvo Kanoha... manau pamatęs tą vaizdą, jis gerokai bus pissed, kaip bebūtų, kaži ar Sasuke dabar pamatysim Kanoh'oje. + dėl to, jog jis Akatsuki "narys", nemanau, jog tai jį sulaikytų. (pulti Pain'ą)
    Dėl to atvejo su Itachi ir Jiraiya... Itachi buvo panaudojęs Tsukuyomi, todėl ne full-strength'd pulti juos būtų buvę rizikinga. Šiaip kaži ką Jiraiya būtų padaręs prieš Tsukuyomi, o dėl Pain'o... kadangi jis nėra atsparus genjutsu (nors man atro turėtų, kadangi juos valdo kitas asmuo, well, warewa) jiems dar ir ką galėtų padaryt ir tas Šaškė. (tas storulis oj kaip spirgėtų nuo mangekyou, lol)
    Pain'ui Jiraiya nieko rimto nesugebėjo padaryt? Šiaip jei jis būtų iškart prieš visus 6 kovojęs jis būtų ~laimėjęs, tą pripažino ir pats Yahiko.

    Hmmm, jei Yahiko naudoja chakra savo Shinra Tensei (turiu omeny pačiam stumimui, o ne kaip price), Hinata galėtų taipogi šį tą nuveikti, kaip bebūtų ji lėta etc. ir todėl būtų sutusyta kaip šuo XD + Naruto galėjo pasinaudot varlėmis. Juk joms nustumti manau reikia galingesnio blow, tad ir intervalas atsigavimo didesnis, gaila, jog jis blondinas :\

    Kai kažkas dar atplauks į galvą, parašysiu, lol XD
    nu gerai itachis buvo panaudojas tsukyomi ir buvo pavarges suprantu, bet juk naruto su jiraya buvo keliems metams isvyke, ir per juos ju nei karto nebuvo uzpuoles itachi's su kisame nes bijojo jie jiraya'os, juk jie patys taip sake kaj kalbejo tarpusavy su kisame...beto manau, kad jis vistiek butu kazka sugalvojes del tsukyomi, juk tailed fox tj jis sutrambde...O del gen-jutsu tajgi pein'as turi sesis kunus ir tikrai manau, kad jie galetu vienas kita isgelbet nuo gen jutsu kaip padare sakura ir ta senole narutui, net jeigi ir neturetu sanso paliesti, tikrojo peino tarp ju vistiek nera todel issigelbejimas gali but kaip ir 8-tailed bulius padare, bent jau as tjp manau...
    O del jiraya vs pein, tj kur tu radai vieta, kad Yahiko pripazino jog butu pralaimejes jai butu kovojes iskart su 6 kunais?(nes as taj neatsimenu, kad taip butu sakes...) Ir nemanau, kad atsigavimo intervalas priklauso nuo blow didumo...
    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    sigpic

    Comment

    • Firo
      Obvious troll is obvious

      • 2008 06 24
      • 313

      Patikrink čia dėl Yahiko žodžių...

      Patikrink čia dėl intervalų...

      Sutramdyti Kyuubi nėra rods taip sunku... juk tam pakanka net seal'o. Peržvelgiam čia. Kaip matai, Kisame sako "galbūt" Jiraiya jam prilygsta, galbūt jis perdeda - galbūt ne. Jie jo vengė, bet paprasčiausiai norėjo lengviau atlikti darbą. Kaip iš čia galima suprasti, visos jų kelionės metu (+ ir to training trukusio keletą metų) jiems buvo palanku juos pulti. Kaip bebūtų, jie jos nemedžiojo dėl paprastos priežąsties, 9-ajį beast'ą palankiausia sugauti paskutinį, jog išlaikytų balansą. Dar šį chap. tingiu ieškot!! ><

      Pain'as turi 6 kūnus? Na joa, kurie valiojasi ant žemės XD (jaja, dar storuliukas yra, bet genjutsu galima cast'inti ir daugiau nei vienam asmeniui vienu metu). Kaip Bee? Na, kiek pamenu kai Jiraiya kovojo naudodamas genjutsu, Nagato kažkodėl nieko nepadarė...

      Nice, skambu kaip totalus Narutardas... >_>

      Comment

      • destiny
        Rašytojas

        • 2008 06 20
        • 242

        Ten pein'as sako, kad jai jie nesugebes islaikyti savo paslapties taj jie niekada negales laimet...( bent jau man tajp atrodo), o kai jiraya panaudojo genjutsu, tj peinas nieko nedare del to, kad jis buvo pagaves tik tris kunus ir jam paprasciausiai nebuvo reikalo kistis, juk jis gali juos visus nesunkiai atgaivinti.(Ir velgi ce tik mano nuomone), nu o del itachi ir kisames tj tu teisius...
        Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        sigpic

        Comment

        • Firo
          Obvious troll is obvious

          • 2008 06 24
          • 313

          Dėl Yahiko žodžių... ten akivaizdžiai naudojamas būtasis laikas. "Jei nebūtumėme išlaikę savo paslapties, mes niekad nebūtumėme laimėję". + Juk Jiraiya viską išpliurpė, tad tai reikškia jų praleimėjimą? Ne.
          Dėl Nagato... na, ne mums suprast ką jis galvoja. Kažkoks EMO, vienas užsidaręs ir žaidžia su savo žaisliukais... XD

