Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • arc9944
    wut?

    • 2010 01 30
    • 92

    Tai jo, jie buvo lygiaverciai prisininkai.. Bet
    Madara gyvas, pirmasis nebe
    Kaip tai suprast ? Manau turejai galvoje kad Madara gyvas reiskia jis laimejo ir yra stipresnis o hashirama negyvas tj jis jau pralaimetojas ir yra silpnesnis? ?

    Comment

    • Aramis

      Autorius arc9944
      Tai jo, jie buvo lygiaverciai prisininkai.. Bet

      Kaip tai suprast ? Manau turejai galvoje kad Madara gyvas reiskia jis laimejo ir yra stipresnis o hashirama negyvas tj jis jau pralaimetojas ir yra silpnesnis? ?
      Ne, tai reiškia, kad nepriklausomai nuo jų jėgos, laimėjo tas, kuriam buvo palankesnės aplinkybės. Kitas klausimas kaip tu mano pasakymą interpretuoji. Apie kovą žinome tik tiek, kad laimėjo Pirmasis, o madara nulindo į pogrindį. Man daryti išvadas iš to kaip ir mažoka faktų. (Uchihos nusigręžė nuo Madaros, Pirmąjį palaikė Senju ir gal netgi Uchihos. Kam Madarai lįsti į viešumą, jei palaikymo nesulauks? Kam jam laimėti, net jei ir gali? Arba kam jam kovoti iki galo?)

      Naudojantis jūsų suvokimu, pirmasis stipresnis todėl, kad laimėjo. Tačiau jis negyvas, o gyvas Madara. Tai prieštarauja jūsų teiginiams. Todėl ir nedarau iš karto išvadų, ypač tokių kategoriškų. Laimėjo - pralaimėjo, per daug dviprasmiška situacija.
      Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-11-04, 18:18.

      Comment

      • Tryer
        Narys

        • 2009 09 27
        • 77

        Diskutuoti tikrai galima šia tema. Tarkim Madara yra stipresnis už pirmąjį;
        1. tai kokio velnio jis pralaimėjo ? Nėra jokios aiškios priežasties. Jei dėl genų, kaip pats Madara lyg ir minėjo, tai kažkaip vėlgi, nelogiška, galėjo jų taikiais būdais ir klasta gauti, kas yra daug paprasčiau nei rizikuoti gyvybe, ypač kai tarkim tas pats Orochimaru ir Danzo jų gavo be didesnių rūpesčių.
        2. jei Madara norėjo pralaimėti, tai why fight in the first place ? Kam kovoti dėl įtakos, kurios Madara net nenorėjo įgyti ?

        O dėl fakto, jog pirmasis grabe, o Madara gyvas, tai jis tikrai nenusako nieko. Vadovaujantis ta logika, tai Jiraya su Tsunade kovojo prieš Orochimaru. Orochimaru ir Jiraya abu nebegyvi, so.. that means Tsunade is the strongest ?

        Comment

        • Aramis

          Autorius Tryer
          Diskutuoti tikrai galima šia tema. Tarkim Madara yra stipresnis už pirmąjį;
          1. tai kokio velnio jis pralaimėjo ? Nėra jokios aiškios priežasties. Jei dėl genų, kaip pats Madara lyg ir minėjo, tai kažkaip vėlgi, nelogiška, galėjo jų taikiais būdais ir klasta gauti, kas yra daug paprasčiau nei rizikuoti gyvybe, ypač kai tarkim tas pats Orochimaru ir Danzo jų gavo be didesnių rūpesčių.
          Skaityk dar kartą, diskutuoti apie tai neverta - Motyvas - Uchihos atsisakė palaikyti Madarą kovoje su Pirmuoju dėl vadovavimo. Gal net palaikė Hashiramą. Dar motyvų trūksta? Pirmojo rankose Senju galybė, Madaros - nieko. Suskilusi gelda. Kaip ir jokio palaikymo iš 5 shinobių kraštų. Kas iš to, kad laimės ar pralaimės, jei net neaišku kokia forma vyko 1vs1 kova, kurioje 9tails buvo užsealintas Pirmojo žmonoje? Prie ko tie genai? Jų neminėjau, man jie ir nerūpi.
          2. jei Madara norėjo pralaimėti, tai why fight in the first place ? Kam kovoti dėl įtakos, kurios Madara net nenorėjo įgyti ?
          Gal tam, kad norėjo būti visų pamirštas ir sau ramiausiai kurti keršto planus, nebijodamas žudikų? O gal todėl, kad buvo paminta jo garbė? Madara kad ir ką sakytum, buvo idealistas, jo planuose jaučiamas tas siekis sukurti taiką.

