Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • tobyy
    Narys

    • 2009 10 20
    • 80

    Naruto 527 skyriaus aptarimas

    Naruto 527 skyrius.
    http://mangastream.com/read/naruto/68770608/1
    Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
    Legendary ninja of nine tails...

    Comment

    • Kanda
      Rašytojas

      • 2010 09 25
      • 236

      Na va - supratau, kad praitame aptarime visiska nesamine sumalaiu - ne tuos brolius aptriau - geda XDDD Kaip laukiau pilnesnio chapterio su ta blonde, o ja susiurbe ;/..... Na ka geri spec. efektai, veiksmas ir pagaliau VIENAS - nesumaltas siuzetas XD
      DA , tumblr :P

      Comment

      • nemesis
        Super mega ultra rašytojas

        • 2010 11 08
        • 1178

        na pagaliau Kišis susikoncentravo i vienos vietos vaizdavima, o ne kelias is karto musio vietas

        Comment

        • Sharous
          Narys
          • 2010 11 08
          • 81

          jūs dabar man lietuviškai paaiškinkit, kas ten per broliai ir koks ten jutsu, kur tarsi sielas išsiurbia?

          Comment

          • Aramis

            Autorius Sharous
            jūs dabar man lietuviškai paaiškinkit, kas ten per broliai ir koks ten jutsu, kur tarsi sielas išsiurbia?
            Gerai, mėginsime lietuviškai paaiškinti. Broliai yra S klasės nusikaltėliai, buvę tarp šinobių, kurie mėgino užvaldyti 9 tailed fox. Jis juos prarijo, tačiau nepajėgė suvirškinti. Gavo truputį jo energijos.

            Jų galimybės yra jau matytos~ Six Path of Pain. Nors berods tie daiktai kol kas naudojami tik sielos išsiurbimui, tačiau... Tie daiktai man primena Nagato su kūnais, turėjusiais six path sugebėjimų. Melas ir tiesa/dažniausiai vartojamas žodis juk beveik ta pati sąlyga... Tai reiškia, kad turint pakankamai chakros, gali įgyti six path of pain galimybes, kurias jungs rinegan, arba relikvijos.

            Antrasis čia beveik ne prie ko...

            Comment

            • arc9944
              wut?

              • 2010 01 30
              • 92

              beveik viskas buvo okay...
              Bet ta istorija kad jie buvo praryti fox'o ir 2sav. isgyveno jo skrandyje...
              Manau galejo ka nors geresnio isstumti. Istorija pasirode lyg anime filler kureju sugalvota .

              Tikiuosi kita chap. Darui dies.

              Comment

              • nemesis
                Super mega ultra rašytojas

                • 2010 11 08
                • 1178

                Autorius arc9944
                Spoileris:
                beveik viskas buvo okay...
                Bet ta istorija kad jie buvo praryti fox'o ir 2sav. isgyveno jo skrandyje...
                Manau galejo ka nors geresnio isstumti. Istorija pasirode lyg anime filler kureju sugalvota .

                Tikiuosi kita chap. Darui dies.
                No chans, kaskas tures uzimt Raikages vieta po jo mirties (Darui)
                Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2011-02-14, 20:15. Priežastis: Kada pagaliau išmoksite "SPOILER" žymes naudoti?

                Comment

                Working...