Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • arc9944
    wut?

    • 2010 01 30
    • 92

    oho kiek dauk sitam chap vienas is geriausiu senai matytu chap...

    Ką ten tie pvz Jinchuriki gali darodyt, jei be beastų
    o nemanai kad jie su savo visom galiom ...

    Del Jiraiya tj yra 2 variantai:
    1. Kabutas jo nerodo laiko ji narutui]
    2. Jis gyvas

    P.s parode Sasuke D

    Comment

    • dfsafsaf
      Beautiful Lies

      • 2010 05 13
      • 261

      Atrodo bus neblogos kovos , nes kiek pamenu, kai Orochimaru prikelinėjo 2 buvusius Hokage tai tie turėjo visas savo galias, aišku gal tie prikelti Jinchuriki ir neturės tų tailed beast galių, bet jie vistiek neturėtų būti silpni. Mačiau tik va Zabuza ir Haku , tai palyginus su tuo kiek dabar visi sustiprėjo, tai iš jų prasmės nematau, nes jie tokie pat stiprus kokie buvo prieš mirti, nors dar nežinia ar tie atgaivinti gali pavargti ar ne

      Comment

      • arc9944
        wut?

        • 2010 01 30
        • 92

        nors dar nežinia ar tie atgaivinti gali pavargti ar ne
        jie nepavargsa jie yra "killing mashines" vienintelis budas kaip juos nugaleto tai sealinimas

        Comment

        • Lota :D
          Love and Peace~!

          • 2010 02 17
          • 239

          Tai jau tikrai, kad sugrįžo intriga, po ganėtinai ilgo laiko iš tiesų nuoširdžiai domiuosi tuom, kas vyks toliau Nors visi dabar ryžtingi, jiems nusimato labai skausmingas karas... Štai Dan matau, Asuma (poor Shikamaru), Chyo ir daugelis kitų... Zabuza ir Haku kažkodėl labai džiaugiuosi. Mano vieni mėgstamiausių veikėjų buvo, taip baisiai norėjosi vėl juos pamatyt... Och, labai geras skyrius, laukiu nesulaukiu sekančio

          Comment

          • Kanda
            Rašytojas

            • 2010 09 25
            • 236

            OOOO jega kokia kova laukia, kiek pazistamu veiduuuuu ;D Ir visi su aprangelem kaime po lapija ;D
            DA , tumblr :P

            Comment

            • tobyy
              Narys

              • 2009 10 20
              • 80

              Ir kai kabuto tarė and finally... maniau, kad bus parodytas slaptasis ninja kurio taip "išsigando" madara eh ! tas kishis.
              Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
              Legendary ninja of nine tails...

              Comment

              • Xakis
                BW gamer

                • 2009 08 21
                • 20

                Sasuke!!!! *screams like little fan girl
                *cough joke cough

                NA gerai ar ten pirmo posto paveikslelyje naruto padares 6 raseganus ? OMG Kakashi so badass!!!!!!!!!!!
                Cia gal biski nezinau is praeito skyriaus, bet Toby isikiso tik viena rinegan aki, o kur kita padejo? Gal abi i viena ten jis jungia? Na esme tokia, kad galbut jis sasukei viena dave? m?
                Siaip skyrius geras, man patiko 5\5

                Comment

                • KYUBI
                  Narys
                  • 2009 07 11
                  • 59

                  istikro geras skyrius, bet as tikejausi pamatyti garsujy madaros enternal sharingana o jis myliumyliumyliumyliu ringegana isikiso ir nepatiko kad kabucimaras prikele tiek dauk galingu nindziu maneu kad ta technika limita turi koki bet vistiek bus idomu

                  Comment

                  • Tryer
                    Narys

                    • 2009 09 27
                    • 77

                    Taigi, mano pastebėjimai ir mintys:

                    Ir kai kabuto tarė and finally... maniau, kad bus parodytas slaptasis ninja kurio taip "išsigando" madara eh ! tas kishis.
                    Iš tiesų manau, jog tas slaptasis ninja - tai Madaros tikrasis Kūnas. Aiškiai matyti, jog tas dabartinis jo kūnas nėra tikrasis ir manau, jog slepiasi šiokia tokia intriga, gal tai Obito kūnas ( kas daug ką paaiškintų ( pvz: Madaros ir Kakashio Sharinganai turi lyg ir panašią erdvės manipuliavimo technika, tiesiog Madara yra ją labiau įvaldęs, nes Kakashis iš tiesų neturi Uchiha kraujo ir pan.) )

                    kai Orochimaru prikelinėjo 2 buvusius Hokage tai tie turėjo visas savo galias
                    Manau klysti, man tie buvę Hokage kaip tik atorodė nusilpę, come on, jie dviese nesugebėjo nugalėt pasenusio trečiojo Hokages, o realiai pirmasis Hokage turėtų būti stipresnis už Uchiha Madara, kas tikrai yra daug

                    Toby isikiso tik viena rinegan aki, o kur kita padejo?
                    90%, jog antrąją paliko Nagatui, nes realiai jis be savo Rinnegan, tai tiesiog poor little emo kid, o kovoje jį mes dar tikrai išvysim. Nors ką aš žinau, man realiai sunku suprast, kaip ta atgaivinimo technika veikia; ar ji sukuria iš naujo kūną ar tiesiog panaudoja dar senąjį. Iki šiol galvojau, jog ji panaudoja senąjį, jei taip, tai antroji akis tikrai pas Nagata.

