Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Blizzard
    GFX maker


    • 2009 03 25
    • 224

    buvo pora chapteriu kada jis stovi tarp akatsuki ir jo akis pritraukta is arciau parodyta kad jis su sharingan stovi. beto niekas is akatsuki nezino kad jis madara, na isskyrus kisame. todel kaukes paskirtis nevientik veida slepti bet ir aki... man tas del sharingan keista, kad visada ijungtas ji..

    Comment

    • Aramis

      Autorius Blizzard
      buvo pora chapteriu kada jis stovi tarp akatsuki ir jo akis pritraukta is arciau parodyta kad jis su sharingan stovi. beto niekas is akatsuki nezino kad jis madara, na isskyrus kisame. todel kaukes paskirtis nevientik veida slepti bet ir aki... man tas del sharingan keista, kad visada ijungtas ji..
      Gal gali man chptr tuos pateikti? Jei taip iėr yra, aš pasakysiu ką manau, tik kad nesu tikras

      Comment

      • madaralt
        Rimtas forumo narys
        • 2009 02 28
        • 112

        gi is savo brolio akis transplantinos ir del to pas jy visalaik on tas sharingans, obito ir kakashi atvejis
        sigpic

        Comment

        • Aramis

          Autorius madaralt
          gi is savo brolio akis transplantinos ir del to pas jy visalaik on tas sharingans, obito ir kakashi atvejis
          Apie transplantus tarp Uchihu nieko nežinome

          Comment

          • madaralt
            Rimtas forumo narys
            • 2009 02 28
            • 112

            bet is dalies tokia isvada galime daryti
            sigpic

            Comment

            • Aramis

              Autorius madaralt
              bet is dalies tokia isvada galime daryti
              Neturime tam precedentų. Vienintelis Uchihu sugebėjimas yra milžiniškos chakros, pats Madara taip sakė. Taigi, logiška, kad įjungti/išjungti akį tikriausiai reikia daug energijos... O Madara nebūtinai negali išjungti, gal jis tiesiog turi tiek chakros, kad jam nereikia išjungti sharingan ...

              Comment

              • SaimonasSako
                Manga >>> Anime

                • 2008 03 13
                • 164

                Čia truputį ne į temą, bet mane šitas paveiksliukas taip pralinksmino, kad negalėjau nepasidalint su visais
                Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
                NEDELSK - CLICK TO READ IT!
                sigpic

                Comment

                • Baka
                  For Christs Sake

                  • 2007 09 11
                  • 133

                  Kaip suprast i feel sorry for sword? :sick:

                  Comment

                  • Tabeko
                    Ring Ding Dong~

                    • 2009 02 01
                    • 290

                    Autorius Baka
                    Kaip suprast i feel sorry for sword? :sick:
                    Vertųsi į kažką tokio, kaip "Man gaila kardo". Ir ne tam skirtoj temoj rašai.

                    Comment

                    • mariux9998
                      Labas.

                      • 2008 06 20
                      • 434

                      Autorius Baka
                      Kaip suprast i feel sorry for sword? :sick:
                      O tau jo negaila? Man tai gaila, pasimovęs ant verksnės ir gay emo kid.

                      Comment

                      • destiny
                        Rašytojas

                        • 2008 06 20
                        • 242

                        Autorius mariux9998
                        O tau jo negaila? Man tai gaila, pasimovęs ant verksnės ir gay emo kid.
                        Gal nepradedam taip stumt? Juk zinai, kad ce daug kam tai nepatinka...
                        Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        sigpic

                        Comment

                        • Blizzard
                          GFX maker


                          • 2009 03 25
                          • 224

                          jo pasilaikykit diskriminacijas sau
                          mano chapteriai, nežinau tiksliai ties kur jie yra tia pirstu duriau i manga ir ieskojau
                          1.http://www.onemanga.com/Naruto/400/05/
                          kalba su sasuke, įjunktas sharingan, kokio velnio tai daryt jeigu jie kalbasi+ sasuke beveik be chakros nes katik po kovos...
                          2.http://www.onemanga.com/Naruto/404/17/ stai ir vel tiesiog kalbantis jis ijungias sharingan
                          yra ir daugiau tokiu chapteriu kur jis tiesiog kalbedamas su betkuo ijungia sharingan ar yra chapteris kuriame tobi kauke is arti ir neijunktas sharingan?

                          tailedfox.com vienas ciuvelis pasiule teorija, kad madaros time/space technika tokia pat kaip kakashio, kai jis diedaros ranka i kita erdve isstryne su sharingan. sakyciau gana gudri teorija ir gana imanoma..
                          http://www.tailedfox.com/forums/naru...ras-jutsu.html

                          Comment

                          • Deadalus
                            Forumo maniakas

                            • 2009 04 22
                            • 470

                            Ar jus pastebėjot, kad manga kažkaip artėja prie jos pabaigos. (Ar bent jau man taip atrodo) Šiaip manau, kad sharinganui įjunkti nereikia didelių chakros rezervų.

                            Comment

                            • Bagy
                              Bagy-san

                              • 2008 05 24
                              • 289

                              Tai gerai, kad arteja nes kai istemta ir paskui nesamones prasideda tada jau buna ne manga o sudmanege. ir nelabai tokios skaityt norisi. Nors jai rimtai pagalvojus nelabai jinai greitu laiku baiktis. Kol jie dar susitvarkys su visokiais Madarom Sasukem dar laukia geru kovu

                              Comment

                              • Purlo
                                Naujokas
                                • 2009 06 11
                                • 17

                                Autorius pilkasis_kardinolas
                                Nuo kada Frog turi 9-tails chakros? Jei galima skyrių ir puslapį
                                Minato padalino Fox shakara į Yin ir Yiang. Yang cakra dave naruto, o Yin dave Jiraya toad scroll.


                                http://www.onemanga.com/Naruto/370/08-09/
                                http://www.onemanga.com/Naruto/370/13/

                                Comment

                                Working...