Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Suiram
    Narys
    • 2007 11 24
    • 85

    http://naruto.wikia.com/wiki/ANBU ce apie anbu neprisimenu ar apie tai sake konkreciai bet niekas be esamu arba buvusiu ANBU nariu netruri tokios tatuiruotes

    Comment

    • destiny
      Rašytojas

      • 2008 06 20
      • 242

      as irgi labai abejoju kaad danzou butu uchiha o del tu tatiruociu tai manau kad ten tiktai fan art'ai buwo...
      Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      sigpic

      Comment

      • Bagy
        Bagy-san

        • 2008 05 24
        • 289

        Hmm... Gali buti, bet vistiek dekui jums uz info

        Comment

        • destiny
          Rašytojas

          • 2008 06 20
          • 242

          OMFG! wienu metu pamaniau kad kakashis mire bet apsirikau
          beje radau wiena lb grazu amw apie sasuke ir itachi tai nusprendziau ydet http://www.youtube.com/watch?v=igN4GEbRWqY
          tikiuosi kad patiks...
          Paskutinis pakeitimas nuo destiny; 2008-10-28, 10:41.
          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          sigpic

          Comment

          • wabaliuz
            Narys
            • 2007 11 18
            • 48

            O jezau mano... Negi visus mano megstamiausius charus iszudyt nori? Itachis, Asuma, (Jiraya dar biski), o dabar ir Kakashis? Atrodo, greitai ir tsunade uzsilenks...

            Comment

            • araminas
              Lone wolf

              • 2008 06 16
              • 77

              Anime tai nebepatinga - meciau, bet manga dar skaitau
              My top 3 anime:

              1.One piece 2.Katekyo Hitman Reborn 3.D. Gray Man

              Comment

              • destiny
                Rašytojas

                • 2008 06 20
                • 242

                kaip manot kur pataike tas peino vinis??? as tai manau kad kakashis liks be sharingano...
                Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                sigpic

                Comment

                • despair
                  bud sweat and beers...

                  • 2007 06 01
                  • 168

                  Autorius destiny
                  kaip manot kur pataike tas peino vinis??? as tai manau kad kakashis liks be sharingano...
                  Tikiuosi taip neatsitiks Seip man atrodo, kad Kakashis parodys savo kuno dali, kuria visada slepia ir BAM!!! kazkas nutiks

                  Comment

                  • InuyashaGirl
                    Mielas Ruzavas padaras ^^

                    • 2008 04 18
                    • 152

                    Pein-sama pavaro! . . kazkodel abejoju kad i sharingan aki pataike. .
                    Imagine there's no Heaven
                    It's easy if you try
                    No hell below us
                    Above us only sky
                    Imagine all the people
                    Living for today

                    Comment

                    • Suiram
                      Narys
                      • 2007 11 24
                      • 85

                      hmm... kaip suprantu kitam chapteri Kakashis da gyvas bus kazka svarbaus nuveiks ir mirs (ce is paskutiniu zodziu sprendziu) kaip manot kas tai bus?

                      Comment

                      • dyrikaas
                        Narys
                        • 2007 05 14
                        • 53

                        Autorius destiny
                        kaip manot kur pataike tas peino vinis??? as tai manau kad kakashis liks be sharingano...
                        arba i sharingano padaryta skyle ( taip jis moka daryt juodas skylutes ore su savo akim, scary ain't it?) arba nussims kauke ir su dantim pagaus (diarchi blyn)

                        Comment

                        • Dark-Tarou
                          I'm a woman on a mission


                          • 2008 07 14
                          • 486

                          Nieko kakashui nenutiks. Kishimoto megsta ant galo palikti kazka neuzbaigto... Nemanau kad jis taip lengvai prazudys Kakashi...neeee, tam reikia kovos kuri uzimtu kokius 20 chapteriu ir po jos lb daug chaperiu flashbacku...

                          Mano spejimas: kakashis kazkaip issisuks is sitos situacijos, gal tai isties dar vienas bunshinas, arba tai bus kokia jo nauja technika neisivaizduoju, nes is kurejo visko galima sulaukt. Ypac nezonodami visu jo sharingano galiu.

                          Gal ir neteks jis to sharingano, nebeda, visada yra Madara, pas ji gales pasiskolint viena xD He won't mind
                          /// http://dark-tarou.mybrute.com

                          Comment

                          • araminas
                            Lone wolf

                            • 2008 06 16
                            • 77

                            O gal Pein'as is Kakashio padarys dar viena Peina? Gali ir taip buti.
                            My top 3 anime:

                            1.One piece 2.Katekyo Hitman Reborn 3.D. Gray Man

                            Comment

                            • destiny
                              Rašytojas

                              • 2008 06 20
                              • 242

                              Autorius araminas
                              O gal Pein'as is Kakashio padarys dar viena Peina? Gali ir taip buti.
                              joa man irgi tokia mintis kilo, bet jauciu kakashis issisuks(kokiu nors neytiketinu budu).
                              o del tos juodosios skyles sukurimo tai abejoju, nes man pasirodo kad ten paskutiniam puslapiui buwo gan nemazai kraujo...
                              nzn kodel bet man atrodo kad tai gali buti tiesiog kakashi'o iliuzija
                              Paskutinis pakeitimas nuo destiny; 2008-11-02, 14:14.
                              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                              sigpic

                              Comment

                              • Eglaya
                                Procrastinator


                                • 2005 07 22
                                • 561

                                Na, aišku viena, kad pastarasis Naruto skyrius sujaukė nemažai fan-fiction autorių planų. xD Kita vertus, teorija, kad Kakašis liks be Šaringano yra visai tikėtina. Tik nenorėčiau, kad jis mirtų. Dabar kiekvieną naują Naruto skyrių atsiverčiu su nerimu, kad tik nenudubasintų Kishimoto-san kokio svarbaus personažo...

                                Šiaip tai daugelis tikisi, kad ant galo mirs Sasukė, bet nieko. Naruto surinks devynis Kyuubio rutulius, iškvies lapę ir jį atgaivins...
                                Aish...

                                Comment

                                Working...