                    Ką ten tie pvz Jinchuriki gali darodyt, jei be beastų
                    Na, kiek prisimenu, visi Jinchuriki ir be tailed-beast buvo pakankamai galingi, pvz: Gaara, Killer-Bee, kad ir tas su burbuliukais iš fillerių buvo pakankamai kick-ass shinobiai.

                    Comment

                    • Aramis

                      Autorius Tryer
                      Manau klysti, man tie buvę Hokage kaip tik atorodė nusilpę, come on, jie dviese nesugebėjo nugalėt pasenusio trečiojo Hokages, o realiai pirmasis Hokage turėtų būti stipresnis už Uchiha Madara, kas tikrai yra daug
                      Stipresnis? Madara gyvas, pirmasis nebe. Tai iš kur tokia išvada?

                      Comment

                      • Tryer
                        Narys

                        • 2009 09 27
                        • 77

                        Na, sąlyginai stipresnis, nes jis daug kartų minėtą legendinį mūšį laimėjo, o Madara pralaimėjo, beje, pirmojo Hokages mirties priežastys nežinomos( na bent jau man, gal kažką praleidau) , taip pat kaip ir nežinom, kodėl Madara gyvas, nes pagal viską, jis jau seniai turėjo mirti nuo senatvės. My point is, galbūt pirmasis Hokage ir nėra stipresnis už Madara, bet jis vistiek turėtų būti daugmaž panašaus lygio, o tai pagrindžia mano seniau išdėstytą mintį, jog ta atgaivinimo technika žmones susilpnina.

                        Comment

                        • tobyy
                          Narys

                          • 2009 10 20
                          • 80

                          Iš tiesų manau, jog tas slaptasis ninja - tai Madaros tikrasis Kūnas. Aiškiai matyti, jog tas dabartinis jo kūnas nėra tikrasis ir manau, jog slepiasi šiokia tokia intriga, gal tai Obito kūnas ( kas daug ką paaiškintų ( pvz: Madaros ir Kakashio Sharinganai turi lyg ir panašią erdvės manipuliavimo technika, tiesiog Madara yra ją labiau įvaldęs, nes Kakashis iš tiesų neturi Uchiha kraujo ir pan.) )
                          Dėl šito panašiai galvoju tik obito šitam plane nematau.
                          90%, jog antrąją paliko Nagatui, nes realiai jis be savo Rinnegan, tai tiesiog poor little emo kid, o kovoje jį mes dar tikrai išvysim. Nors ką aš žinau, man realiai sunku suprast, kaip ta atgaivinimo technika veikia; ar ji sukuria iš naujo kūną ar tiesiog panaudoja dar senąjį. Iki šiol galvojau, jog ji panaudoja senąjį, jei taip, tai antroji akis tikrai pas Nagata.
                          Nesupratau šito, tai galvoji Itachi bus be sharingan. o_O
                          Ir labai abejočiau kad madara duotų kabuto rinnegan, nors jie sąjungininkai bet tikiu madara supranta kad kabuto turi savo interesų šitam kare.
                          Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                          Legendary ninja of nine tails...

                          Comment

                          • arc9944
                            wut?

                            • 2010 01 30
                            • 92

                            Aiškiai matyti, jog tas dabartinis jo kūnas nėra tikrasis ir manau, jog slepiasi šiokia tokia intriga, gal tai Obito kūnas ( kas daug ką paaiškintų ( pvz: Madaros ir Kakashio Sharinganai turi lyg ir panašią erdvės manipuliavimo technika, tiesiog Madara yra ją labiau įvaldęs, nes Kakashis iš tiesų neturi Uchiha kraujo ir pan.) )
                            Madaros kunas aisku padarytas is zetsu tehnikos... tik akys idetos... (Ir pagaliau palikit Obito ramybiai..)

                            Stipresnis? Madara gyvas, pirmasis nebe. Tai iš kur tokia išvada?
                            Madara pralaimejo Hashiramai cia senai aisku...
                            O jai kas mano Madara jam pralaimejo specialiai kad gautu jo gales, tj klysta. Kodel jis tiesiog negalejo sudauzyti ta silpnaji hashirama ir daryti su jo kunu ka nori ?

                            Comment

                            • Aramis

                              Autorius arc9944
                              Madara pralaimejo Hashiramai cia senai aisku...
                              O jai kas mano Madara jam pralaimejo specialiai kad gautu jo gales, tj klysta. Kodel jis tiesiog negalejo sudauzyti ta silpnaji hashirama ir daryti su jo kunu ka nori ?
                              Iš kur toks įsitikinimas? Madara ir Haširama buvo lygiaverčiai priešininkai. Kur pasakyta, kad vienas jų buvo stipresnis?

                              Prieš aiškindamas kažkam kad klysta, įsiskaityk į visa, kas parašyta tuo klausimu, o tai skaudžiai nudegti gali. Imsiu ir susigundysiu visas dviprasmybes ištraukti iš mangos, kurios sukelia neaiškumų, ir tada galėsi man aiškinti tai, ką pasakei

                              Comment

                              • dfsafsaf
                                Beautiful Lies

                                • 2010 05 13
                                • 261

                                Negaliu tvirtint 100%, bet man rodos čia kažkur per 10 paskutiniu chapterių, Madarė kažkam lyg sakė vos ne taip, jog jis ta savo pralaimėjimą tada prieš Haširama kaip ir buvo suplanavęs, nes kitaip tada išeitės kitos nebuvo.
                                Dar kartą sakau, nesu įsitikinęs, ar jis tikrai taip ar kažka panašaus sakė, nes labai tingiu žiurėt tuos 10-20 paskutinių chapterių

                                Comment

                                Working...