Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • InuyashaGirl
    Mielas Ruzavas padaras ^^

    • 2008 04 18
    • 152

    Man manga labai patinka....nes naruto anime yra . . . levas Tik labai nuobodu laukt naujo chapterio . . .
    Imagine there's no Heaven
    It's easy if you try
    No hell below us
    Above us only sky
    Imagine all the people
    Living for today

    Comment

    • destiny
      Rašytojas

      • 2008 06 20
      • 242

      krc man tai irgi ydomu ka danzou surezge kad neleidzia naruto pakwiest?? iki galo nesupratau tai db sasuke kaip ir itachi po biski tampa aklu?ir kaip jums pein'o puolimas? man tai kaskaip nytiketina kad 6 zmones(jai tiksliau tai vienas pein'as ) sukele tiek daug haoso...
      Paskutinis pakeitimas nuo destiny; 2008-10-18, 18:30.
      Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      sigpic

      Comment

      • InuyashaGirl
        Mielas Ruzavas padaras ^^

        • 2008 04 18
        • 152

        Autorius destiny
        krc man tai irgi ydomu ka danzou surezge kad neleidzia naruto pakwiest?? iki galo nesupratau tai db sasuke kaip ir itachi po biski tampa aklu?
        Del Danzou tai idomu idomu Bet manau, kad Sasuke nebus aklas. . siaip akys durniuoja del sharingano .. .maybe .. .
        Imagine there's no Heaven
        It's easy if you try
        No hell below us
        Above us only sky
        Imagine all the people
        Living for today

        Comment

        • Suiram
          Narys
          • 2007 11 24
          • 85

          Del Danzou taj man persasi tokia teorija:
          Jis neleidzia narutui gryzt todel kad jis negaletu apgint kaimo nuo Peino kaj kaimas bus isdraskytas ir isdauzytas ir Peinas pasitrauks nerades Naruto Danzou sakys kad Tsunade nesugebejo ivykdyti savo kaip kaimo gynejos pareigos ir uzims pats uzims hokages pozicija

          Comment

          • destiny
            Rašytojas

            • 2008 06 20
            • 242

            Autorius Suiram
            Del Danzou taj man persasi tokia teorija:
            Jis neleidzia narutui gryzt todel kad jis negaletu apgint kaimo nuo Peino kaj kaimas bus isdraskytas ir isdauzytas ir Peinas pasitrauks nerades Naruto Danzou sakys kad Tsunade nesugebejo ivykdyti savo kaip kaimo gynejos pareigos ir uzims pats uzims hokages pozicija
            neblogai sugalwojai o del to aklumo tau manau kad apaks tik wiena akim
            Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
            ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            sigpic

            Comment

            • TheCoolMaker
              UVERworld

              • 2008 02 10
              • 142

              Man dar kyla įtarimas, kad Danzou "gerietis" tik viską savaip supranta, gal jis tiesiog nenori, kad Naruto nepatektu akatsuki i rankas, o šis būdas buvo pats tas
              Paskutinis pakeitimas nuo TheCoolMaker; 2008-10-21, 15:24.

              Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

              Comment

              • Suiram
                Narys
                • 2007 11 24
                • 85

                Autorius TheCoolMaker
                Man dar kyla įtarimas, kad Danzou "gerietis" tik viską savaip supranta, gal jis tiesiog nenori, kad Naruto patektu akatsuki i rankas, o šis būdas buvo pats tas
                Ne jis blogietis jis neleidzia mums matyti veiksmo

                Comment

                • destiny
                  Rašytojas

                  • 2008 06 20
                  • 242

                  pamatysim mes ta weiksma wistiek kaip manot kokiu stebuklingu budu kanoha issigelbes nuo pein'o puolimo?
                  Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  sigpic

                  Comment

                  • despair
                    bud sweat and beers...

                    • 2007 06 01
                    • 168

                    Autorius Izzo
                    Mmmm.. Dabar įdomūs dalykai dedas, Danzou kaip visada lopas, kažką planuoja.
                    Tai zinoma, kad planuoja. Man atrodo kad jis yra Uchiha

                    Comment

                    • TheCoolMaker
                      UVERworld

                      • 2008 02 10
                      • 142

                      Autorius despair
                      Tai zinoma, kad planuoja. Man atrodo kad jis yra Uchiha
                      Na, kad jis Uchiha manau yra labai labai mažas šansas

                      Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                      Comment

                      • despair
                        bud sweat and beers...

                        • 2007 06 01
                        • 168

                        Autorius TheCoolMaker
                        Na, kad jis Uchiha manau yra labai labai mažas šansas
                        As ir taip pat galovjau, kol nepastebejau, kad ir kituose forumuose apie tai labai placiai diskutuojama. Yra labai didelis sansas, kad jis yra Uchiha. Idomumo deliai paskaityk cia

                        Comment

                        • Bagy
                          Bagy-san

                          • 2008 05 24
                          • 289

                          As norejau Jusu visu fanu paklaus, nes radau toki pastebejima, kad pas Itachi ir Kakashi yra ta pati taturuote ant kaires rankos. Bet mangoj apie tai as nepastebejau kad butu parasyta, ar as kazka praziopsojau? Ar kolkas joje dar nieko neuzsiminta apie tai. Butu malonu suzinot jusu nuomones.

                          Comment

                          • Suiram
                            Narys
                            • 2007 11 24
                            • 85

                            Ten yra ANBU tatuiruote visi ANBU atokias turi kadangi ir Kakashis ir Itachis buvo ANBU tai naturalu kad jie jas turi

                            Comment

                            • Bagy
                              Bagy-san

                              • 2008 05 24
                              • 289

                              Kurioj vietoj ten apie tai uzsiminta? Butu idomu apie tai daugiau suzinot.

                              Comment

                              • TheCoolMaker
                                UVERworld

                                • 2008 02 10
                                • 142

                                Autorius despair
                                As ir taip pat galovjau, kol nepastebejau, kad ir kituose forumuose apie tai labai placiai diskutuojama. Yra labai didelis sansas, kad jis yra Uchiha. Idomumo deliai paskaityk cia
                                Vistiek nieko doro nepasako, spėlionės ir atsitiktinumai, panašiai buvo kai daugelis galvojo, kad peinas yra naruto tėvas... Dar laba patinka repuojantis kietasis senis KillerBee nu bet tokį sugalvot dar

                                Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                                Comment

                                Working...