Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Autorius dfsafsaf
    Kad tie patys Uzumaki ir yra kile is tu Senju kaip supratau is Madaros pasakojimo, tai Naruto ir gaunas tas pats Senju
    Naruto motina buvo Uzumaki, tėvas Senju...

    Comment

    • arc9944
      wut?

      • 2010 01 30
      • 92

      Kad jum del "Path" ramiau butu radau kai ka :
      Spoileris:
      Manau angliskai suprasit, o jaigu ne tj galesit issiversti


      Spoileris:
      Here "Virys" show the facts and proves the translation error:

      Originally Posted by Virys View Post


      The text Raw completely coincides with a spoiler of Ohana: オレは千手柱間の力を手に入れた うちはマダラ 二人目を六道にして 今は唯一の存在

      Trans ShounenSuki: I am Uchiha Madara who obtained Senju Hashirama's power. The second person to become Rikudō, that is my sole existence now.

      Trans takL: I am Madara Uchiha that attained hashirama senjus power.
      Being the second rikudoh/Making a rikudoh of the second, now I am a unique existence.

      Here I am quoting Vered for further support:

      "
      ok here is Shounensuki clarification based on the raw:


      Quote:
      "I am -Uchiha- Madara who obtained -Senju- Hashirama's power!"
      "Now, as the second Rikudō, I am a unique being."
      and the last page:

      Quote:

      "Here......?"

      「お前は…三人目の六道…」
      「うずまき一族末裔の証である赤い髪が白に変色するほど力を…」
      "You were... the third Rikudō..."
      "You had so much power it even changed the colour of your red hair, the proof of your being a descendent of the Uzumaki clan, into white...""


      Spoileris:
      Tai wa nera jokiu path, tai tik vertimo error'as


      Stai jums dar raw : http://www.megaupload.com/?d=BQV7YN9L

      Comment

      • tobyy
        Narys

        • 2009 10 20
        • 80

        Naruto 511 skyriaus aptarimas

        Naruto 511 skyrius.
        http://mangastream.com/read/naruto/63074102/1
        Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
        Legendary ninja of nine tails...

        Comment

        • Reshef
          Bitter sweet

          • 2008 10 03
          • 307

          Na su naująja kauke Madaro looks like Cyborg. Šeip chaptery nepatiko tie varlių kostiumai, lame, I just didn't like it. Anyway. Nusimato kova tarp Madaros su nauja galia-Rinnegan plius Sharingan (atrodys kažkas pan kaip matėm ten tail turėjo viena creepy eye) ir Naruto su savo naujom Kyuubi galiom. Na esmė aiški- even more overpowered ninjas in action.

          Comment

          • arc9944
            wut?

            • 2010 01 30
            • 92

            a su naująja kauke Madaro looks like Cyborg
            Kur tu "Cyborg" matai tj nzn tai labiau i jyubi eye panasu...

            Šeip chaptery nepatiko tie varlių kostiumai, lame, I just didn't like it. Anyway.
            varles kostiumai tikrai ne kaip... Bet ta vieta kur konan uzdenge savo kortele buvo epic..

            Na esmė aiški- even more overpowered ninjas in action.

            Comment

            • Aramis

              Yeah, that just like Jiraya. Good old times. Missed that.

              Konan gaila, ką jau padarysi. Yahiko visai kaip Naruto, tik berods Konan ir jis buvo neabejingi vienas kitam. Ar tik nematau Orochi, Jirraya ir Tsunade istorijos kartojantis? Kaip ir Sasuke, Naruto ir Sakura.

              Kitą savaitę Naruto nebus, bet dar kitą viskas jau turėtų pajudėti. Madara savo ginklą susigrąžino, bet iš kur pas jį tos akys taip ir neaišku. Tai ko jam tada trūksta?

              Tobi, kurdamas temas dėk ir balsavimus.

              Comment

              • Blizzard
                GFX maker


                • 2009 03 25
                • 224

                Na jam trūksta tailed beast tiksliau dviejų

                Akis gavo labai paprastai. Konan buvo tą kūną paslėpus ko gero tam namelyje kuriame jie gyveno, madara perskaitė tai i surado tą namelį.. galbūt net ir jis užvertė tą` kortelę..

                madaros kaukė man priminė šituos robotus iš starwars nežinau kodėl, turbūt dėl dominuojančių apvalių formų

                http://wallpaperson.net/_ph/27/956521241.jpg

                kažkaip man atrodo kad sasukė gali susikaut su madara ar dėl tto kad galbūt jis yra geras, arba dėl to kad pasisavintų rinnegan, kažkaip dingęs jis. Jokių žinių iš kanohos, jokių veiksmų niekas neseima ir t.t. juk karas vyksta kažkaip tikisi ateituje pamatyt konohamuru bent vieną kovą, įdomu kokio jis lygio ir šeip jau senai nematėm ką kiti naruto draugai išmoko..

                p.s. manau kad madara gali suttvarkyti narutą..

                p.s.s pergalvojau dar vieną dalyką. Kogero sasukė išlys ir sutrugdys madarai pult naruto, nes juk sakė naruto kad jie kausis abu ir abu mirs.. tipo kaip koks chalange..

