Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Vermit
    Relaxed
    • 2010 07 29
    • 2

    Hm... As jau maniau kad Madara ir taip dievas zemeje, o pasirodo ji popierine motera aplamde. Na, bet dabar jis dar kietesnis. Kazkiek jau vargina galia. Jau pasiilgstu senu Naruto kovu kur laimi pastangos, silpnos technikos ir/arba zodziai ir rasenganas. As net nezinau kas dabar gali atsitikti? Visatos sprogimas? Naruto: ivaldytas nine-tails, super jega, greitis, apsauga + sensorius; sage mode: vel super jega, super istverme, sensorius; zinoma jo motina yra Kushina su specialiom chakrom, gal dar koks pastiprinimas; tevas hokage: gal perdave narutui teleportacijos technika? itachis: dar neaisku ka jis instaliavo i Naruta...
    Lakiu kito chapterio ir mastau kas gali buti toliau?
    Common sense is not so common.

    Comment

    • tobyy
      Narys

      • 2009 10 20
      • 80

      Naruto 512 skyriaus aptarimas

      Naruto 512 skyrius.
      http://mangastream.com/read/naruto/18743083/1
      Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
      Legendary ninja of nine tails...

      Comment

      • tobyy
        Narys

        • 2009 10 20
        • 80

        Naruto 513 skyriaus aptarimas

        Naruto 513 skyrius.
        http://mangastream.com/read/naruto/86830648/1
        Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
        Legendary ninja of nine tails...

        Comment

        • arc9944
          wut?

          • 2010 01 30
          • 92

          Flying ninjas, WTF KISHI???

          Comment

          • Blizzard
            GFX maker


            • 2009 03 25
            • 224

            dont worry next time we will see some shinigamis..

            Comment

            • ero-senin
              Ghost Buster
              • 2009 01 27
              • 64

              Nu ta dalyka, kuris islenda kai sealina sielas (kai trecias,ketvirtas sealino) galima vadinti shinigami

              Comment

              • Aramis

                Laisvalaikiu pamąstykite ką kalbate Toliau ta diskusija nesiplėtos - DB sajanai skraidė, kodėl to negali daryti nindzės? Čia jau diskriminacija. LOL.

                Comment

                • Vanabis
                  Noob-writer

                  • 2010 01 25
                  • 57

                  Naruto Z.
                  - Veikėjai tampa galingesni geometrine progresija. Planetų naikinimas jau ne už kalnų.
                  - Nindzės skraido.
                  - Shinigamis vagia sielas.
                  - Visi numirę pradeda po truputį prisikėlinėti
                  - Matėme kas vyksta pomirtiniame gyvenime (Kakashi)

                  Dabar belieka laukti ateivių iš kosmoso.

                  Tai buvo pirmasis chapteris po daugelio metų, kai pajutau, kad nebenoriu skaityti toliau (kai surašinėjo gyvūnus Naruto ir Bee). Bet skaitysim toliau, kadangi mums taip lemta :-)))

                  Negaliu patikėti, kad jau pasiilgau Sasu-chan užteks vatą vynioti

                  Comment

                  • tobyy
                    Narys

                    • 2009 10 20
                    • 80

                    Tą skraidymo technika kiek supratau yra Ōnoki, "Kurotsuchi ir Akatsuchi" jos be Ōnoki naudoti negali.
                    Tai tiek ramina visi ninja neskraidys.
                    PS
                    Ta vietą, kur gyvūnų skirstymas pagal lytį ir Naruto kvailumas visa tai yra būtent dėl anime.
                    Man asmeniškai skyrius patiko pasirodė gan juokingas bet ir netrūko rimtumo.
                    Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                    Legendary ninja of nine tails...

                    Comment

                    • arc9944
                      wut?

                      • 2010 01 30
                      • 92

                      Aj tik dabar susivokiau... ta jutsu tik Onokis moka...
                      Flight Technique

                      A technique that grants the user the ability to fly. Currently, Ōnoki is the only one observed to be capable of utilizing this technique, however, he is able to use this technique on other individuals through physical contact with the person for an unspecified amount of time.
                      Pagalvojau Dust release badass
                      Idomu ar Onokis nugales Diedara, aisku jai jis butu jaunas tj nugaletu, bet dabar tie jo nugaros skausmai... Jo gali laukti toks pats likimas kaip Shodai...


