Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Nakviša
    DragonFly

    • 2008 09 03
    • 180

    Zack>>> Kad visi mirs tai faktas... bet blemba, kodėl visada turi mirt patys fainiausi veikėjai??? Itachis... Jiraiya... dabar Kakashis????

    It's not fair

    Comment

    • Izzo
      one vs all, DIE AZ!



      • 2007 02 25
      • 1530

      Autorius wabaliuz
      Manau, kad Obito paminetas gale ne be reikalo...
      Ne, tu klysti. Kakašis tiesiog atsisiveikino su savo komandos draugais, kurie jau mirę
      SCREW YOU, PEOPLE!

      Comment

      • inkognito
        Qwerty

        • 2007 11 16
        • 172

        Kakashi negali mirti manau ji gali isgelbeti Guy ar Gay ?? kaip be butu Kakashi negali mirti jau geriau koki Iruka nuzudo
        Esu skaites ar girdejas gandu , kad Kakashui yra planuojama skirti dideliu pasikeitimu, tad jam mirti dar ne laikas .


        Be to manau labai aiskai yra pasakyta, kad Tobi yra Madara . Ir tas hipotezes apie Tobi/obito ar Madara susietas su obito reiktu pamirsti. Jugi vaiki sutraiske rieduliai likti gyvam 0 sansu
        Paskutinis pakeitimas nuo inkognito; 2008-11-07, 18:33.

        Comment

        • Suiram
          Narys
          • 2007 11 24
          • 85

          Autorius wabaliuz
          Manau, kad Obito paminetas gale ne be reikalo...
          Jis netik Obito varda pasake bet ir Rin taj reiskia kad jis tarsi sveikinasi su jais nu tipo as irgi miriau malonu jus vel matyti or smth.

          P.S. sakiau kad Danzou siekia uzgrobti Konoha
          Paskutinis pakeitimas nuo Suiram; 2008-11-08, 15:34.

          Comment

          • destiny
            Rašytojas

            • 2008 06 20
            • 242

            joa as ir manau kad obito tikrai niekuo nesusijas so tobi'u... krc nesuprantu kdl sios sawaites chapteris taip ilgai nepasirodo????????
            Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
            ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            sigpic

            Comment

            • krapija
              Cadavariffic

              • 2008 03 08
              • 260

              nesulaukiu naujo, jau atsibodo man tas kakashis, vienas iš veikėjų kuris mano širdį turi mirt (kartu su sasuke ir sakura), bet aišku dar penkiolika chapterių jį palaikys gyvą, ir paskui paaiškės kad jis nemirs. nafig :/
              Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



              http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

              http://www.last.fm/user/bombska

              Comment

              • destiny
                Rašytojas

                • 2008 06 20
                • 242

                sasuke ir kakashi's mirt?? kdl tau taip norisi?

                Spoileris:
                ce krc as db padarysiu wisai ne y tema, bet lb noriu jums parodyt wiena lb grazu paw, kuris mano manymu lb tinka uchihu broliams...


                Paskutinis pakeitimas nuo destiny; 2008-11-17, 16:28.
                Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                sigpic

                Comment

                • Snabas
                  Rimtas forumo narys
                  • 2008 11 12
                  • 140

                  Sasuke ir Kakashi's man rods idomiausi veikejai. Jei mirt - tai nebent Narutui, nors koks tada Narutas be Naruto

                  Comment

                  • Shadow"
                    Narys

                    • 2008 06 17
                    • 75

                    del Kakashi mirties kazkiek abejoju,nes wiskas cia lb susije su Madara ir Obito

                    Comment

                    • krapija
                      Cadavariffic

                      • 2008 03 08
                      • 260

                      kame tas įdomumas jų? kakashis įdomus tik tuo, kad sugeba kopijuot, o jau atsibodo, kad visai jo nebedevelopina, sasuke išviso, silpnas visada buvo, tik su kitų pagalba pasidaro kažkiek stipresnis, nors ir tai, keturiese sugebėjo likt padūchinti nuo killerbee. ai ždž, čia mano nuomonė, o sasuke visada buvo lėviausias charas turbūt visuose anime
                      Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



                      http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

                      http://www.last.fm/user/bombska

                      Comment

                      • TheCoolMaker
                        UVERworld

                        • 2008 02 10
                        • 142

                        Autorius Cid
                        kame tas įdomumas jų? kakashis įdomus tik tuo, kad sugeba kopijuot, o jau atsibodo, kad visai jo nebedevelopina, sasuke išviso, silpnas visada buvo, tik su kitų pagalba pasidaro kažkiek stipresnis, nors ir tai, keturiese sugebėjo likt padūchinti nuo killerbee. ai ždž, čia mano nuomonė, o sasuke visada buvo lėviausias charas turbūt visuose anime
                        Tas visad silpnas sasuke dabar taip pakrautu malku visiems narutams, kakashiams.. man asmeniskai naruto pats lieviausias charas niek nesugeba ir tt, galia tik dėl kyubi, fe

                        Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                        Comment

                        • Shadow"
                          Narys

                          • 2008 06 17
                          • 75

                          jau geriau kakashi nei sasuke kuri wisi isdurineja kaip tik gali
                          o del naruto - wienintelis jo originalus sugebejimas yra ištwermė ir užsispyrimas

                          Comment

                          • krapija
                            Cadavariffic

                            • 2008 03 08
                            • 260

                            sasukės visos galios dabartinėse itačio akyse, orochimaru seale ir viskas, kol kiti veikėjai deda savo jėgas traininguose ir t.t, o ar pakrautų tai čia tikrai nieko aiškaus nėr, keturiese vos išgyveno prieš killerbee. o naruto jėga jau seniai nebe kyubije, jau seniai jis jo stengiasi nebeišleist ir traininas savo jėgom vien. dar draugas liepė pridėt, kad sasukė turi mirt 1000 musių mirtim
                            Paskutinis pakeitimas nuo krapija; 2008-11-17, 18:36.
                            Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



                            http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

                            http://www.last.fm/user/bombska

                            Comment

                            • Shadow"
                              Narys

                              • 2008 06 17
                              • 75

                              del naruto sutinku
                              sasuke wistiek liko silpnas,nes kaip minejo jo akys tik kazka sugeba
                              o beje,cursead seal itachi's ateme pries mirdamas is sasuke.

                              Comment

                              • destiny
                                Rašytojas

                                • 2008 06 20
                                • 242

                                cursed seal sasuke jau nebeturi. sasuke tikrai nera wienas is silpnesniu charu, kaip tik pagal mane jis nusileidzia tik pein'ui ir madarai nu ir dal gal but tsunadei. o kad jis kakashi nugaletu tai kas be ko juk atsiminkit kaip lengwai kakashis pasikrowe nuo itachio su sawo sharinganu, o sasuke nors ir nepilnai nepilnai ji nugalejo bet bent jau atkapojo normaliai, o kakashis ngal net nei wieno smugio nesudawe... seip pritarciau kad naruto wienas is liewesniu bet jis wistiek turi kaskokios harizmos
                                Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                sigpic

                                Comment

                                Working...