                Comment

                • Reshef
                  Bitter sweet

                  • 2008 10 03
                  • 307

                  Autorius Blizzard

                  madaros kaukė man priminė šituos robotus iš starwars nežinau kodėl, turbūt dėl dominuojančių apvalių formų

                  http://wallpaperson.net/_ph/27/956521241.jpg
                  Na va, ne man vienam primena Madara cyborgą su ta kauke, he really looks like that

                  Comment

                  • arc9944
                    wut?

                    • 2010 01 30
                    • 92

                    Visiškai pritariu, kad keista girdėti Madarai sakant "Its time to capture nine-tails" taigi jis pats sakė kad leis kovoti narutui ir sasuke, strange

                    O ka Kabucimaras darys ? o gal jie kartu keliaus ne vienas madara, nezinau kaip jum bet man tai viskas labai keista.. madara su savo fan'u issipustes visas ...

                    O del sasukes manau turetu jis pasirodyti neuzilgo, gal net po sitos savaites pertraukos jau isvysime ji....

                    Comment

                    • Tryer
                      Narys

                      • 2009 09 27
                      • 77

                      Siaip tas dalykas su varlemis labai jau fail pasirode, na, is tiesu visai neblogai butu, jei dabar Naruto vs Madara, o po to Naruto vs Sasuke ir baigiasi manga tuo, ar kazkas panasaus

                      P.S. Hmm, idomu, kodel Madara sako, jog Rinnegan tai jo ?

                      Comment

                      • arc9944
                        wut?

                        • 2010 01 30
                        • 92

                        Autorius Tryer
                        P.S. Hmm, idomu, kodel Madara sako, jog Rinnegan tai jo ?


                        Nes jis jo , madara dave Nagatui rinnegan, o is kur ir kaip dar nezino niekas..

                        Comment

                        • Kanda
                          Rašytojas

                          • 2010 09 25
                          • 236

                          Man atrodo jog Naruto manga linksta per giliai į psichologiją - man taip ji patiko, o dabar skaitau vos ne iš pareigos ;D Bet man patinka jog Madara tapo galingesnis ;D Ateina ir jo valanda XDDDDDDD
                          DA , tumblr :P

                          Comment

                          • Blizzard
                            GFX maker


                            • 2009 03 25
                            • 224

                            Naruto visada buvo daugiau negu paprasta gag manga. Psichologijos ir mitų joje netrūksta tikrai nors gal ir atrodo vaikiškai perteikta tam visam nindzių pasaulyje, bet ištikrūjų su mūsų realiu pasauliu ji turi labai daug bendrų dalykų. Visi priešininkai su kuriais teko kovoti geriesiems personažams, taipogi ką nors reiškė, pvz peinas buvo tapatinamas su islamo dievu, tuo tarpu naruto su krikščioniškuoju, kišimoto jų visus nesutarimus ir dvikovą parodė kovoje ir pokalbiuose. Net ir dabar rain willage kurį valdė pain, yra paslaptingas kaimas, niekam nepasalptis kad jame didelis nusikalstamumas ir t.t. jis nėra saugus, tačiau visi tiki painu, tarsi dievu.. kanoha visiškai kitaip atstovauja taikai, nė karto nebuvo užsiminta apie kažkokį dievą, nei vienas kanohos gyventojas apie tai neužsiminė..

                            Tos psichologijos pilna ir kišis daugiau įvelia tokius fragmentus tai vieno mito ar istorijos tai kito, kartais ir aktualių dalykų šiais laikais, kiekvienas veikėjas yra savotiškas ir jame galima įžvelgti šiandienines vertybes ar blogas sąvybes. Na pvz kabuto, visada buvo arčiausia galios, šnipas ir t.t. dėl savęs padarantis bet ką.. Labai gerai perteikiamos vertybės, kas man patinka, tai yra žodžio laikymasis, teisingumas. Manau ne vienas pagalvojo kad būtų gera gyventi tokiame pasaulyje kaip Naruto..

                            Naruto tikrai nėra paviršutiniška manga pvz bleach ši manga tikrai paprastesnė vien dėl kovų, pagrindinis dėmesys skiremas kovoms..

                            Comment

                            • Aramis

                              Visiems primiršusiems primenu, kad šią savaitę debiutuos naujas Kishimot'o one'shot'as, todėl Naruto nebus. Tema bus laikoma atrakinta iki kito skyriaus - pageidaudami galite čia dalintis mintimis apie būsimą skyrių.

                              Comment

                              • tobyy
                                Narys

                                • 2009 10 20
                                • 80

                                O šiaip logiškai mastant madara vienas nemėgins sučiupti naruto nors ir mėgintų nėra net "šansų".
                                Kartu su naruto yra gai,yamato,bee, gal madara pasiims koki beast ir sasuke o kabuto išsius "kovoti" arba bent jau nukreipti dėmesį 5 kage.
                                Nors iš kitos pusės tai jau tikrai reikštu naruto pabaiga, bet man kažkaip nesitiki.
                                Na o pats chepteris man visai patiko
                                P.S
                                Ir madara sakydamas "IT'S TIME TO CAPTURE THE NINE-TAILS" turėjo omenyje visą grupuote akatsuki.
                                Ir dar dėl varlės kostiumų viskas ten ok jiraiya savam stiliui.
                                Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                                Legendary ninja of nine tails...

                                Comment

                                Working...