Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Intrigante

    #16
    Suiram, man rods per giliai kapstai xD šeip mano nuomone, jis ten per greit Itachi nukilino ;/ bliam beveik 400 chapterių ruošės jį užmušt, ir paskui pist per kokius 3 chapterius viskas baigta jmj ;/

    Comment

    • Lov'Za
      Otaku/Gamer

      • 2008 05 12
      • 32

      #17
      manga tai krutai viskas bet vat anime per daug filleriu nors dbr jie jau ten kazka daro ir nukrypsta nuo mangos , tai visai idomu ir manga paskaityt ir anime paziuret
      Your Smile Will Help You Survive

      Comment

      • inkognito
        Qwerty

        • 2007 11 16
        • 172

        #18
        Kuo toliau tuo labiau netenku zado.Sie paskutiniai chapteriai ausko verti. Siame paskutiniame chapteryje daug graudinanciu prisiminimu ir pagaliau parodoma Sasukes MS , kuris atrodo biski keistokai Itachio ir Kakashio grazesni bent jau man
        Be to nemanot kad istorija paliko idomia kryptim Sasukes naujas tikslas yra Kanohos sunaikinimas.
        Jai vel nebus kokio stipraus istorijos vingio tikiuosi pamatyti Naruto vs Sasuke, kuri tikrai manau bus daug daug geresne negu kai jie kovesi VoTe

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #19
          Man kuo toliau tuo labiau nepatinka Sasuke Jau toks emo, kad nežinau paliko, dabar varys naikint konohą už tai, kad 3 ar 4 valdžios šulai liepė išskerst Uchihas. O kaip kiti niekuo dėti gyventojai? nu žodžiu, Emo
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Intrigante

            #20
            nju kadangi aš praktiškai dievinu Sasuke ^^ tai man tie chapteriai buvo tarsi auksas :O bet plot-wise, istorija kažkokia šūdina atsiprašant paliko...kaip Izzo sakė, ar ne protingiau būtų nukirst tuos senius, kurie užsakė jo klano žudynes.. be to, nejaugi Sasuke dabar bus 100% bad guy? o aš taip tikėjaus kad jis nukals Itachi ir grįš pas draugus na bet aš vis dar turiu vilties xD

            Comment

            • Lov'Za
              Otaku/Gamer

              • 2008 05 12
              • 32

              #21
              Turbut Kishimoto nori Sasuke paverst blogiuku ir pff kodel jis nori konoha pult , taigi kaiptik jo brolis itachi norejo isgelbet konoha ,o tas nori ji sugriaut ,bet jo naujas sharingan graziai atrodo. Vistiek manau kishimoto visgi nori tos Naruto vs. Sasuke kovos bus geras kai Naruto suzinos jog jiraya mire , tai turbut isvis taps super duper galingu nu kuo toliau tuo idomiau skaitom skaitom
              Your Smile Will Help You Survive

              Comment

              • JOLANTA

                #22
                ka cia supaisisi sasuke . jis pats nebezino ko nori tai itachi norejo nuzudyti tai dabar konoha sunaikini . manau naruto zud but konoza isgelbes . o rimtai jiraya mire? kaskaip nepamenu . o jis man taip patiko. Intrigante, as ir tikiuosi kad sasuke pasikeis ir taps vel geras .

                Comment

                • inkognito
                  Qwerty

                  • 2007 11 16
                  • 172

                  #23
                  ne nu truksta man zodziu Itachis nenustoja manes stebines. Kas galejo pagalvoti, kad Itachis Naruto duos dali savo galiu tam atvejui jai Sasuke sukiltu pries Kanoha. Madara manau wistiek pamelavo Sasukei kazkurioje vietoje , ne viskas ka jis pasakojo pasirodo tiesa. laukiu nesulaukiu kito chapterio


                  + Naruto gryzes i Kanoha jau ,kaip cia dar yra, kad nesuzinojo apie Jiraiya mirti , tikiuosi kitam chapteri pasakys ar bent jau artimiausiu metu ir tikiuosi gal jam pasakys visa tiesa apie jo tevus