          Comment

          • destiny
            Rašytojas

            • 2008 06 20
            • 242

            nu taj tajp tajp butasis laikas, bet ten nieko nerasso apie tai, kad jai butu iskarto kovojes su sesiais kunais butu pralaimejas nagato taj nagato, bet va madara taj jau tikras klautukas Nagato taj bent jau ajsku ka jis masto, o kas madaros galvos sukasi tj nieks nezino
            Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
            ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            sigpic

            Comment

            • Firo
              Obvious troll is obvious

              • 2008 06 24
              • 313

              Ta "paslaptis" ir yra, jog jis turi 6 kūnus.
              Dėl Madara... na, jo tikslas turi būt kaip Pain, juk galų gale ten jo organizacija XD + tai jis dabartinis ar buvęs Mizukage?? Geeh, man įdomesnis Mr. Batlažanas. Jis kažkoks uch-ish XD
              Kito chap. pabaigoj: "Next on Naruto! Kisame's tears. Is Kisame gay or not?" XD (WTF??)

              Comment

              • SaimonasSako
                Manga >>> Anime

                • 2008 03 13
                • 164

                Nesitikejau kad storas peinas varle pavirs Jeigu tokiu greiciu zus sitos mangos veikejai, tai nelabai liks apie ka skaityt... P.s. Hinata dar turi shansa isgelbet naruta
                Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
                NEDELSK - CLICK TO READ IT!
                sigpic

                Comment

                • destiny
                  Rašytojas

                  • 2008 06 20
                  • 242

                  joa man taj nerealiai patiko tas bairis kaj vienas is pein'o kunu pavirto y varle DD
                  Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  sigpic

                  Comment

                  • SaimonasSako
                    Manga >>> Anime

                    • 2008 03 13
                    • 164

                    Narutas pirma kart gyvenime neturi ka pasakyt... Painas rodo jausmus?! wtf?! imk ta naruta ir bek! prarado sita manga savo zavesy, kazkada lb ydomu buvo skaityt, dabar tik siaip sau...
                    Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
                    NEDELSK - CLICK TO READ IT!
                    sigpic

                    Comment

                    • Aeval
                      Rašytojas


                      • 2009 01 12
                      • 256

                      Va, dabar visi pamatem kaip Pain is tikruju atrodo! man tai dabar darosi tik idomiau.

                      Comment

                      • ForestTiger
                        Me cool!

                        • 2009 01 06
                        • 101

                        Autorius Aeval
                        Va, dabar visi pamatem kaip Pain is tikruju atrodo! man tai dabar darosi tik idomiau.
                        Jo man irgi viskas tik įdomyn . Ir man atrodo, kad peinas (tikrasis) ilgai nebetemps šitos kovos, nes pas ji ir taip jau mažai chakros likę.
                        Žiūrim į avatarą!

                        Comment

                        • Firo
                          Obvious troll is obvious

                          • 2008 06 24
                          • 313

                          Nagato anoreksikas XD + toji "akupunktūra" kiek žiaurokai atro O_o, tokiais basliukais pabadytas... antenikės, lol.

                          + Šiaip anksčiau Pain'as savo tikslus dėstė kiek kitaip...

                          Jis gerokai ten įsitaisęs, bet tiesa, jis kažkur netoliese, nes Konan nebūtų spėjusi grįžti į Rain count. Hail teh Gundam, hail teh mecha pawa! XD

                          Comment

                          • Suiram
                            Narys
                            • 2007 11 24
                            • 85

                            Jau pradedu matyti panasumus: visi stiprus priesai buna nugaleti tik tada kai jie nusilpsta ir net tada juos vos vos tesugeba uzmusti pvz. Kimmimaro (tas ciuvas galejes manipuliuoti savo kaulus), Itachis (Jis sirgo plius jis istikruju nenorejo laimeti) o daba ir peinas pradeda kraujuoti is burnos

                            P.S. Orochimaru nesiskaito nes dar yra sansas kad jis dar gyvas Kabuto kune

                            P.P.S. kazkada mes snekejom ka noretume pamatyti sitoj mangoj na as noreciau pamatyti tikras nindzes o ne sitas vaiksciojancias atomines bombas

                            Comment

                            • Igabra
                              Naujokas
                              • 2009 02 05
                              • 5

                              as net kruptelejau nagato pamacius tai kraupiai atrode,bet vis delto kuo toliau tuo daros idomiau

                              P.S man kaipti sita manga zavesio nepraranda juk negali visi priesai but vienodi juk kaip kitai kurejas atskleis detales jei neleis blogiukams atsivert

                              Comment

                              • Reshef
                                Bitter sweet

                                • 2008 10 03
                                • 307

                                Pagaliau teko pamatyti kaip tikrasis Peinas atrodo...na skurdokai ten jis isrodo, bet tikiuosi parodys dar ka nors ispudingo.

                                Comment

                                Working...