Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • WhiteKnight
    Just call me senpai
    • 2009 12 08
    • 7

    Bent jau mazdaug paaiskejo kam tuos Ichigo, tfiu Uchiha reikejo zudyti del akiu, kad Danzo ranka "pasipuosti'' galetu . Yup Naruto is going down...
    Formerly known as - araminas, aramix, l0new0lf, Now known as White knight. Why this name? Like the hell i'd know

    Comment

    • Blizzard
      GFX maker


      • 2009 03 25
      • 224

      ko jus cia stumet, pamate ir jau stumia, ciak aip eiliniai forsiukai eina gatve pamate kazka naujo nematyto ir susigalvojo koki prikola kad galetu pastumt..

      suprantu biski ne itema ta ranka, bet turbut danzo nori uchihas tokiu budu isnaikint, visus sharinganus paseima ir uzsealina, kad neliktu ne vieno, nes sharingan tikrai rimta gresme..

      Comment

      • Shadow"
        Narys

        • 2008 06 17
        • 75

        Autorius WiliuX
        wtf? kam jam tada i aki reikejo sharingan detis? galejo i ranka ar dar nezinia kur susikisti tuos sharinganus ir galetu abiem akim ziureti.
        taigi danzo nėra Uchiha.jei Sharingan turetų abiejose akyse vien tam kad galėtų žiūrėti reikalautų daug chakros.
        ir šeip nesiriša keletas dalykų :
        madara padėjo Itachi išnaikinti visus Uchiha,o dabar jis puola Danzo.
        tai tikrai nemanau kad Madara su Itachi atliko Danzno nurodymus

        Comment

        • Blizzard
          GFX maker


          • 2009 03 25
          • 224

          kam jam reikejo akies sharingan? gal todel kad tie sharingan kurie yra ranokoje neveikia ir ten tiesiog uzsealinti.. bet pamatysim veliau..

          Comment

          • Reshef
            Bitter sweet

            • 2008 10 03
            • 307

            Na kagi, THE sharingans arm, kaip matau čia jūs ją kaip galėjot taip apstūmėt XD. na man pačiam kas nepatinka, kad tų sharinganų pastaruoju metu jau belenkiek...kiekvieas kietas charas būtinai turi sharinganą turėt, think of smthing new, god damnit.
            Ir dar kaikas:
            Madaros Fighting style lievas, galėtų pagaliau ir kažką naujo parodyt, o dabar ta GHOST jutsu tokia nuvalkiota atrodo...padarė jį tokį sumautai invincible
            Spoileris:
            A freaking ghost who control time/space, ne nu kur dingo nindzės?

            Comment

            • krapija
              Cadavariffic

              • 2008 03 08
              • 260

              Nežinau, ar čia verta dėt spoiler, ar ne, bet vistiek - įdėjau. Jei kam nors kas nors nepatinka, susikiškit savo "LAISVAS NUOMONES" sau į analus. Nes aš pats ją čia išreiškiu ; )

              Spoileris:
              Jau bleachas tuoj tikrai bus. Kaip ta ten su papais valdė fėjas visokias žudikes, tai tuoj sakura tikrai užmuš sasuke.. Irgi sharinganų kurnors prisidarys ir bus viskas A OK. Dar, kad tam tikri asmenys labai nenuliūstų po tokio mano komentaro labai neargumentuoto, galiu argumentuot - iki Asumos mirties, Naruto buvo labai smagi manga, ką dabar iš jos padarė, tai praktiškai tolygu pasenusioms trąšoms. Jei ant tiek nori vest tą mangą iki mirties Kišimotas, tai bent lai tai daro su skoniu, o ne kaip Reshef sakė, vaiduoklius kuria nindzių pasauly, kurie valdo viską ar blin kyborgus su ranka, kuri turi prisikišus sharinganų, kurių jau pilnas visas pasaulis. Ir Nano Bugs? CMON, nuo kada naruto sci-fi? Bleha, jau betrūko to mecha-danzo, bet jau čia virš visko.. Dar tie telefonai senam naruto buvo kaip prikolas, bet jau dabar visiškai nebejuokinga..
              Paskutinis pakeitimas nuo krapija; 2009-12-10, 23:00.
              Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



              http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

              http://www.last.fm/user/bombska

              Comment

              • druzokas
                Narys
                • 2009 08 17
                • 41

                ;D Cia tipo sharingan ranka kad dar labiau paerzintu Sasuke, jog jo clansmen'us isduhino ;D

                Comment

                • ero-senin
                  Ghost Buster
                  • 2009 01 27
                  • 64

                  nu betai kam jam tiek daug tu sharinganu, jugi ka vienas gali madaryti, a gali ir visi kiti, nereik gi tiek daug, o kitokiu rusiu tik atsiranda veliau, kai ten nuzudai geriausia drauga, persodini broliui?