                      O kas ten kalba kad Narutas tuoj kaip dbz bus, tai klystate..
                      Man antrodo cia is jusu kastai buvo minejas "kad kishis islaiko tam tikra riba" ar kastai panasaus ir as taip manau kad jis sugebes islaikyti ta riba


                      P.S Koketai nuojauta kuzda kad Onokis tures katai kad atreti Diedaros C4 (Na gal kad Onokis Valdo Dust realese)

                      Comment

                      • Aramis

                        Naruto 514 skyriaus aptarimas

                        Naujas skyrius čia.

                        Kalbant apie skyriaus didžiausią ir svarbiausią akcentą -


                        O jei grįžtant prie svarbiausio posūkio - galų gale ir man išaiškėjo, kad zetsu yra pirmojo ir Madaros hibridas. Ačiū Budai, dabar kai kurie zetsu asmenybės aspektai aiškūs.

                        BTW, Kishi thinks that we haven't noticed, that Madara tooked left eye from Nagato. I don't know what about others, but for me you don't need to tell it twice. I'm not Naruto on S-RANK mission.

                        Autorius MangaStream
                        I hope you've all noticed the tiny note at the end of the chapter: No #Naruto next week! At least #Bleach will be back...
                        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-10-22, 11:49.

                        Comment

                        • arc9944
                          wut?

                          • 2010 01 30
                          • 92

                          Man patiko tai ka Kabutas tai geresne versija orochimaro gyvate su kojomis

                          Laukiu kito chap... bet irvel reiks laukt 2 sav...

                          Comment

                          • tobyy
                            Narys

                            • 2009 10 20
                            • 80

                            Naruto 515 skyriaus aptarimas

                            Naruto 515 skyrius.
                            http://mangastream.com/read/naruto/92329668/1

                            The War Begins!!!
                            Paskutinis pakeitimas nuo tobyy; 2010-11-03, 16:07.
                            Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                            Legendary ninja of nine tails...

                            Comment

                            • Vanabis
                              Noob-writer

                              • 2010 01 25
                              • 57

                              Na ką...grįžo intriga Dabar belieka spelioti, kokias 1 vs 1 kovas susuks Kishis:
                              Asuma vs Shikamaru
                              Tsunade vs Dan
                              Neji vs Father
                              Gaara vs Father
                              Sakura vs Chyo

                              Kas ten dar įdomesnio Beje...aš svarstau: Kai Nagato kovos pabaigoje su Naruto atgaivino visus savo nužudytus žmones (darom prielaidą, kad Kakashis jau buvo miręs) - ar tai galėtų reikšti, kad iš mirusiųjų prisikėlė ir Jiraya? (Čia jau mano noras)

                              Comment

                              • Reshef
                                Bitter sweet

                                • 2008 10 03
                                • 307

                                Autorius Vanabis
                                Na ką...grįžo intriga Dabar belieka spelioti, kokias 1 vs 1 kovas susuks Kishis:
                                Asuma vs Shikamaru
                                Tsunade vs Dan
                                Neji vs Father
                                Gaara vs Father
                                Sakura vs Chyo

                                Kas ten dar įdomesnio Beje...aš svarstau: Kai Nagato kovos pabaigoje su Naruto atgaivino visus savo nužudytus žmones (darom prielaidą, kad Kakashis jau buvo miręs) - ar tai galėtų reikšti, kad iš mirusiųjų prisikėlė ir Jiraya? (Čia jau mano noras)
                                Jei tu teigi, kad Jirayą prikėlė Nagato, tai nope, nes jis atgaivino tik tuos kur kaime išžudė. O tarp Kabuto prikeltųjų gali būti ir Jiraya, real deal.
                                Kas man nepatinka tai visas tas CORPSE in action stuff(nežn gal jau esu tai ankščiau čia minėjęs). Ką ten tie pvz Jinchuriki gali darodyt, jei be beastų, ar ten atgyvenę ir jau praeitį likę veikėjai. Aš čia intrigos tai nematau...

                                Comment

                                Working...