                  Comment

                  • tamsa
                    Kiriya

                    • 2007 08 13
                    • 192

                    #24
                    as irgi laukiu kada gi suzinos jis apiue jiraya ir tai kad jo tevas 4 hokage. laukiam laukiam
                    sigpic

                    Comment

                    • tamsa
                      Kiriya

                      • 2007 08 13
                      • 192

                      #25
                      nu viskas pasake narutui kad jiraya mire, tik gaila kad nieko daugiau idomaus be to kad tobi kazka sugalvojes yra ir jam beveik visi akatsuki nariai padeda nieko idomaus nebepasake.
                      sigpic

                      Comment

                      • inkognito
                        Qwerty

                        • 2007 11 16
                        • 172

                        #26
                        idomaiusia man buvo tai kad Kisame Madara pavadino Mizukage , jai gerai atsimenu Zabuza bande sukilti pries mizukage neveltui tada jam nepavyko jai jisai Madara ir tai pasako kur jisai slepesi sitiek metu .
                        Be to gaila ,kad sitas wisas chapteris nebuvo skirtas apie jiraya mirties praneshima tiesiok pasake ir viskas .Kishimoto erzina cia mus be to jai neklystu salia pa-frog buvo ta varle kuri laiko rakta ar koki ten velnia skirta naruto . Tad tikiuosi kitam chapteri bus papasakota kas laukia naruto

                        Comment

                        • wabaliuz
                          Narys
                          • 2007 11 18
                          • 48

                          #27
                          Jauciu, kad varles paims Naruto pamokyt kazko...

                          Comment

                          • Suiram
                            Narys
                            • 2007 11 24
                            • 85

                            #28
                            Man jau pradeda atsibost kaip visi ten plesosi del to sasukes kiekvienas blogiukas nori tureti (ar patureti) sasuke ech Kishimoto pradeda panaset i pedofila nes visi subrende blogieciai vyrai bando gauti nepilnameti sasuke

                            Comment

                            • Intrigante

                              #29
                              todėl kad jis sexy DD šeip jau dar pirmoj daly matės kad Kishiui Sasukė svarbesnis už Naruto. na man tai kuo daugiau Sasukės,tuo geriau :fangirl mode:

                              Comment

                              • inkognito
                                Qwerty

                                • 2007 11 16
                                • 172

                                #30
                                as isvis cia kazkuriame narutoFAN forume buvau rades interviu su Kishi kuriame jis biski aptare kas siais metais bus . Pagrinde dominuos Sasuke Sakura ir kazkas labai svarbaus ivyks Kakashiui .
                                Jai kam idomu stai pilnas interviu (toks tas ir interviu poraklausimu tik )

                                Spoileris:
                                1. Is Jiraiya dead?
                                Kishi : He lives..............................in your heart.
                                Naruto has to be grown up. Shikamaru also needed to be grown up. And Sakura will have to be grown up, too. Lee? Lee doesn't need to be grown up anymore.

                                2. What's gonna happen next year?
                                Kishi : Started with Sasuke vs Itachi battle.
                                I'm gonna write about mainly Sasuke next year. And Kakashi and Sakura, after that. Especially Kakashi. I can't tell yet but a huge event will happen to him.

                                3. What kind of way of ending do you do with Sasuke vs Itachi battle?
                                Kishi : I can't tell. But I have kept this waiting to manga readers for a long time. So I'll have to make everyone gets content with it.

                                4. Describe the color of Sasuke vs Itachi battle.
                                Kishi : Glossy-Black

                                5. Describe the color of Kakashi story which you just mentioned about.
                                Kishi : Dark Blue

                                6. You said you're gonna write about Sasuke, Kakashi and Sakura. What about Naruto?
                                Kishi : Naruto has to wait.

                                7. Are you gonna write the battle of each member of Hebi?
                                Kishi : Actually I didn't want to. But Shueisha ordered me to do with something about them.


                                Greiciausiai jai tai tiesa Naruto matysime tik epizodiskai Isvis tuoj wisa istorija bus pervadinta Sasuke o Naruto liks tik antraeilis personazas :P

                                Comment

                                Working...