                  Comment

                  • Deadalus
                    Forumo maniakas

                    • 2009 04 22
                    • 470

                    Autorius ero-senin
                    nu betai kam jam tiek daug tu sharinganu, jugi ka vienas gali madaryti, a gali ir visi kiti, nereik gi tiek daug, o kitokiu rusiu tik atsiranda veliau, kai ten nuzudai geriausia drauga, persodini broliui?
                    Gal Danzou ir turi tuos sharinganus, bet jis neturi Mangekyo Sharingano. Bet rimtai viskas pradeda į šoną suktis. Man labiau patiko, kai Gaara pasakė, kad jis jį laiko draugu. Patiko Naruto reakcija.

                    Comment

                    • Bagy
                      Bagy-san

                      • 2008 05 24
                      • 289

                      Man tai visai nekeista, kad jis tuos Sharingan rankoje turi, pas Deidara rankose burnos buvo ir ka. O Bjakugan koja butu irgi visai nieko laukiam Skerdyniu tarp Madaros ir Danzo + Sasuke.

                      Comment

                      • Izzo
                        one vs all, DIE AZ!



                        • 2007 02 25
                        • 1530

                        Nu bet burnos tai dar įdomiai atrodo, o ne šaringan akys...
                        SCREW YOU, PEOPLE!

                        Comment

                        • destiny
                          Rašytojas

                          • 2008 06 20
                          • 242

                          Nu su tom akim rankoje tai biski nusivaziavo manga... Nu seip ivikiai tai idomiai vystosi, bet man atrodo, kad jau biski per daug i fantazijas nukrypsta
                          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          sigpic

                          Comment

                          • dubi
                            Klyšakojis piratas ;O

                            • 2008 10 14
                            • 50

                            kažkaip, lame tos akys man atrodo. Įdomu ką jis su jom interasno padaryt gali ir kokiu tikslu jis prisigrūdęs jų ant vienos rankos... Manau jo ranka atrodė gėriau prieš nuimant tą daiktą kuris dengė tas akis.. tas mechanizmas labiau suintrigavo mane..
                            Paskutinis pakeitimas nuo dubi; 2009-12-11, 16:11.
                            Same as you but different.

                            Comment

                            • Blizzard
                              GFX maker


                              • 2009 03 25
                              • 224

                              Autorius Cid
                              Nežinau, ar čia verta dėt spoiler, ar ne, bet vistiek - įdėjau. Jei kam nors kas nors nepatinka, susikiškit savo "LAISVAS NUOMONES" sau į analus. Nes aš pats ją čia išreiškiu ; )

                              Spoileris:
                              Jau bleachas tuoj tikrai bus. Kaip ta ten su papais valdė fėjas visokias žudikes, tai tuoj sakura tikrai užmuš sasuke.. Irgi sharinganų kurnors prisidarys ir bus viskas A OK. Dar, kad tam tikri asmenys labai nenuliūstų po tokio mano komentaro labai neargumentuoto, galiu argumentuot - iki Asumos mirties, Naruto buvo labai smagi manga, ką dabar iš jos padarė, tai praktiškai tolygu pasenusioms trąšoms. Jei ant tiek nori vest tą mangą iki mirties Kišimotas, tai bent lai tai daro su skoniu, o ne kaip Reshef sakė, vaiduoklius kuria nindzių pasauly, kurie valdo viską ar blin kyborgus su ranka, kuri turi prisikišus sharinganų, kurių jau pilnas visas pasaulis. Ir Nano Bugs? CMON, nuo kada naruto sci-fi? Bleha, jau betrūko to mecha-danzo, bet jau čia virš visko.. Dar tie telefonai senam naruto buvo kaip prikolas, bet jau dabar visiškai nebejuokinga..
                              prisikabinsiu tik prie to kad nezinai ka reiskia zodis "nano" sis zodis su nano technologijomis neturi nieko bendro nano reiskai labai mazas.. (anglonas zino tiksliau jei idomu..)

                              Comment

                              • Blood_Wolf
                                ...whatever...
                                • 2006 10 28
                                • 112

                                Nu matau kad cia daug kas uzstume uz story lina su ta dazno ranka bet pagalvokyt kaip sunku kurt nauja chapteri kiekviena savaite....visiem buna kad pritrunka kurybos sukurti ka nors naujo...
                                O Madara nerodo nieko naujo nes jis gi turetu but the main bad guy gi...tai jo skilai dar tabu...

                                Comment

                                Working...