          O dėl fakto, jog pirmasis grabe, o Madara gyvas, tai jis tikrai nenusako nieko. Vadovaujantis ta logika, tai Jiraya su Tsunade kovojo prieš Orochimaru. Orochimaru ir Jiraya abu nebegyvi, so.. that means Tsunade is the strongest ?
          Na taip, kovojo 2vs1, ir tai vadinam kova. Tegul. Tik gaila, kad kovojo tik iki "pirmo kraujo", ir tai, Orochi rankų nevaldė. Jei nevaldydamas rankų sugebėjo atsilaikyti prieš Sannin, tai galių skirtumas ryškus. O ir nusibaigė jis ne nuo Tsunadės rankų.
          Man daug sako - Madara turi EMS, kurio galybė dar nežinoma. Raukiam diskusiją?

          Comment

          • nemesis
            Super mega ultra rašytojas

            • 2010 11 08
            • 1178

            Galetu visdelto Jairaya sugrizt pirma ir paskutini kart, pasilgau to senuko O seip manau laukia daug idomiu kovu kaip Sakura vs Cheo, Kakashi vs Father?( netikiu, kad kabutas galejo uzmirsti White Fang?), Shikamaru vs Teacher ir Aisku Sasuke vs Naruto

            P.s dar neaisku ka Itacis inplantavo i naruta? Arba praleidau ta vieta, arba tai ar neatskleista?
            Paskutinis pakeitimas nuo nemesis; 2010-11-08, 19:02.

            Comment

            • Sharous
              Narys
              • 2010 11 08
              • 81

              Autorius nemesis
              Galetu visdelto Jairaya sugrizt pirma ir paskutini kart, pasilgau to senuko O seip manau laukia daug idomiu kovu kaip Sakura vs Cheo, Kakashi vs Father?( netikiu, kad kabutas galejo uzmirsti White Fang?), Shikamaru vs Teacher ir Aisku Sasuke vs Naruto

              P.s dar neaisku ka Itacis inplantavo i naruta? Arba praleidau ta vieta, arba tai ar neatskleista?
              hmm, rodos Itachi nieko neinplantavo į Naruto, gal su sasuke sumaišei?


              Dėl tos diskusijos tarp Madara ir Senju.
              Uchiha klanas norėjo taikos tarp Senju, ir Madara neturėjo pasirinkimo. citata iš narutopedia: "Although Madara never wanted peace with the Senju, the rest of the Uchiha wished to end the fighting, and Madara had no choice but to accept."

              Prieš ką Naruto kovos? manau tikrai ne prieš Sasuke, mano nuomone, kai Sasuke susitvarkys akis, kovos įkarštyje ateis padėt ne Madara'ai, o priešingam aljansui. visgi intriga. ir šeip, spėju tas Naruto kelis iš kart ant savęs užsimes ir daužys. Nors ką gali žinot.

              Bei Jirayia nebus prisikėlęs, pats Nagato lyg ir buvo minėjęs, kad prikels tik kaimiečius, kuriuos išžudė.

              Comment

              • nemesis
                Super mega ultra rašytojas

                • 2010 11 08
                • 1178

                Autorius Sharous
                hmm, rodos Itachi nieko neinplantavo į Naruto, gal su sasuke sumaišei?


                Dėl tos diskusijos tarp Madara ir Senju.
                Uchiha klanas norėjo taikos tarp Senju, ir Madara neturėjo pasirinkimo. citata iš narutopedia: "Although Madara never wanted peace with the Senju, the rest of the Uchiha wished to end the fighting, and Madara had no choice but to accept."

                Prieš ką Naruto kovos? manau tikrai ne prieš Sasuke, mano nuomone, kai Sasuke susitvarkys akis, kovos įkarštyje ateis padėt ne Madara'ai, o priešingam aljansui. visgi intriga. ir šeip, spėju tas Naruto kelis iš kart ant savęs užsimes ir daužys. Nors ką gali žinot.

