Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Baka
    For Christs Sake

    • 2007 09 11
    • 133

    As tai jau senia norejau kad Sasulka mirtu, daba bent oficialus isakymas yra *thumbs up*
    Kai zinia meilej ir kare viskas galima, aka reik inirtingai siekti savo tikslo. pateisinciau tokia jo strategija.
    Kas del klano, blemba visu ju nemegstu jei rimtai, nulis sentimentu del to
    Na o del ketvirto, tai manau jis labiau Sasulkai tinka nei Danzo.
    na bet aciu uz apsvietima

    Comment

    • SaimonasSako
      Manga >>> Anime

      • 2008 03 13
      • 164

      Autorius Baka
      Gal katras is jusu apsvies kodel visgi tas Danzo siknaskyle? Paskutiniam chapteryj jo tikslas man pasirode tikrai geras, gal net kilnus. O pasirodo jis antru galu vadinamas O.Oa
      Jei kas teiksis paaiskint, tai nepamirskit spoiler tagu
      Kam sitoj gijoj spoiler tagai? juk pačiam pavadinime parašyta "atsargiai spoilers"
      Destiny išdėste tik keletą iš Danzo šiknaskylėskiškumo (pabandyk tai pasakyt greit tris kartus) pavyzdžių Dar yra incidentas su Hanzo, kai Danzo prisidėjo prie Yahiko mirties, ir Nagato "virtimo" pain'u. Varliažudystė, kai jis užmuše varliuka kuris turėjo pakviest Narutą. Dar per kagių meetą jis panaudojo sharingan'ą, kad užvaldytų Mifune (ta Land of Iron vadova, kuris "vadovauja" meetui) ir taip toliau...

      Na aišku jo tikslai gali pasirodyt kilnūs. Paino tikslai irbu buvo kilnūs (aišku tam reikejo pauakoti milijonus nekaltų žmonių). Danzo yra "Naruto" hitleris

      P.s. Jo įsakymas leisti medžioti Sasuke pirmas jo geras sprendimas
      Paskutinis pakeitimas nuo SaimonasSako; 2009-08-28, 17:31.
      Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
      NEDELSK - CLICK TO READ IT!
      sigpic

      Comment

      • Reshef
        Bitter sweet

        • 2008 10 03
        • 307

        Autorius SaimonasSako

        P.s. Kaip čia Pilkasis nepasirodo
        deja, Kardinolo artimiausiu metu nepamatysite
        tai reiskia kad teoriju apie Naruto manga artimiausiu metu nebus xD, nebent atsiras dar vienas Kardinolo lygio Narutardas

        Comment

        • destiny
          Rašytojas

          • 2008 06 20
          • 242

          Bet jai neklystu ce buvo pirmas kartas kai mes galejom pamatyt jugo 2 cursed seal stadija ane? Man tai kaskaip nelabai inai... Tikejausi kasko ispudingesnio beje manau, jog suigetsu kardas suluzo nebereikalo, jauciu kaskaip gaus kaskuri karda is tu vandens kaimo kages sargyiniu.
          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          sigpic

          Comment

          • Reshef
            Bitter sweet

            • 2008 10 03
            • 307

            Autorius destiny
            Bet jai neklystu ce buvo pirmas kartas kai mes galejom pamatyt jugo 2 cursed seal stadija ane? Man tai kaskaip nelabai inai... Tikejausi kasko ispudingesnio beje manau, jog suigetsu kardas suluzo nebereikalo, jauciu kaskaip gaus kaskuri karda is tu vandens kaimo kages sargyiniu.
            taip, as irgi manau kad Suigetsu butu jau pats laikas pakeisti karda, su Zabuzos kardu jis tik gauna i kaili

            Comment

            • SaimonasSako
              Manga >>> Anime

              • 2008 03 13
              • 164

              Destiny gerai sako dėl kardo, as irgi už šitą teorija
              Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
              NEDELSK - CLICK TO READ IT!
              sigpic

              Comment

              • madaralt
                Rimtas forumo narys
                • 2009 02 28
                • 112

                butu gerai kad jis gautu toki karda kurio nezinome
                sigpic

                Comment

                • destiny
                  Rašytojas

                  • 2008 06 20
                  • 242

                  Autorius madaralt
                  butu gerai kad jis gautu toki karda kurio nezinome
                  Jauciu jis gaus to vaikio karda bet tas vaikis taip pat yra vienas is 7 legendiniu kardininku ane?
                  Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  sigpic

                  Comment

                  • TheCoolMaker
                    UVERworld

                    • 2008 02 10
                    • 142

                    Kad ir ką dabar gautų, galiausiai jam priklausys kisames samehada :P

                    Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                    Comment

                    • Baka
                      For Christs Sake

                      • 2007 09 11
                      • 133

                      Kodel manote jog jis isvis kanors gaus? Nepagalvojot, kad gal juos su juugo uzmus kovoj, aisku tas svolacius sasulka issigelbes kaipnors.Beto man suigetsu nepanasus i pagrindini personaza, kad gautu toki gera karda kaip kisames, anyway, kaip bus matysim:rolleyes:

                      Comment

                      • TheCoolMaker
                        UVERworld

                        • 2008 02 10
                        • 142

                        Autorius Baka
                        Kodel manote jog jis isvis kanors gaus? Nepagalvojot, kad gal juos su juugo uzmus kovoj, aisku tas svolacius sasulka issigelbes kaipnors.Beto man suigetsu nepanasus i pagrindini personaza, kad gautu toki gera karda kaip kisames, anyway, kaip bus matysim:rolleyes:
                        o tai jei kisame turi samehada, tai jau jį laikai pagrindiniu personažu?

                        Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                        Comment

                        • Baka
                          For Christs Sake

                          • 2007 09 11
                          • 133

                          As nelaikau, bet jus kogero laikot, nes tiek rupinates jo power up'ais, tad darkart galiu tik pasikartot, koks skirtumas ka jis gaus.

                          Comment

                          • destiny
                            Rašytojas

                            • 2008 06 20
                            • 242

                            As tai manau, kad svarbu ka jis gaus nes dabar jis su sasuke tik del to, kad padetu gaut samehada, tad jaigu ji gaus tai gali patraukt savais keliais. Beto butu gan ydomu nes sasuke gavo itachi'o amaterasu, o suigetsu gautu kisames karda. Butu tarsi savotiskas palikimas jaunesniai kartai
                            Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                            ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            sigpic

                            Comment

                            • donatass
                              Narys
                              • 2009 08 28
                              • 78

                              o kaip manot ar greit bus uzbaigtas naruto shippuden ir paptatiltos visos serijos?

                              Comment

                              • Blizzard
                                GFX maker


                                • 2009 03 25
                                • 224

                                tu apie ka cia kalbi aniem ar manga? itariu kad mangai liko dar kokie 100-150 chapteriu geriausiu atveju, na o anime dar kokie metai gal dveji

                                Comment

                                Working...