Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • destiny
    Rašytojas

    • 2008 06 20
    • 242

    Autorius Blizzard
    jo pasilaikykit diskriminacijas sau
    mano chapteriai, nežinau tiksliai ties kur jie yra tia pirstu duriau i manga ir ieskojau
    1.http://www.onemanga.com/Naruto/400/05/
    kalba su sasuke, įjunktas sharingan, kokio velnio tai daryt jeigu jie kalbasi+ sasuke beveik be chakros nes katik po kovos...
    2.http://www.onemanga.com/Naruto/404/17/ stai ir vel tiesiog kalbantis jis ijungias sharingan
    yra ir daugiau tokiu chapteriu kur jis tiesiog kalbedamas su betkuo ijungia sharingan ar yra chapteris kuriame tobi kauke is arti ir neijunktas sharingan?

    tailedfox.com vienas ciuvelis pasiule teorija, kad madaros time/space technika tokia pat kaip kakashio, kai jis diedaros ranka i kita erdve isstryne su sharingan. sakyciau gana gudri teorija ir gana imanoma..
    http://www.tailedfox.com/forums/naru...ras-jutsu.html
    2 teorija man patiko ir manau, kad tikrai visai imanoma.
    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    sigpic

    Comment

    • Blizzard
      GFX maker


      • 2009 03 25
      • 224

      Autorius Purlo
      Minato padalino Fox shakara į Yin ir Yiang. Yang cakra dave naruto, o Yin dave Jiraya toad scroll.


      http://www.onemanga.com/Naruto/370/08-09/
      http://www.onemanga.com/Naruto/370/13/
      blogaja chakras jis paseime su savim ir nusinese i kapus.. jyraia scroole yra kontraktai su varlemes, ta prasme mokinys turi pasirasyti i ta scroola su krauju, tokiu budu jis gali iskviesti varles..

      Comment

      • madaralt
        Rimtas forumo narys
        • 2009 02 28
        • 112

        zodziu is vien apie ta pati cia
        sigpic

        Comment

        • TheCoolMaker
          UVERworld

          • 2008 02 10
          • 142

          Raikage turi jėgos :S Zabuzos kardas tiesiog sulūžo na kaip ir laikas bus Suigetsu pasiimti samehada iš Kisame ir kuo toliau, man atrodo, jog Killerbee yra kietesnis nei Raikage :S beje Jugo gerai užblūdo, jei dar Sasake su kokiu Amaterasu pašaudytu , greit kova baigtųsi
          Long Live Hawk!

          Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

          Comment

          • Botaro
            Akuma


            • 2005 11 17
            • 196

            Ta kowa cia greit baigsis net nespejus isibeget. Wisi keliaus sawais keliais.
            I have the Holy Lance

            Comment

            • KYUBI
              Narys
              • 2009 07 11
              • 59

              man idomu ka danzo darys kad jo paslaptis nebutu atskleista

              Comment

              • destiny
                Rašytojas

                • 2008 06 20
                • 242

                kaskaip nusivyliau siuo chapteriu man jis kaskodel tai istemptas pasirode. O del kovos tai nemanau, kad ji greitai baiksis. Manau, kad kas nors is kitu kage isikis nes jie juk negali leist, kad raikage mirtu.
                Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                sigpic

                Comment

                • SaimonasSako
                  Manga >>> Anime

                  • 2008 03 13
                  • 164

                  Na šitas chapteris tik patvirtino kelis dalykus:
                  1.danzo tikrai yra "šiknaskylė" (ir nesiruošia artimiausiu laiku pasikeist).
                  2.suigetsu kardas nors ir vienas ir 7 legendinių, yra nieko vertas (perlūžo kaip šakelė).

                  Ir iškilo keletas klausimų:
                  1.Kas tas išdavikas Hyuga, apie kurį Danzo čia prasitaria http://www.onemanga.com/Naruto/461/10/ ?
                  2.Ką Gara nuspres dėl sasukės (galėtų gara prisimint senus gerus laikus, kai jis žudė viską kas maišėsi jam po kojom ir @#?*&% sasukę, na bet aišku to nebus)
                  Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
                  NEDELSK - CLICK TO READ IT!
                  sigpic

                  Comment

                  • djmindziulis
                    Memento mori
                    • 2009 05 17
                    • 76

                    maniau kad idomesnis chapteris bus... kitas turbut ir ne ka geresnis, nes turbut bus pokalbis su madara...

                    Comment

                    • donatass
                      Narys
                      • 2009 08 28
                      • 78

                      nepykit kad as biski ne y tema bet noriu paklaust per Naruto arba naruto shippuden dilmuko epizodus ar narutas ir Hinata suartes kaip pora?

                      Comment

                      • ero-senin
                        Ghost Buster
                        • 2009 01 27
                        • 64

                        Autorius donatass
                        nepykit kad as biski ne y tema bet noriu paklaust per Naruto arba naruto shippuden dilmuko epizodus ar narutas ir Hinata suartes kaip pora?
                        niekas dar nezino, hinata tik pasake kad myli naruto ir tuom viskas baigesi,net nebuvo pakalbio tarp tu dvieju kolkas

                        Comment

                        • donatass
                          Narys
                          • 2009 08 28
                          • 78

                          gaila noreciau kad jie butu pora

                          Comment

                          • SaimonasSako
                            Manga >>> Anime

                            • 2008 03 13
                            • 164

                            Autorius donatass
                            gaila noreciau kad jie butu pora
                            Gal Animezonoje užsiregistravai tik tam, kad paklaustum ar Hinata ir Naruto kartu bus?
                            NaruHina fans, we grow stronger every day MUAHAHAHAHA

                            P.s. Kaip čia Pilkasis nepasirodo
                            Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
                            NEDELSK - CLICK TO READ IT!
                            sigpic

                            Comment

                            • Baka
                              For Christs Sake

                              • 2007 09 11
                              • 133

                              Gal katras is jusu apsvies kodel visgi tas Danzo siknaskyle? Paskutiniam chapteryj jo tikslas man pasirode tikrai geras, gal net kilnus. O pasirodo jis antru galu vadinamas O.Oa
                              Jei kas teiksis paaiskint, tai nepamirskit spoiler tagu

                              Comment

                              • destiny
                                Rašytojas

                                • 2008 06 20
                                • 242

                                Autorius Baka
                                Gal katras is jusu apsvies kodel visgi tas Danzo siknaskyle? Paskutiniam chapteryj jo tikslas man pasirode tikrai geras, gal net kilnus. O pasirodo jis antru galu vadinamas O.Oa
                                Jei kas teiksis paaiskint, tai nepamirskit spoiler tagu
                                Spoileris:
                                Todel, kad 1- jis liepe sumeziot ir nuzudyt sasuke...
                                2- kai kanoha uzpuole jis slepesi su savo "elitiniais" kariais tikedamasis, kad hokage mirs ir jis taps nauju hokage.
                                3- jis buvo vienas is tu del kuriu kaltes Uchiha clanas buvo iszudytas...
                                4- he is bad guy
                                Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                sigpic

                                Comment

                                Working...