                Bei Jirayia nebus prisikėlęs, pats Nagato lyg ir buvo minėjęs, kad prikels tik kaimiečius, kuriuos išžudė.
                Del Itacio inplantavimo, animacine versija tikrai rode( as manga pradejau skaityti tik nuo tos vietos kai baigesi animacines serijos t.y, ~400 chapteri, tad gali buti tik filmuke tai parodyta.), kai Narutas gulejo lovoi ir prisimene pokalbi su Itachi. Itacis Klause ka tu darysi, jei Sasuke puls Leaf Vilage. Narutas atsake, kad gins kaima. Itachi - Koks tu kvalas ar pns, nusisypsojo, ir tada pasake: iteikiu tau dovana.

                Del Sasukes kovos nepamirskim, kad Kabuto prikele Itachi ir dabar naudos ji kaip iranki. manau Sasuke kovos pries Naruta, bet paskui pamatys prikelta Itachi (gabut jau mirstanti) ir pakeis savo pozicija i toki varianta Naruto ir Sasuke vs Tobi ir Kabuto.

                Manau Kabuto galejo prikelti Jiyraja, visgi butu idomu pamatyti Naruto vs Sensei

                Comment

                • dfsafsaf
                  Beautiful Lies

                  • 2010 05 13
                  • 261

                  Mangoje irgi buvo, kaip Itachis kažką davė Narutui ir dar pasakė lyg, jog tikisi, jog jam nereikės to panaudot(dėl šito nesu įsitikinęs, gal su kuo kitu maišau)
                  Spoileris:
                  Kai sukišo vieną iš savo varnų jam į burną

                  Comment

                  • tobyy
                    Narys

                    • 2009 10 20
                    • 80

                    Naruto 516 skyriaus aptarimas

                    Naruto 516 skyrius.
                    http://mangastream.com/read/naruto/45984461/1
                    mmm neturiu ką pridurti, naruto best manga forever.
                    Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                    Legendary ninja of nine tails...

                    Comment

                    • Aramis

                      Kishis pranoko pats save, o Gaaros kalba tikrai sukrečianti. Iš manęs pirmą kartą po ilgo laiko 5/5 be ilgų komentarų

                      Comment

                      • tobyy
                        Narys

                        • 2009 10 20
                        • 80

                        Sutinku 100% Iš pirmų puslapių kilo įtarimas kad su kishiu kažkas ne taip "Dėl piešimo" kai atėjo laikas Garos kalbai viskas pasidarė aišku.
                        Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                        Legendary ninja of nine tails...

                        Comment

                        • Tryer
                          Narys

                          • 2009 09 27
                          • 77

                          Na, jūs taip giritat visi, bet kažkokio ypatingo įspūdžio šis chapteris man nepaliko. Na taip, Gaaros pirmieji sakiniai buvo gant įdomūs, bet po to, kai išskydo jis ( taip ir galvojau, jog jis kalbės apie Narutą ) tai ir mano akyse jis nukrito. Iš tiesų šiame chapteryje jau tikėjausi šiokio tokio veiksmo, o jei ir kitame chaptery bus 70% nereikalingų dialogų...

                          Comment

                          • dfsafsaf
                            Beautiful Lies

                            • 2010 05 13
                            • 261

                            Man tai tik kas nepatiko, tai jog kalbėjo tik apie Naruto, lyg to 8 tails jinchuuriki net nebutų

                            Comment

                            • Aramis

                              Man toks jausmas, kad kažkas skaito ne nuo pradžios. Nes šią kalbą buvo galima seniai numatyti, tik tiek, kad kishis ją tikrai gražiai įgyvendino.

                              Comment

                              • exccgmen
                                Tikrai?
                                • 2008 11 20
                                • 8

                                Nuostabus skyrius, kaip ir preitas. Laukiu nesulaukiu, ką parodys šioj arkoj.
                                Beje, ar tik man vienam atrodo, kad pabaiga jau netoli? Karas baigsis, o tada jau kaip ir nebebus ką rodyt, nebent Kishis prikurs ką, kad dar dešimt metų leist, arba pradės ateitį rodyt.

                                Comment

                                Working...