Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • destiny
    Rašytojas

    • 2008 06 20
    • 242

    pritariu intrigantei man irgi atrodo kad jis tik valdzia ketina isskerst, o del tu dvieju akiniuociu tai nemanau kad jie pakankamai svarbus sasuke's kerstui
    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    sigpic

    Comment

    • Bagy
      Bagy-san

      • 2008 05 24
      • 289

      As tai kiek supratau jis visa Konoha isskerst nori kaip, Itachi iskerde visa Uchihu klana, nos neketinu gincitis vistiek per velu jau, Visa KONoha sunaikinta aiku jai neiko nepasikeis netikeai. Na nebet Hokage liko, bet tai dar laikas parodys kas toliau desis.

      Comment

      • NarutoShippuuden

        joa geras naruto jau yra 90 epizodas ji galite atsisiust iš čia

        Comment

        • mariux9998
          Labas.

          • 2008 06 20
          • 434

          Autorius NarutoShippuuden
          joa geras naruto jau yra 90 epizodas ji galite atsisiust iš čia
          Cia mangos, o ne anime aptarimas, nemesk anime epizodu.

          Comment

          • Izzo
            one vs all, DIE AZ!



            • 2007 02 25
            • 1530

            Maumai jūs, pirma eis Narutas, kadangi jis pirmas apsižliumbęs stos prieš Sasukę. nors ne.. Pirma bus Sakūra, tada Naruto, o tada kai šis gaus, eis Konohos valdžia, jei ten kas nors iš jos liks po Peino puolimų.. Bet to su giliu liūdesiu, man atrodo, kad šiandien naujo chapterio nesulaukėm. Ir būtent tada kai Naruto kone įdomiausia manga dabar iš savaitinių skaitomų, be Bakumano. T-T WAI?!!~
            SCREW YOU, PEOPLE!

            Comment

            • destiny
              Rašytojas

              • 2008 06 20
              • 242

              Autorius Izzo
              Maumai jūs, pirma eis Narutas, kadangi jis pirmas apsižliumbęs stos prieš Sasukę. nors ne.. Pirma bus Sakūra, tada Naruto, o tada kai šis gaus, eis Konohos valdžia, jei ten kas nors iš jos liks po Peino puolimų.. Bet to su giliu liūdesiu, man atrodo, kad šiandien naujo chapterio nesulaukėm. Ir būtent tada kai Naruto kone įdomiausia manga dabar iš savaitinių skaitomų, be Bakumano. T-T WAI?!!~
              dekui uz maumus... kad sakura pirma kris tai visai galimas daiktas, bet kad naruto bus sekantis tai lb abejoju, man atrodo kad jis tuo metu bus pagrobtas pein'o arba gydisis po kovos su peinu...As visgi manyciau kad sasuke pirmiausia susiras danzou ir likusius senolius...
              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              sigpic

              Comment

              • Lov'Za
                Otaku/Gamer

                • 2008 05 12
                • 32

                Naruto Ship. Manga nerodys 2 savaites del svenciu
                Your Smile Will Help You Survive

                Comment

                • destiny
                  Rašytojas

                  • 2008 06 20
                  • 242

                  Autorius Lov'Za
                  Naruto Ship. Manga nerodys 2 savaites del svenciu
                  tokio dalyko kaip naruto ship. manga nera... naruto ship. tai yra anime
                  Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  sigpic

                  Comment

                  • Reshef
                    Bitter sweet

                    • 2008 10 03
                    • 307

                    Autorius destiny
                    dekui uz maumus... kad sakura pirma kris tai visai galimas daiktas, bet kad naruto bus sekantis tai lb abejoju, man atrodo kad jis tuo metu bus pagrobtas pein'o arba gydisis po kovos su peinu...As visgi manyciau kad sasuke pirmiausia susiras danzou ir likusius senolius...
                    tavo spejimas, kad Sasuke pirmiausiai puls senolius labai tiketinas. tik manau jog jis pirmiausiai susidurs su Killerbee, again.

                    Comment

                    • destiny
                      Rašytojas

                      • 2008 06 20
                      • 242

                      as tai manau kad su killerbee jai jau susidurs tai tikrai ne sasuke, kaskodel tai manau kad su juo pirma susidurs kasnors is kanohos...bet ir tai klausimas ar tik jis netaps kanohos draugu ar kaasnors pan...
                      Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                      sigpic

                      Comment

                      • wabaliuz
                        Narys
                        • 2007 11 18
                        • 48

                        Autorius Lov'Za
                        Naruto Ship. Manga nerodys 2 savaites del svenciu
                        Kokios sventes?...

                        Comment

                        • Miyata
                          Find your own sins, kid.



                          • 2008 01 09
                          • 452

                          Autorius wabaliuz
                          Kokios sventes?...
                          Kaledos, Naujieji metai, I think.

                          Comment

                          • TheCoolMaker
                            UVERworld

                            • 2008 02 10
                            • 142

                            Autorius wabaliuz
                            Kokios sventes?...
                            Kalėdos tau ne šventė?

                            Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                            Comment

                            • destiny
                              Rašytojas

                              • 2008 06 20
                              • 242

                              nors nepradekit sitoj temoj apie kaledas sneket...
                              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                              sigpic

                              Comment

                              • wabaliuz
                                Narys
                                • 2007 11 18
                                • 48

                                ~1-2% zmoniu krikscionys ir svenciamos kaledos?...

                                Ar ne "The Emperor's Birthday"?...
                                Paskutinis pakeitimas nuo wabaliuz; 2008-12-28, 23:16.

                                Comment

                                Working...